http://kariera.mk

Nuk ka rrezik nga vërshimet konfirmon Sylë Tahirsylaj: Gjendje alarmante kemi nga prerja e pyjeve

më 5.2019 - Klan Kosova

Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund...

Sylë Tahirsylaj tregon se në çfarë situatash ndodhin vërshimet

më 5.2019 - OraInfo

Sylë Tahirsylaj tregon nëse ka rrezik nga vërshimet, thotë se kjo është gjendja alarmante. Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme...

Nuk ka rrezik nga vërshimet konfirmon Sylë Tahirsylaj: Gjendje alarmante kemi për shkak të prerjeve të pyjeve

më 5.2019 - Klan Kosova

Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund...

Sylë Tahirsylaj tregon nëse ka rrezik nga vërshimet, thotë se kjo është gjendja alarmante

më 5.2019 - GazetaBlic

Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund...

Sylë Tahirsylaj tregon nëse do të ketë vërshime, thotë se kjo është gjendja alarmante

më 5.2019 - Bota Press

Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund...

Nuk ka rrezik nga vërshimet konfirmon Sylë Tahirsylaj: Gjendje alarmante kemi nga prerja e pyjeve

më 5.2019 - Arbresh

Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund...

Sylë Tahirsylaj tregon nëse ka rrezik nga vërshimet, thotë se kjo është gjendja alarmante

më 5.2019 - Sovrani

Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund...

Tahirsylaj: Nuk ka rrezik nga vërshimet, gjendje alarmante kemi nga prerja e pyjeve

më 5.2019 - Periskopi

Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund...

A mund ti bëjë ballë Kosova vërshimeve eventuale?

më 5.2019 - Infokusi

Reshjet e mëdha të shiut kanë përfshirë rajonin. Përderisa në Kosovë gjendja nuk është ende alarmante, Bosnja e Kroacia, po përballen me vërshime të mëdha. Kroacia po përballet me erëra të forta dhe rajone...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK