http://kariera.mk

Vlora Çitaku ua kthen kritikëve: Pas shumë kërkesave, e vesha fustanin prapë

më 5.2019 - GazetaBlic

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump Çitaku ishte kritikuar...

E kritikuan për fustanin në Iftarin e shtruar nga Trump, ja çfarë ka bërë tani Ambasadorja Çitaku

më 5.2019 - Bota Press

Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në Iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump. Amasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është...

E kritikuan se e veshi fustanin e njëjtë disa herë, reagon Vlora Çitaku

më 5.2019 - Sovrani

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara, Vlora Çitaku është njëra prej politikaneve  më të dashura. Me paraqitjet e saj elegante ajo gjithmonë arrin që të tërheq vëmendje dhe të vlerësohet jo vetëm...

Vlora Çitaku e vesh sërish fustanin e zakonshëm dhe tallet me kritikët

më 5.2019 - Insajderi

Çitaku ishte kritikuar se kishte veshur të njëjtin fustan në disa ndeja të rëndësishme. Madje, ajo kishte publikuar një mesazh që kishte pranuar në rrjete sociale, që kërkonte të mblidheshin fonde për...

E kritikuan se e veshi fustanin e njëjtë disa herë, reagon Vlora Çitaku

më 5.2019 - RTV 21

“Paska pasë kohë njëri më e numëru sa herë e kam veshë të njëjtin fustan” Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara, Vlora Çitaku është njëra prej politikaneve  më të dashura. Me paraqitjet e saj elegante...

Vlora Çitaku tallet me kritikët: Pas shumë kërkesave, e vesha fustanin prapë

më 5.2019 - Tetova Sot

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump – raporton Periskopi....

Vlora Çitaku tallet me kritikët: Pas shumë kërkesave, e vesha fustanin prapë

më 5.2019 - InfoMagazin

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump – raporton Periskopi....

Vlora Çitaku tallet me kritikët: Pas shumë kërkesave, e vesha fustanin prapë

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump – raporton Periskopi....

Vlora Çitaku tallet me kritikët: Pas shumë kërkesave, e vesha fustanin prapë

më 5.2019 - Periskopi

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është tallur me të gjithë kritikët e veshjes së saj në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump – raporton Periskopi....

Mediat e huaja ‘mbushen’ me fotografinë e Trump dhe Çitakut: Ja çfarë shkruajnë për iftarin e shtruar

më 5.2019 - Ina

Ballinat e mediave të huaja janë mbushur me fotografitë e presidentit amerikan, Donald Trump, dhe ambasadores së Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku. Ambasadorja kosovare mori pjesë ditën e kaluar në një iftar...

Mediat e huaja ‘mbushen’ me fotografinë e Trump dhe Çitakut: Ja çfarë shkruajnë për iftarin e shtruar

më 5.2019 - InfoShqip

Ballinat e mediave të huaja janë mbushur me fotografitë e presidentit amerikan, Donald Trump, dhe ambasadores së Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, transmeton Gazeta Metro. Ambasadorja kosovare mori pjesë...

Veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan, Vlora Çitaku ka këtë përgjigje!

më 5.2019 - GazetaBlic

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

E veshi të njëjtin fustan në disa ngjarje, ironizohet me veshjen e Vlora Çitakut – ambasadorja qesh

më 5.2019 - Insajderi

Presidenti i ShBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Ndjekësi e kritikon se veshi fustanin e njëjtë në disa ngjarje, kështu i përgjigjet Vlora Çitaku

më 5.2019 - Fakti Ditor

Vlora Çitaku ditë më parë ishte e pranishme në Shtëpinë e Bardhë, ku presidenti Donald Trump shtroi iftar. Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka ndarë fotografi nga darka e iftarit që e kishte...

E veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan, ironizohet me veshjen e Vlora Çitakut – ambasadorja qesh

më 5.2019 - Insajderi

Presidenti i ShBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Ndjekësi e kritikon se veshi fustanin e njëjtë në disa ngjarje, kështu i përgjigjet Vlora Çitaku

më 5.2019 - AlbPortali

Vlora Çitaku ditë më parë ishte e pranishme në Shtëpinë e Bardhë, ku presidenti Donald Trump shtroi iftar. Loading... Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka ndarë fotografi nga darka e iftarit...

Ndjekësi e kritikon se veshi fustanin e njëjtë në disa ngjarje Vlora Çitaku

më 5.2019 - Arbresh

Vlora Çitaku ditë më parë ishte e pranishme në Shtëpinë e Bardhë, ku presidenti Donald Trump shtroi iftar. Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka ndarë fotografi nga darka e iftarit që e kishte...

Veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan – ambasadorja qesh me komentin e fansit

më 5.2019 - Bota Press

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan – ambasadorja Çitakut qesh me komentin e fansit

më 5.2019 - Periskopi

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Veshi në disa ngjarje të njëjtin fustan – ambasadorja qesh me komentin e fansit

më 5.2019 - Periskopi

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ditë më parë shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë. E prezent në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë...

Akuzohet se piu verë në iftarin e shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - Neshesh

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku mbrëmë ishte e ftuar në iftar të organizuar nga presidenti Donald Trump. Vlora ishte ajo, e cila në Instagram ka publikaur një fotografi të realizuar mbrëmë...

Akuzohet se piu verë në iftarin e shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - RTV 21

Reagimi i Vlores Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku mbrëmë ishte e ftuar në iftar të organizuar nga presidenti Donald Trump. Vlora ishte ajo, e cila në Instagram ka publikaur një fotografi  të...

Akuzohet se piu verë në iftar të shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - RTV 21

Reagimi i Vlores Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku mbrëmë ishte e ftuar në iftar të organizuar nga presidenti Donald Trump. Vlora ishte ajo, e cila në Instagram ka publikaur një fotografi  të...

Akuzohet se piu verë në iftarin e shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - Tetova1

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku mbrëmë ishte e ftuar në iftar të organizuar nga presidenti Donald Trump. Vlora ishte ajo, e cila në Instagram ka publikaur një fotografi të realizuar mbrëmë...

Ambasadorja shqiptare shtron iftar me presidentin Trump

më 5.2019 - Shekulli

Në darkën e iftarit ambasadorja e Kosovës në Washington, Vlora Çitaku është ulur në një tavolinë me presidentin e SHBA-ve, Donald Trump. Çitaku bëri me dije se i kishte treguar Trump për shtetin tonë,...

Kosovarja ulet në tavolinë me Donald Trump

më 5.2019 - Albeu

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump , ulet për të ngrënë iftar bashkë në një tavolinë me Vlora Çitakun. Pos Çitakut, të ftuar në Shtëpinë e Bardhë ishin edhe ambasadorë e diplomatë...

‘Akuzohet’ se piu verë në darkën e iftarit të shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - GazetaBlic

Vlora Çitaku ambasadorja e Kosovës në SHBA mbrëmë kishte darkuar me presidentin Donald Trump, shkruan GazetaBlic. Trump, kishte ftuar të pranishmit për iftar pasi që është muaji Ramazan. Vlora, sapo ka...

Berisha shpërfaqë cektësinë, jotolerancën fetare dhe primitivizmin, sulmon Çitakun për iftarin me Trump

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Anton Berisha, zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Kosovës ka treguar jotolerancën e tij ndër fetare dhe privatizimin duke sulmuar ambasadoren e Kosovës në SHBA Vlora Çitakun për shkak se ajo kishte...

Anton Berisha e sheh gabim pjesëmarrjen e Çitakut ne iftarin e Trumpit, pështjellë diçka në një mesazh

më 5.2019 - Periskopi

Këshilltari i kryeministrit Haradinaj, Anton Berisha, e sheh si gjë të keqe pjesëmarrjen e ambasadores Vlora Çitaku në iftarin e organizuar nga presidenti amerikan, Donald Trump – shkruan Periskopi. Përmes...

Anton Berisha e sheh gabim pjesëmarrjen e Çitakut ne iftarin e Trumpit, pështjellë diçka në një mesazh

më 5.2019 - Periskopi

Këshilltari i kryeministrit Haradinaj, Anton Berisha, e sheh si gjë të keqe pjesëmarrjen e ambasadores Vlora Çitaku në iftarin e organizuar nga presidenti amerikan, Donald Trump – shkruan Periskopi. Përmes...

‘Akuzohet’ se piu verë në darkën e iftarit të shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku

më 5.2019 - Bota Press

Vlora Çitaku ambasadorja e Kosovës në SHBA mbrëmë kishte darkuar me presidentin Donald Trump. Trump kishte ftuar të pranishmit për iftar pasi që është muaji Ramazan.Vlora, sapo ka ndarë me ndjekësit në...

Vlora Çitaku në një tavolinë me Trumpin

më 5.2019 - Infokusi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ulet për të ngrënë iftar bashkë në një tavolinë me  Vlora Çitakun. Pos Çitakut, të ftuar në Shtëpinë e Bardhë ishin edhe ambasadorë e diplomatë...

Berisha shpërfaqë cektësinë, jotolerancën fetare dhe primitivizmin, sulmon Çitakun për iftarin me Trump

më 5.2019 - Insajderi

Anton Berisha, zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Kosovës ka treguar jotolerancën e tij ndër fetare dhe privatizimin duke sulmuar ambasadoren e Kosovës në SHBA Vlora Çitakun për shkak se ajo kishte...

‘Akuzohet’ se piu verë në darkën e iftarit të shtruar nga Trump, reagon Vlora Çitaku!

më 5.2019 - Gazeta Observer

Vlora Çitaku ambasadorja e Kosovës në SHBA mbrëmë kishte darkuar me presidentin Donald Trump Trump, kishte ftuar të pranishmit për iftar pasi që është muaji Ramazan.Vlora, sapo ka ndarë me ndjekësit në...

Presidenti Trump shtron një darkë Iftari në Shtëpinë e Bardhë

më 5.2019 - Zëri i Amerikës

Presidenti Donald Trump mbajti një darkë Iftari në Shtëpinë e Bardhë për nder të ambasadorëve dhe anëtarëve të trupit diplomatik që përfaqësojnë vende me shumicë myslimane. Në një fjalim të mbajtur me...

Ambasadorja Çitaku poston edhe një foto me presidentin Trump

më 5.2019 - Epoka e Re

Ambasadorja e Republikës së Kosovës bë Washington, Vlora Çitaku, ka postuar në “Facebook”, edhe një foto me presidentin e SHBA-ve, Donald Trump. “Kujtim nga Shtëpia e Bardhë”, ka shkruar Çitaku. Ambasadorja...

Donald Trump shtron darkë për iftar, Vlora Çitaku në krah të tij

më 5.2019 - Gazeta Tema

Nga Ruben Avxhiu Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, shtroi mbrëmë një darkë Iftari, në të cilën ishin ftuar ambasadorë e diplomatë nga vende me shumicë myslimane. Një vend kyç,...

Trump shtron iftar, fton dhe ambasadoren e Kosovës

më 5.2019 - Aktuale

Presidenti amerikan Donald Trump e quajti “privilegjin” e tij të madh që i uroi mirëseardhjen në Shtëpinë e Bardhë ambasadorëve dhe diplomatëve nga vendet me shumicë myslimane për një darke iftari, vakti...

Çmendet Serbia, Vlora Çitaku ulet afër Trumpit, ambasadori i Serbisë dikun kah fundi i sallës

më 5.2019 - AlbPortali

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka shtruar iftar në Shtëpinë e Bardhë. Prezentë në këtë darkë të iftarit ka qenë edhe ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, e cila ishte ulur përkrahë presidentit...

Vlora Çitaku në iftarin e Donald Trump, tregon se çfarë i tha atij

më 5.2019 - InfoMagazin

Ambasadorja e Republikës së Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka marrë pjesë në darkën e iftarit e cila ishte shtruar nga Presidenti i SHBA’së, Donald Trump. “Pata nderin dhe kënaqësinë...

5 momentet kur ambasadorja Vlora Çitaku e bëri Kosovën krenare

më 5.2019 - Periskopi

Shpërndaje në:

Trump “çel” iftar në Shtëpinë e Bardhë në një tavolinë me shqiptaren Vlora Çitaku

më 5.2019 - Lajm

Presidenti i SHBA-së Donald Trump ka shtruar iftar në Shtëpinë e Bardhë ku ishin të ftuar shumë zyrtarë të lartë, në mesin e të cilëve edhe ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, shkruan KultPlus....

Presidenti Trump shtron darkë për Iftar, Ambasadorja Çitaku në krah të tij

më 5.2019 - Illyria

Nga Ruben Avxhiu Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, shtroi mbrëmë një darkë Iftari, në të cilën ishin ftuar ambasadorë e diplomatë nga vende me shumicë myslimane. Një vend kyç,...

Ambasadorja Vlora Çitaku krah Presidentit Donald Trump në darkën e iftarit në Shtëpinë e Bardhë

më 5.2019 - Bashke

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, është takuar me Presidentin amerikan Donald Trump, gjatë një darke të iftarit të shtruar në Shtëpinë e Bardhë. Çitaku ka thënë se...

Çitaku në iftar me Trumpin, i kërkon përfshirjen e SHBA-së në proceset në të cilat po kalon Kosova

më 5.2019 - Portalb

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, në një iftar të shtruar në Shtëpinë e Bardhë nga presidenti Donald Trump, ka kërkuar përfshirjen e drejtpërdrejtë të SHBA-së në proceset nëpër të cilat po kalon...

Mediat serbe shkruajnë për iftarin e Çitakut me Donald Trump

më 5.2019 - GazetaBlic

Prishtina e ka njeriun e saj në iftarin e Trumpit: Kjo është Vlora Çitaku. Kështu shkruajnë mediat serbe për praninë e ambasadores Vlora Çitaku në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump,...

Trump shtron iftar për ambasadorët e shteteve me shumicë myslimane, afër tij dhe Vlora Citaku!

më 5.2019 - Neshesh

Presidenti amerikan Donald Trump e quajti “privilegjin” e tij të madh që i uroi mirëseardhjen në Shtëpinë e Bardhë ambasadorëve dhe diplomatëve nga vendet me shumicë myslimane për një darke iftari vakti...

Ambasadorja e Thacit me foto bene fushate, abuzon dhe shantazhon presidentin amerikan. Shkon ne Iftar pa avdes, pa ramazan, pa shami me ja prek doren Trump

më 5.2019 - Presheva Jone

Presidenti amerikan Donald Trump serioz (as qe e shikon ne sy) ja jep doren Vlora Çitakut pasi ajo ja kishte zgjatur Preshevë, 14 maj  -Vlora Citaku fale iftarinm paskla pasur fta ta prek doren presidentit...

Media serbe: Prishtina e ka njeriun e saj në iftarin e Trumpit, kjo është Vlora Çitaku

më 5.2019 - Infokusi

Prishtina e ka njeriun e saj në iftarin e Trumpit: Kjo është Vlora Çitaku. Kështu shkruajnë mediat serbe për praninë e ambasadores Vlora Çitaku në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump,...

Trump shtron iftar/ Fton dhe ambasadoren e Kosovës

më 5.2019 - Top Channel

Presidenti amerikan Donald Trump e quajti “privilegjin” e tij të madh që i uroi mirëseardhjen në Shtëpinë e Bardhë ambasadorëve dhe diplomatëve nga vendet me shumicë myslimane për një darke iftari, vakti...

Ambasadorja e Thacit, falë Iftarit (pa avdes e pa ramazan) ja preku doren presidentit amerikan

më 5.2019 - Presheva Jone

Presidenti amerikan Donald Trump serioz (as qe e shikon ne sy) ja jep doren Vlora Çitakut pasi ajo ja kishte zgjatur Preshevë, 14 maj  -Vlora Citaku fale iftarinm paskla pasur fta ta prek doren presidentit...

Ambasadorja e Thacit, Vlora Citaku, falë Iftarit, pa avdes e pa ramazan, ja preku doren presidentit amerikan

më 5.2019 - Presheva Jone

Presidenti amerikan Donald Trump serioz (as qe e shikon ne sy) ja jep doren Vlora Çitakut pasi ajo ja kishte zgjatur Preshevë, 14 maj  -Vlora Citaku fale iftarinm paskla pasur fta ta prek doren presidentit...

Trump shtron iftar në Shtëpinë e Bardhë, shqiptarja darkon përkrah tij

më 5.2019 - InfoShqip

Presidenti i SHBA-së Donald Trump ka shtruar iftar në Shtëpinë e Bardhë ku ishin të ftuar shumë zyrtarë të lartë, në mesin e të cilëve edhe ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, shkruan KultPlus....

FOTO/ Darka e iftarit në Shtëpinë e Bardhë, ambasadorja e Kosovës në krah të presidentit Trump

më 5.2019 - Java News

Ambasadorja e Republikës së Kosovës në Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka marrë pjesë në darkën e iftarit, e cila u shtrua për muajin e shenjtë të Ramazanit. Ambasadorja Çitaku shprehet...

Darka e iftarit në SHBA, Vlora Çitaku në krah të Donald Trump

më 5.2019 - BalkanWeb

Ambasadorja e Republikës së Kosovës në Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka marrë pjesë në darkën e iftarit, e cila u shtrua për muajin e shenjtë të Ramazanit. Ambasadorja Çitaku shprehet...

Darka e iftarit në SHBA, Vlora Çitaku në krah të Donald Trump

më 5.2019 - Koha Jone

Ambasadorja e Republikës së Kosovës në Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka marrë pjesë në darkën e iftarit, e cila u shtrua për muajin e shenjtë të Ramazanit. Ambasadorja Çitaku shprehet...

Ramush Haradinajt nuk i bën përshtypje ulja në tavolinë e Çitakut me Trump

më 5.2019 - Kallxo

Kryeministrit Ramush Haradinaj nuk i ka bërë përshtypje takimi i djeshëm i ambasadores së Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku me presidentin Donald Trump. Vlora Citaku gjatë ditës së djeshme ishte e ftuar në...

Momenti kur Trump shkon për t’i folur Vlora Çitakut dhe ulet pranë saj

më 5.2019 - Tetova Sot

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka qenë e ftuara e presidentit të ShBA-ve, për iftarin të cilin ai e kishte shtruar mbrëmë. Çitaku postoi fotografi dhe video në llogarinë e saj në rrjetin social...

Trump shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë

më 5.2019 - Indeks.mk

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), Donald Trump, ka shtruar një iftar në Shtëpinë e Bardhë me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit, raporton Anadolu Agency (AA). Në iftar morën pjesë...

Trump shtroi iftar në Shtëpinë e Bardhë

më 5.2019 - Medial

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), Donald Trump, ka shtruar një iftar në Shtëpinë e Bardhë me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit, raporton Anadolu Agency (AA). Në iftar morën pjesë...

Vlora Çitaku në iftarin e Donald Trumpit. Ja çfarë u bisedua

më 5.2019 - Ina

Ambasadorja e Republikës së Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka marrë pjesë në darkën e iftarit, e cila ishte shtruar nga presidenti i SHBA-së, Donald Trump. “Pata nderin dhe kënaqësinë...

Media serbe: Prishtina e ka njeriun e saj në iftarin e Trumpit, kjo është Vlora Çitaku

më 5.2019 - Periskopi

Prishtina e ka njeriun e saj në iftarin e Trumpit: Kjo është Vlora Çitaku. Kështu shkruajnë mediat serbe për praninë e ambasadores Vlora Çitaku në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan, Donald Trump,...

Ambasadorja e Kosovës Çitaku kërkon ndihmën e SHBA

më 5.2019 - Vizion Plus

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara Vlora Çitaku ka kërkuar mbështetjen e Uashingtonit per dialogun Prishtine- Beograd. Diplomatja ka diskutuar me presidentin Donald Trump përfshirjen e drejtpërdrejtë...

Ambasadorja Çitaku në iftarin e shtruar nga Donald Trump

më 5.2019 - TelegrafiMk

Ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku ka qenë në mesin e të ftuarve në darkën e Iftarit të shtruar nga Presidenti Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë, raporton “Pata nderin dhe kënaqësinë e veçantë...

Vlora Çitaku e ftuar në iftarin e shtruar nga Trump

më 5.2019 - Albeu

Ambasadorja e Republikës së Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka marrë pjesë në darkën e iftarit , e cila ishte shtruar nga presidenti i SHBA-së, Donald Trump . “Pata nderin dhe...

Haradinaj flet për takimin e ambasadores Çitaku me presidentin Trump

më 5.2019 - KosovaPress

Pasi u pyet për takimin e ambasadores së Kosovës atje, Vlora Çitaku, kryeministri tha se ambasadorët shkojnë e vinë, por marrëdhëniet janë mes dy vendeve. Sipas Haradinajt, shumë prej ambasadorëve nuk...

Çitaku në darkën e iftarit në Shtëpinë e Bardhë, e ulur përkrah Trumpit

më 5.2019 - Infokusi

Ambasadorja e Kosovës në ShBA Vlora Çitaku, ka qenë e ftuar në darkën e iftarit të shtruar në Shtëpinë e Bardhë. Çitaku  është ulur përkrah Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald J. Trump....

Haradinaj ‘xhelozon’ iftarin e Çitakut me Trumpin, vazhdon ta thumbojë ambasadoren

më 5.2019 - Gazeta e re

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, pas mbledhjes së Qeverisë në një konferencë për media ka folur për takimin e djeshëm të ambasdores së Kosovës në Washington, Vlora Citaku, dhe presidentit...

Vlora Çitaku në iftar me Donald Trump, tregon se për çfarë folën me presidentin e ShBA-së

më 5.2019 - Gazeta e re

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka marrë pjesë në darkën e iftarit e cila ishte shtruar nga Presidenti i ShBA-ve, Donald Trump për nder të Muajit të Shenjtë të Ramazanit,...

Çitaku i tregon Trumpit për kulturën dhe tolerancën ndërmjet religjioneve në Kosovë

më 5.2019 - Albinfo

Vlora Çitaku, ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, u takua me presidentin amerikan Donald Trump, gjatë një darke të iftarit të shtruar në Shtëpinë e Bardhë. Çitaku ka thënë se i ka...

Afërsia e Çitakut me presidentin Trump – Haradinaj e ‘sulmon’ përsëri ambasadoren

më 5.2019 - Insajderi

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ishte e ftuar nga presidenti Donald Trump në një iftar. Çitaku, të cilën Haradinaj e kishte quajtur “ambasadore të Thaçit”, është parë afër presidentit...

A ka e ndryshuar mendimin për Vlora Çitakun kryeministri Haradinaj?

më 5.2019 - Periskopi

Kryeministri Ramush Haradinaj është pyetur nga gazetarët për pjesëmarrjen e ambasadores Çitaku në iftarin e shtruar nga presidenti amerikan Donald Trump. Gazetarët e pyetën kryeministrin se e ka ndryshuar...

Vlora Çitaku në iftar? E ftuar nga Trump…

më 5.2019 - Te Sheshi

Presidenti amerikan Donald Trump shtroi mbrëmë një iftar në shtëpinë e Bardhë, dhe kjo është hera e dytë që bën një gjë të tillë. Trump nisi fjalimin e tij duke thënë se “është një kohë shumë e vrazhdë”...

Çitaku në darkën e iftarit në Shtëpinë e Bardhë, e ulur përkrah Trumpit

më 5.2019 - KosovaPress

Çitaku  është ulur përkrah Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald J. Trump. Përmes Facebook-ut ambasadorja Çitaku thotë se Presidentit Trump i ka treguar se në shtetin tonë sekular, ka...

Vlora Çitaku në iftarin e Donald Trump, tregon se çfarë i tha atij

më 5.2019 - Arbresh

Ambasadorja e Republikës së Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka marrë pjesë në darkën e iftarit e cila ishte shtruar nga Presidenti i SHBA’së, Donald Trump. “Pata nderin dhe kënaqësinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK