http://kariera.mk

Përmbyllët mbështetja e BE-së për fuqizimin e sistemit të drejtësisë në Kosovë

më 5.2019 - GazetaBlic

Zyra e Bashkimi Evropian dhe Përfaqësuesit Special të BE-së organizon ngjarjen përmbyllëse të projektit të binjakëzimit të BE-së “Fuqizimi i formulimit të politikave dhe hartimit të legjislacionit”. Projekti...

Mbështetja e BE-së për fuqizimin e sistemit të drejtësisë në Kosovë

më 5.2019 - Infokusi

Zyra e Bashkimi Evropian dhe Përfaqësuesit Special të BE-së organizon ngjarjen përmbyllëse të projektit të binjakëzimit të BE-së “Fuqizimi i formulimit të politikave dhe hartimit të legjislacionit”. Projekti...

Mbështetja e BE-së për fuqizimin e sistemit të drejtësisë në Kosovë

më 5.2019 - KosovaPress

Projekti i financuar nga Bashkimi Evropian në vlerë prej 1.2 milionë euro ka në fokus fuqizimin e kapaciteteve në krijimin e politikave, hartimin e legjislacionit dhe zbatimin efektiv të tyre brenda Ministrisë...

Përmbyllet mbështetja e BE-së për fuqizimin e sistemit të drejtësisë në Kosovë

më 5.2019 - Arbresh

Zyra e Bashkimit Evropian organizon ngjarjen përmbyllëse të projektit të binjakëzimit të BE-së “Fuqizimi i formulimit të politikave dhe hartimit të legjislacionit”. Projekti i financuar nga BE në vlerë...

Shkodra: Në Kosovë garantohen të drejtat e njeriut, ka ende hapësirë për përmirësim

më 5.2019 - Arbresh

Kosova ka marrë të gjitha obligimet, masa e veprimet e nevojshme për të zbatuar të drejtat e njeriut, ka thënë zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Selami Shkodra, në përmbylljen e projektit projektit...

Zëvendësministri Shkodra: Në Kosovë garantohen të drejtat e njeriut

më 5.2019 - Epoka e Re

Kosova ka marrë të gjitha obligimet, masa e veprimet e nevojshme për të zbatuar të drejtat e njeriut, ka thënë zëvendësministri I Punëve të Brendshme, Selami Shkodra, në përmbylljen e projektit projektit...

SHBA-ja i kërkon BE-së të rishikojë iniciativën ekonomike për vendet e treta

më 5.2019 - KosovaPress

Në vitin 2017, shtetet anëtare të BE-së krijuan një Strukturë Bashkëpunimi të Përhershme (PESCO) për të tejkaluar fragmentimin e tyre tradicional në çështjet e mbrojtjes. Paralelisht, blloku krijoi Fondin...

MPB-ja përmbyll projektin për përmirësimin e të drejtave të njeriut

më 5.2019 - Ekonomia Online

Ministria e Punëve të Brendshme ka mbajtur ceremoninë përmbyllëse të projektit “Përmirësimi i policimit të të drejtave të njeriut në Kosovë”, raporton Ekonomia Online. Me rastin e përmbylljes së këtij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK