http://kariera.mk

Deklarata e forte e deputetit kosovar: Me ardhjen e qeverisë Rama në pushtet, politika e Shqipërisë po afrohet me atë të Serbisë…

më 5.2019 - Standard

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës...

Deputeti i LDK-së: Politika e Shqipërisë po afrohet me atë të Serbisë

më 5.2019 - Ina

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës...

Deputeti i LDK: Politika e Shqipërisë po afrohet me atë të Serbisë

më 5.2019 - Koha Jone

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës...

Përplasjet mes krerëve të Kosovës dhe Shqipërisë, ja ҫfarë thotë deputeti i LDK-së

më 5.2019 - OraInfo

Kohëve të fundit kemi parë disa ‘përplasje’ mes krerëve të Kosovës dhe të Shqipërisë. Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve...

Deputeti kosovar i vërsulet Edi Ramës: Ke afruar Shqipërinë me Serbinë

më 5.2019 - Albeu

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës , Arben Gashi , ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës...

Përplasjeve mes krerëve të Kosovës dhe Shqipërisë, ja ҫfarë thotë deputeti i LDK-së

më 5.2019 - OraInfo

Kohëve të fundit kemi parë disa ‘përplasje’ mes krerëve të Kosovës dhe të Shqipërisë. Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve...

Flet gazetarja serbe! Tregon si reagoi Rama kur ajo bëri simbolin e vendit të saj

më 5.2019 - InfoShqip

Së fundmi kryeministri Edi Rama dha një intervistë për televizionin serb ‘’Pink Tv’’. Gjatë kësaj interviste Rama tha se rajoni duhet të heqë dorë nga ndarjet e vjetra. Kurse gazetarja serbe, Ksenija Vučić...

“Politika e Shqipërisë po afrohet me atë në Serbi”

më 5.2019 - GazetaBlic

Deputeti i LDK-së, Arben Gashi në Rubikon të KTV-së ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës së jashtme i shtetit shqiptar ka bërë...

Sipas Gashit, politika e Shqipërisë po afrohet me atë në Serbi

më 5.2019 - Koha.net

Deputeti i LDK-së, Arben Gashi në Rubikon të KTV-së ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës së jashtme i shtetit shqiptar ka bërë...

Deputeti i LDK’së: Politika e Shqipërisë po afrohet me atë të Serbisë

më 5.2019 - Infokusi

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës...

Deputeti kosovar i vërsulet Ramës: Ke afruar Shqipërinë me Serbinë

më 5.2019 - LajmiFundit

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës...

Deputeti i LDK-së thotë se politika e Shqipërisë po afrohet me atë në Serbi

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Deputeti i LDK-së, Arben Gashi në Rubikon të KTV-së ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës së jashtme i shtetit shqiptar ka bërë...

Deputeti i LDK-së i vërsulet Edi Ramës: Ke afruar Shqipërinë me Serbinë

më 5.2019 - Arbresh

Deputeti  nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës së jashtme i shtetit...

Gashi i LDK’së: Politika e Shqipërisë po afrohet me atë në Serbi

më 5.2019 - Periskopi

Deputeti i LDK-së, Arben Gashi në Rubikon të KTV-së ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës së jashtme i shtetit shqiptar ka bërë...

Deputeti i LDK-së thotë se politika e Shqipërisë po afrohet me atë në Serbi

më 5.2019 - Insajderi

Deputeti i LDK-së, Arben Gashi në Rubikon të KTV-së ka folur rreth përplasjeve mes krerëve shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë. Ai ka thënë se ndryshimi i politikës së jashtme i shtetit shqiptar ka bërë...

“Bëri jehonë”, intervista e Ramës në TV serb e porositur?

më 5.2019 - Standard

Intervista e Edi Ramës në Televizionin serb Pink, bëri bujë në Serbi dhe Shqipëri. Në mediat shqiptare gjeti jehonë thirrja e përsëritur e Ramës që Serbia të njohë Kosovën, justifikimi i tarifës speciale...

Gazetarja që i tregoi tre gishtat Ramës është ish-gruaja e Aleksandër Vuçiç (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Intervista e Edi Ramës në Televizionin serb Pink, bëri bujë në Serbi dhe Shqipëri. Në mediat shqiptare gjeti jehonë thirrja e përsëritur e Ramës që Serbia të njohë Kosovën, justifikimi i tarifës speciale...

Intervista e Ramës në TV serb e porositur? Mediat serbe ndezin polemikë: Gazetarja, ish-gruaja e Vuçiç, i shërben ende presidentit

më 5.2019 - Koha Jone

Intervista e Ramës në televizionin serb ndez polemikë në mediat e Beogradit. Shkak, gazetarja që intervistoi shefin e qeverisë shqiptare. Ksenija Vuçiç ose tanimë, Jankoviç, është ish-gruaja e presidentit...

Flet gazetarja serbe pas intervistës me Ramën, zbulon reagimin befasues të kryeministrit kur i bëri simbolin e vendit të saj

më 5.2019 - Sot News

Së fundmi kryeministri Edi Rama dha një intervistë për televizionin serb ‘’Pink Tv’’. Gjatë kësaj interviste Rama tha se rajoni duhet të heqë dorë nga ndarjet e vjetra. Kurse gazetarja serbe, Ksenija Vučić...

Gazetarja që i tregoi tre gishtat Ramës është ish-gruaja e Aleksandër Vuçiç

më 5.2019 - LajmiFundit

Intervista e Edi Ramës në Televizionin serb Pink, bëri bujë në Serbi dhe Shqipëri. Në mediat shqiptare gjeti jehonë thirrja e përsëritur e Ramës që Serbia të njohë Kosovën, justifikimi i tarifës speciale...

Intervista e Ramës në TV serb e porositur? Mediat serbe ndezin polemikë: Gazetarja, ish-gruaja e Vuçiç, i shërben ende presidentit

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Intervista e Ramës në televizionin serb ndez polemikë në mediat e Beogradit. Shkak, gazetarja që intervistoi shefin e qeverisë shqiptare. Ksenija Vuçiç ose tanimë, Jankoviç, është ish-gruaja e presidentit...

Ai i quan shqiptarët banditë, ti i thua mik!

më 5.2019 - Gazeta Tema

Mbi paraqitjen e Edi Ramës në televizionin «Pink», kryeredaktor i të cilit është Aleksandar Vuçiç. Nga Enver Robelli Kryetari i Serbisë Aleksandër Vuçiq ka mendim të qartë për shqiptarët e Kosovës. Ata...

Ai i quan shqiptarët banditë, ti i thua mik!

më 5.2019 - Gazeta Tema

Mbi paraqitjen e Edi Ramës në televizionin «Pink», kryeredaktor i të cilit është Aleksandar Vuçiç. Nga Enver Robelli Kryetari i Serbisë Aleksandër Vuçiq ka mendim të qartë për shqiptarët e Kosovës. Ata...

Edi Rama bëhet “pulë” me gazetaren serbe që ofendon Kosovën

më 5.2019 - Arbresh

Gazetarja serbe e “TV Pink”-ut, e gjeti krejtësisht të paarmatosur Edi Ramën, që zakonisht është i përgatitur kur e pret një gazetar. Ajo, përveç që i ilustroi simbolin nacionalist serb me tre gishtat,...

Rama azgan me gazetarët shqiptar, urtohet me gazetaren serbe – kryeministri heshtë ndaj provokimeve

më 5.2019 - Insajderi

Gazetarja serbe e “TV Pink”-ut, e gjeti krejtësisht të paarmatosur Edi Ramën, që zakonisht është i përgatitur kur e pret një gazetar. Ajo, përveç që i ilustroi simbolin nacionalist serb me tre gishtat,...

Ai i quan shqiptarët banditë, ti i thua mik

më 5.2019 - Koha Jone

Mbi paraqitjen e Edi Ramës në televizionin “Pink”, kryeredaktor i të cilit është Aleksandar Vuçiç Nga Enver Robelli – Aleksandër Vuçiç ka mendim të qartë për shqiptarët e Kosovës. Ata i quan banditë, kretenë...

Ai i quan shqiptarët banditë, ti i thua mik

më 5.2019 - Opinion

Enver ROBELLI- Aleksandër Vuçiç ka mendim të qartë për shqiptarët e Kosovës. Ata i quan banditë, kretenë (nga frëngjishtja: crétin: kokëbosh), i krahason me indianët mesjetarë të Amerikës, domethënë racë...

Ai i quan shqiptarët banditë, ti i thua mik

më 5.2019 - DialogPlus

Mbi paraqitjen e Edi Ramës në televizionin «Pink», kryeredaktor i të cilit është Aleksandar Vuçiqi. Aleksandër Vuçiqi ka mendim të qartë për shqiptarët e Kosovës. Ata i quan banditë, kretenë (nga frëngjishtja:...

Ja si reagon Edi Rama kur gazetarja serbe i ngriti tre gishtat përpara syve gjatë intervistës

më 5.2019 - Bota Press

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka dhënë një intervistë për televizionin serb “Pink TV”. Gazetarja Ksenija Vuçiq që zhvilloi intervistën, tregon se si u ndie gjatë intervistës me të dhe cilat ishin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK