http://kariera.mk

Thaçi për Ukshin Hotin: Fatkeqësisht ende nuk dihet se ç’ndodhi me të pas lëshimit nga burgu i Dubravës

më 5.2019 - Medial

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarin Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual, temperament autentik dhe i gatshëm për të reaguar në...

Thaçi për Ukshin Hotin: Fatkeqësisht ende nuk dihet se ç’ndodhi me të pas lëshimit nga burgu i Dubravës

më 5.2019 - Neshesh

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka kujtuar veprimtarin Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual temperament autentik dhe i gatshëm për të reaguar në çdo...

Thaçi: U bënë njëzet vjet dhe ende nuk është i qartë fati jetësor i profesorit Ukshin Hoti

më 5.2019 - Klan Kosova

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin Hoti, njofton Klan Kosova. Thaçi përmes një statusi në rrjetin social...

Thaçi kujton Ukshin Hotin në 20 vjetorin e zhdukjes

më 5.2019 - OraInfo

Kreu i shtetit Hashim Thaçi ka thënë se janë bërë 20 vjet dhe ende nuk është i qartë fati jetësor i profesorit Ukshin Hoti. Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare...

Thaçi: Hoti ishte nga intelektualët e pakët që kërkoi bashkimin Kosovë-Shqipëri

më 5.2019 - RTV 21

Sot 20 vjet nga zhdukja e veprimtarit Hoti Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarin, Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual, temperament...

Thaçi: Hoti ishte nga intelektualët e pakët që kërkoi bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

më 5.2019 - RTV 21

Sot 20 vjet nga zhdukja e veprimtarit Hoti Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarin, Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual, temperament...

Thaçi kujton Ukshin Hotin

më 5.2019 - RTV 21

Sot 20 vjet nga zhdukja e veprimtarit Hoti Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarin, Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual, temperament...

Thaçi për Ukshin Hotin: Fatkeqësisht ende nuk dihet se ç’ndodhi me të pas lëshimit nga burgu i Dubravës

më 5.2019 - GazetaBlic

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarin Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual, temperament autentik dhe i gatshëm për të reaguar në...

Kujtohet Ukshin Hoti në 20 vjetorin e zhdukjes

më 5.2019 - Koha.net

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por dhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë nuk...

20 vjet nga zhdukja, tryezë përkujtimore për Ukshin Hotin

më 5.2019 - Klan Kosova

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por dhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë nuk...

20 vjet nga zhdukja e Ukshin Hotit

më 5.2019 - Kallxo

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por edhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë...

20 vjet nga zhdukja e Ukshin Hotit

më 5.2019 - RTV 21

Përkujtohet Hoti Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por edhe pse doli nga burgu,...

20 vjet nga zhdukja e Ukshin Hotit

më 5.2019 - GazetaBlic

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por dhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë nuk...

Thaçi kujton Ukshin Hotin: Ishte nga intelektualët e paktë që kërkoi bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

më 5.2019 - Shenja

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kujtuar profesorin dhe intelektualin Ukshin Hoti, në 20 vjetorin e vdekjes së tij. Thaçi përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Ukshin Hoti ishte njeri jokonformist,...

Thaçi kujton Ukshin Hotin

më 5.2019 - Infokusi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarin Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual, temperament autentik dhe i gatshëm për të reaguar në...

Thaçi: U bënë njëzet vjet dhe ende nuk është i qartë fati jetësor i profesorit Ukshin Hoti

më 5.2019 - Gazeta Observer

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin Hoti. Thaçi përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka thënë që...

20 vjet nga zhdukja, sot kujtohet Ukshin Hoti

më 5.2019 - Infokusi

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por dhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë nuk...

Thaçi: U bënë njëzet vjet dhe ende nuk është i qartë fati jetësor i profesorit Ukshin Hoti

më 5.2019 - Periskopi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin Hoti, njofton Klan Kosova. Thaçi përmes një statusi në rrjetin social...

Thaçi: Fatkeqësisht ende nuk dihet se ç’ndodhi me Ukshin Hotin

më 5.2019 - Arbresh

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarin Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual, temperament autentik dhe i gatshëm për të reaguar në...

Thaçi kujton Ukshin Hotin

më 5.2019 - KosovaPress

Kreu i shtetit tha se Hoti ishte nga intelektualët e pakët që në mënyrë programatike kërkoi bashkimin e Kosovës me Shqipërinë. Postimi i plotë i Hashim Thaçit: U bënë njëzet vjet dhe ende nuk është i qartë...

20 vjet nga zhdukja, kujtohet Ukshin Hoti

më 5.2019 - Insajderi

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por dhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë nuk...

20 vjet nga zhdukja, sot kujtohet Ukshin Hoti

më 5.2019 - Periskopi

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por dhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë nuk...

20 vjet nga zhdukja, kujtohet Ukshin Hoti

më 5.2019 - Arbresh

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por dhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë nuk...

20 vjet nga zhdukja, tryezë përkujtimore për Ukshin Hotin

më 5.2019 - Arbresh

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por dhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë nuk...

Sot 20 vjet u zhduk Ukshin Hoti

më 5.2019 - PortaliOnline

Më 16 maj 1999, kur në Kosovë po zhvillohej lufta, Ukshin Hoti arrin te fundi i dënimit të tij politik në burgun e Dubravës, pasi u arrestua nga forcat serbe, por dhe pse doli nga burgu, ai asnjëherë nuk...

20 vjet nga zhdukja, sot kujtohet Ukshin Hoti

më 5.2019 - KosovaPress

Më 19 maj 1999, burgu ishte rrethuar me tanke dhe me armë antiajrore të ushtrisë serbe, i cili bombardohet nga NATO. Në ditët në vazhdim rojet dhe paramilitarët serb radhisin në oborr 800 të burgosur shqiptarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK