http://kariera.mk

Thikë të miturit në Kosovë, agresorët arratisen nga vendngjarja

më 5.2019 - BalkanWeb

Një djalë i mitur është goditur me thikë mbrëmjen e djeshme në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Florije Ahmeti, e cila thekson...

Është therrë me thikë një i mitur në Prishtinë

më 5.2019 - InfoMagazin

Një 16-vjeçar është plgosur nga therja me thikë, në një incident që ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në Prishtinë. Lajmi e ka bërë të ditur për Telegrafin , zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin...

Është therrë me thikë një i mitur në Prishtinë

më 5.2019 - Portalb

Një 16-vjeçar është plgosur nga therja me thikë, në një incident që ka ndodhur sonte rreth orës 22:00 në Prishtinë. Lajmi e ka bërë të ditur për Telegrafin , zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin...

Thеrеt me thIkë 16 vjeçari në Prishtinë

më 5.2019 - Neshesh

Para pak çastesh ka ndodhur një incidеnt midis disa të rinjve në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Si pasojë e kësaj ka mbetur i plаgоdur me thIkë një person. Rastin përe ka konfirmuar edhe zëdhënësja e...

LAJMI I FUNDIT: Një i mitur theret me thikë në Prishtinë

më 5.2019 - Klan Kosova

Një person i mitur është therur me thikë, njofton Klan Kosova. Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar Florije Ahmeti, zëdhënësja për media e policisë në rajonin e Prishtinës. “Rreth orës 22:30 kemi pranuar...

Ngjarje e rëndë në Prishtinë, policia jep detaje rreth rastit

më 5.2019 - OraInfo

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur sontë në Prishtinë. Policia e Kosovës ka konfirmuar se rreth orës 22:30 është goditur një 16 vjeçar në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë. “Rreth orës 22:30 kemi pranuar...

16-vjeçari theret me thikë në Prishtinë

më 5.2019 - RTV 21

Rasti ka ndodhur në rrugën “Muharrem Fejza” Një person i moshës së mitur është therur me thikë sonte në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:30 në rrugën “Muharrem Fejza”. Rastin e ka konfirmuar...

16-vjeçari theret me thikë në Prishtinë

më 5.2019 - Kallxo

Një person i moshës së mitur është therur me thikë sonte në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:30 në rrugën “Muharrem Fejza”. Rastin e ka konfirmuar për KALLXO.com zëdhënësja e Policisë Rajonale...

Theret me thikë një 16 vjeçar në Prishtinë

më 5.2019 - GazetaBlic

Një 16 vjeçar është therur me thikë, pas një përleshje mes disa të rinjve që ka ndodhur rreth një orë më parë në Prishtinë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar...

Momenti kur autoambulancat bartin të plagosurit në Lagjen e Spitalit

më 5.2019 - GazetaBlic

Një përleshje ndërmjet disa të rinjve sonte në Prishtinë, ka përfunduar me të plagosur. Lajmin e ka konfirmuar për “Gazeta Blic” zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxhaj. Sipas tij, ka pasur therje...

Therje me thikë në Prishtinë

më 5.2019 - Koha.net

Një incident ndërmjet disa të rinjve ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë, ku ka mbetur i lënduar një person. Koha.net mëson se incidenti ka ndodhur në rrugën Muharrem Fejza në Lagjen e Spitalit, ku...

Policia jep detaje për rastin në “Muharrem Fejza”

më 5.2019 - GazetaBlic

Para pak çastesh ka ndodhur një incident mes të rinjve në Prishtinë, ku për pasojë është persona. Rasti ka ndodhur në rrugën Muharrem Fejza. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Duat Hoxha, ka konfirmuar për...

LAJMI I FUNDIT: Atentat në Prishtinë

më 5.2019 - GazetaBlic

Para pak çastesh ka ndodhur një incident mes të rinjve në Prishtinë, ku për pasojë dyshohet se është vrarë një person. “Gazeta Blic” merr vesh se rasti ka ndodhur në rrugën Muharrem Fejza. Në vendin e...

LAJMI I FUNDIT: Vrasje në Prishtinë?

më 5.2019 - GazetaBlic

Para pak çastesh ka ndodhur një incident me armë zjarri në Prishtinë, ku për pasojë dyshohet se është vrarë një person. “Gazeta Blic” merr vesh se rasti ka ndodhur në rrugën Muharrem Fejza. Në vendin e...

Detaje, ja si ndodhi therja me thikë e 16 vjeçarit në Prishtinë

më 5.2019 - Infokusi

Mbremjën e së merkurës ka ndodhur një perleshje  mes disa të rinjëve. Ngjarja ka ndodhur  në Prishtinë , përkatesishtë në Lagjen “ Mati 1”. Si rrjedhoj e kësaj përleshje nje 16 vjeçarë ka mbetur i plagosur.Keshtu...

Therrrret nje person ne Prishtine, arsyja shokuese!

më 5.2019 - Tetova Sot

Para pak çastesh ka ndodhur një incident mes të rinjve në Prishtinë, ku për pasojë është persona.Rasti ka ndodhur në rrugën Muharrem Fejza.Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Duat Hoxha, ka konfirmuar për...

Policia jep detajet nga përleshja në Prishtinë

më 5.2019 - Infokusi

Policia e Kosovës ka konfirmuar përleshjen mes disa të rinjëve në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka thënë se një person i moshës 16-vjeçare...

Përleshje më thika mes të rinjve në Prishtinë

më 5.2019 - Infokusi

Një përleshje mes disa të rinjve ka ndodhur sonte në Prishtinë, me ç’rast ka edhe të plagosur. Në këtë përleshje janë therur me thika dy ose më shumë persona. Në video shihet se kanë shkuar edhe ambulancat...

Theret me thikë një 16 vjeçar në Prishtinë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Rreth orës 23 ka ndodhur një incident midis disa të rinjve në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Si pasojë e kësaj ka mbetur i plagosur me thikë një person, shkruan lajmi.net. Rastin për lajmi.net e ka konfirmuar...

Dalin pamjet e therjes me thikë në Prishtinë ku u lëndua rëndë një 16 vjeçar

më 5.2019 - Periskopi

Një 16 vjeçar është therë me thikë në Prishtinë. Tashmë janë publikuar edhe disa pamje nga vendi i ngjarjes – raporton Periskopi. Rastin për Periskopin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës...

​Një i mitur theret me thikë në Prishtinë

më 5.2019 - KosovaPress

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Florije Ahmeti, e cila ka bërë të ditur se orës 22:30 kanë pranuar një informatë për një rast të therjes me thikë. “Rasti ka ndodhur...

Theret me thikë 16 vjeçari në Prishtinë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Një therrje me thikë ka ndodhur në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë. Si pasojë e kësaj ka mbetur i plagosur me thikë një person. Rastin për Gazetën Observer e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë...

Policia jep detaje për therjen e 16 vjeçarit në Prishtinë

më 5.2019 - Arbresh

Një person është therur me thikë para pak minutash në Lagjen e Spitalit, në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti, e ka konfirmuar rastin për arbresh.info Ahmeti tha se rreth orës 22:30 një person...

Për ngjarjen e rëndë në kryeqytet, policia jep detaje

më 5.2019 - Bota Press

Policia e Kosovës ka konfirmuar se rreth orës 22:30 është therur një 16 vjeçar në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë. “Rreth orës 22:30 kemi pranuar informatën për një rast të therjes me thikë. Rasti ka...

Policia jep detaje për therrjen me thikë në Prishtinë

më 5.2019 - Sovrani

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për therrjen me thikë në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë. Sipas informacioneve të para personi që ka pësuar lëndime trupore në këtë rast është një mashkull, 16 vjeçar....

16 vjeçari theret me thikë në Prishtinë, Policia jep detaje për Periskopin

më 5.2019 - Periskopi

Një 16 vjeçar është therë me thikë në Prishtinë para pak çastesh – raporton Periskopi. Rastin për Periskopin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti,...

Policia jep detaje për therjen e të miturit në lagjen Mati 1

më 5.2019 - Insajderi

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për rastin e një therjeje që ka ndodhur sonte në lagjen Mati 1 në Prishtinë, përkatësisht në rrugën Muharrem Fejza, shkruan Insajderi.com Flora Ahmeti, zyrtare për media...

Publikohen pamjet e therjes në Prishtinë – raportohet se një person është në gjendje të rëndë

më 5.2019 - Insajderi

Raportohet se ka ndodhur një therje me thikë në lagjen Mati 1 në Prishtinë. Sipas informacioneve, një person është në gjendje të rëndë. Insajderi do t’ju mbajë të informuar në lidhje me rastin ndërsa për...

Therrje me thikë në Prishtinë, një i mitur dërgohet në QKUK

më 5.2019 - Gazeta Observer

Një therrje me thikë ka ndodhur para pak minutave në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë. Sipas burimeve të Indeksonline viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe tashmë është dërguar në QKUK. Gjithashtu...

Ngjarje e rëndë në Lagjen e Spitalit

më 5.2019 - Bota Press

Botapress 15 Maj- Një person është therur me thikë para pak minutash në Lagjen e Spitalit. Në videon që ka siguruar Botapress shihet ambulanca që ka arritur në vendin e ngjarjes dhe e ka marrë personin...

Therje me thikë në Lagjen e Spitalit

më 5.2019 - Sovrani

Një person është therur me thikë para pak minutash në Lagjen e Spitalit. Në videon që ka siguruar Gazeta Express shihet ambulanca që ka arritur në vendin e ngjarjes dhe e ka marrë personin që është therur....

​Femra sulmon me thikë femrën në Mitrovicë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një femër është arrestuar dje në Mitrovicë, nën dyshimin se ka sulmuar me thikë një femër të cilës i ka shkaktuar lëndime trupore. Viktima pas tretmanit mjekësor është liruar po ashtu edhe...

Një grua ther me thikë punonjësen e marketit në Mitrovicë

më 5.2019 - Klan Kosova

Në një qendër tregtare në Mitrovicë në vendin e saj të punës është sulmuar një punëtore e marketit nga një grua, e cila me një mjet të mprehtë e ka sulmuar viktimën. Rasti ka ndodhur rreth orës 14:00....

Një Grua ther me thikë punonjësen e marketit në Mitrovicë

më 5.2019 - Klan Kosova

Në një qendër tregtare në Mitrovicë në vendin e saj të punës është sulmuar një punëtore e marketit nga një grua, e cila me një mjet të mprehtë e ka sulmuar viktimën. Rasti ka ndodhur rreth orës 14:00....

Sulmohet nga një grua në vendin e punës

më 5.2019 - RTV 21

Arrestohet e dyshuara Një punëtore është sulmuar sot në vendin e punës në një qendër tregtare në Mitrovisë. Rastin e ka konfrimuar zëdhënsi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti,...

Një grua në Mitrovicë sulmohet me thikë në vendin e punës

më 5.2019 - Koha.net

Në një qendër tregtare në Mitrovicë, sot një e dyshuar e ka sulmuar me thikë një punëtore në vendin e punës. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti,...

Sulmohet me thikë arkëtarja e një supermarketi në Mitrovicë

më 5.2019 - Kallxo

Një incident gjatë ditës së sotme ka ndodhur në marketin “Emona Center” në Mitrovicë, ku një grua e ka therur me thikë një arkëtare të këtij marketi. Rastin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë...

Një grua sulmon me thikë punëtoren e një marketi në Mitrovicë

më 5.2019 - GazetaBlic

Një grua ka tentuar sot ta sulmon me thikë një punëtore në arkë në një market të madh në Mitrovicë. Por ndërhyrja e sigurimit të lokalit fatmirësisht ka pamundësuar që të ndodh më e keqja. ORAinfo ka siguruar...

Një grua sulmon me thikë punëtoren e Emona City në Mitrovicë

më 5.2019 - Infokusi

Një grua ka tentuar sot ta sulmon me thikë një punëtore në arkë në një market të madh në Mitrovicë. Por ndërhyrja e sigurimit të lokalit fatmirësisht ka pamundësuar që të ndodh më e keqja. ORAinfo ka siguruar...

Gruaja me probleme mendore tenton ta godas me mjet të fort arkëtaren në një market

më 5.2019 - OraInfo

Një grua me probleme mendore ka tentuar ta godas me mjet të fort një punëtore në arkë në një market të madh në Mitrovicë. Për të mos ndodhur me e keqja, ka ndërhyrë sigurimit i lokalit i cili ia ka pamundësuar...

Mitrovicë: Punëtorja sulmohet me thikë nga një grua në vendin e punës

më 5.2019 - Gazeta Observer

Në një qendër tregtare në Mitrovicë, sot një punëtore është sulmuar në vendin e saj të punës. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, i cili ka pohuar...

Gruaja ther me thikë punonjësen e marketit në Mitrovicë

më 5.2019 - Fakti Ditor

Sot në një qendër tregtare në Mitrovicë ka ndodhur një incident, ku një punonjëse e qendrës është sulmuar me thikë nga një grua e dyshuar Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar edhe Zëdhënësi i Policisë...

Një grua sulmon me thikë punëtoren e marketit në Mitrovicë

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Në një qendër tregtare në Mitrovicë sot gjatë ditës ka ndodhur një incident. Një punonjëse e një marketi ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi u sulmua me mjet të mprehtë nga një grua. Rastin për Periskopin...

​Një punëtore sulmohet në vendin e saj të punës

më 5.2019 - KosovaPress

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, i cili ka pohuar se rasti ka ndodhur rreth orës 14:00. “Një rast me elemente të veprës penale Lëndim trupor,...

Policia jep informatat e fundit për sulmin ku arkëtarja në Mitrovicë u ther me thikë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Sot në Emona Center në Mitrovicë një grua ka therë me thikë arkëtaren e këtij marketi. Lajmin për Insajderin e ka konfirmuar edhe nga zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. “Bëhet...

Spitali i Mitrovicës tregon gjendjen shëndetësore të arkëtares që u ther me thikë

më 5.2019 - Insajderi

Një grua me probleme mendore ka sulmuar me thikë arkëtaren e marketit “Emona Center” në Mitrovicë. Punëtorja ka marrë lëndime të lehta dhe gjendja e saj është e mirë. Zyrtarja për informim në Spitalin...

Policia jep informata e fundit për sulmin ku arkëtarja në Mitrovicë u ther me thikë

më 5.2019 - Insajderi

Lajmin për Insajderin e ka konfirmuar edhe nga zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. “Bëhet fjalë për një rast që është inicu si lëndim trupor. Një e grua dyshohet se e ka sulmuar...

Një grua sulmon me thikë punëtoren e marketit në Mitrovicë

më 5.2019 - Periskopi

Në një qendër tregtare në Mitrovicë sot gjatë ditës ka ndodhur një incident. Një punonjëse e një marketi ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi u sulmua me mjet të mprehtë nga një grua, shkreuan Periskopi. Rastin...

GRUAJA THER ME THIKË ARKËTAREN NË NJË MARKET NË MITROVICË

më 5.2019 - Sovrani

Sot në  marketin Emona Center, në Mitrovicë, një grua e ka therur me thikë arkëtaren e këtij marketi, shkruan Insajderi. “Rasti, ka ndodhur paraditen e së martën teksa arkëtarja ishte duke e kryer punën...

Një grua ther me thikë arkëtaren e një marketi në Mitrovicë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Sot në  marketin Emona Center, në Mitrovicë, një grua e ka therur me thikë arkëtaren e këtij marketi, shkruan Insajderi. “Rasti, ka ndodhur paraditen e së martën teksa arkëtarja ishte duke e kryer punën...

Gruaja me probleme mendore tenton ta godas me mjet të fort arkëtaren në një market

më 5.2019 - Arbresh

Një grua me probleme mendore ka tentuar ta godas me mjet të fortë në fyt një punëtore në arkë në një market të madh në Mitrovicë. Për të mos ndodhur me e keqja, ka ndërhyrë sigurimit i lokalit i cili ia...

Gruaja therr me thikë arkëtaren në një market në Mitrovicë

më 5.2019 - Arbresh

Sot në  marketin Emona Center, në Mitrovicë, një grua e ka therur me thikë arkëtaren e këtij marketi, shkruan Insajderi. “Rasti, ka ndodhur paraditen e së martën teksa arkëtarja ishte duke e kryer punën...

Gruaja ther me thikë arkëtaren në një market në Mitrovicë

më 5.2019 - Insajderi

“Rasti, ka ndodhur paraditen e së martën teksa arkëtarja ishte duke e kryer punën e saj, aty ka hyr një grua me një thikë dhe e ka prerë në fyt”, kanë bërë të ditur burime të Insajderit. Nga kjo ngjarje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK