http://kariera.mk

Gjuriq: Zgjedhjet në veri kanë karakter të referendumit

më 5.2019 - Klan Kosova

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se pret që të dielën serbët të tregojnë unitet politike në zgjedhjet në katër komunat veriore të Kosovës. Ai ka thënë se këto...

Kërcënimet e Listës Serbe para zgjedhjeve në veri

më 5.2019 - Aktuale

Këtë të diel (19 maj) pritet të mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme në veri të Kosovës, ku do të garojnë tri parti politike, PDK-ja, LVV-ja dhe Lista Serbe. Përfaqësuesit e Listës Serbe kanë deklaruar tashmë...

Kërcënimet e Listës Serbe para zgjedhjeve në veri

më 5.2019 - GazetaBlic

Këtë të diel (19 maj) pritet të mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme në veri të Kosovës, ku do të garojnë tri parti politike, PDK-ja, LVV-ja dhe Lista Serbe. Përfaqësuesit e Listës Serbe kanë deklaruar tashmë...

Gjuriq ka një thirrje për serbët para zgjedhjeve në veri

më 5.2019 - GazetaBlic

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se pret që të dielën serbët të tregojnë unitet politike në zgjedhjet në katër komunat veriore të Kosovës. Ai ka thënë se këto...

Paralajmërimi i Listës Serbe para zgjedhjeve në veri

më 5.2019 - OraInfo

Kërcënimet e Listës Serbe para zgjedhjeve në katër komunat në veri. Këtë të diel (19 maj) pritet të mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme në veri të Kosovës, ku do të garojnë tri parti politike, PDK-ja, LVV-ja...

Thirrja e Gjuriqit për serbët para zgjedhjeve në veri të Kosovës

më 5.2019 - Infokusi

Marko Gjuriq ka ftuar serbët të tregojnë unitet politik në zgjedhjet e së dielës në komunat veriore të Kosovës. Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se pret që të...

Kërcënimet e Listës Serbe para zgjedhjeve në veri

më 5.2019 - Infokusi

Këtë të diel (19 maj) pritet të mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme në veri të Kosovës, ku do të garojnë tri parti politike, PDK-ja, LVV-ja dhe Lista Serbe. Përfaqësuesit e Listës Serbe kanë deklaruar tashmë...

Kërcënimet e Listës Serbe para zgjedhjeve në veri

më 5.2019 - Gazeta Observer

Këtë të diel (19 maj) pritet të mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme në veri të Kosovës, ku do të garojnë tri parti politike, PDK-ja, LVV-ja dhe Lista Serbe. Përfaqësuesit e Listës Serbe kanë deklaruar tashmë...

Gjuriq: Zgjedhjet në veri kanë karakter të referendumit

më 5.2019 - Arbresh

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se pret që të dielën serbët të tregojnë unitet politike në zgjedhjet në katër komunat veriore të Kosovës. Ai ka thënë se këto...

Gjuriq: Zgjedhjet në veri kanë karakter të referendumit

më 5.2019 - Ekonomia Online

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se pret që të dielën serbët të tregojnë unitet politike në zgjedhjet në katër komunat veriore të Kosovës. Ai ka thënë se këto...

Kërcënimet e Listës Serbe para zgjedhjeve në veri

më 5.2019 - Arbresh

Këtë të diel (19 maj) pritet të mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme në veri të Kosovës, ku do të garojnë tri parti politike, PDK-ja, LVV-ja dhe Lista Serbe. Përfaqësuesit e Listës Serbe kanë deklaruar tashmë...

Kërcënimet e Listës Serbe para zgjedhjeve në veri

më 5.2019 - Arbresh

Këtë të diel (19 maj) pritet të mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme në veri të Kosovës, ku do të garojnë tri parti politike, PDK-ja, LVV-ja dhe Lista Serbe. Përfaqësuesit e Listës Serbe kanë deklaruar tashmë...

Gjuriq thirrje serbëve: Dilni në zgjedhje, të mos lejojmë Prishtinën ta marrë veriun

më 5.2019 - Medial

Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’, Marko Gjuriq, u ka bërë thirrje serbëve të cilët jetojnë në territorin e Republikës së Kosovës, që të dalin në zgjedhjet lokale për katër komunat veriore,...

Gjuriq thirrje serbëve: Dilni në zgjedhje, të mos e lejojmë Prishtinën ta marrë veriun

më 5.2019 - Portalb

Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq, u ka bërë thirrje serbëve të cilët jetojnë në territorin e Republikës së Kosovës, që të dalin në zgjedhjet lokale për katër komunat veriore,...

Gjuriq thirrje serbëve: Dilni në zgjedhje, të mos lejojmë Prishtinën ta marrë veriun

më 5.2019 - GazetaBlic

Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’, Marko Gjuriq, u ka bërë thirrje serbëve të cilët jetojnë në territorin e Republikës së Kosovës, që të dalin në zgjedhjet lokale për katër komunat veriore,...

Gjuriq thirrje serbëve: Dilni në zgjedhje, të mos lejojmë Prishtinën ta marrë veriun

më 5.2019 - GazetaBlic

Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’, Marko Gjuriq, u ka bërë thirrje serbëve të cilët jetojnë në territorin e Republikës së Kosovës, që të dalin në zgjedhjet lokale për katër komunat veriore,...

Gjuriq: Më 19 maj vendoset nëse komunat veriore do të jenë serbe

më 5.2019 - Klan Kosova

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq iu bëri thirrje të gjithë qytetarëve të veriut të Kosovës në komunat e Mitrovicës së Veriut, Zveçanit, Zubin Potok dhe Leposaviq që të...

“Më 19 maj vendoset nëse komunat veriore do të jenë serbe”

më 5.2019 - OraInfo

Marko Gjuriq thotë se më 19 maj vendoset nëse komunat veriore do të jenë serbe. Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq iu bëri thirrje të gjithë qytetarëve të veriut të Kosovës...

Gjuriq: Zgjedhjet në veri të Kosovës “detyrë civile dhe serbe”

më 5.2019 - Infokusi

Drejtori i të ashtuquajturës Zyra Serbe për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, u bëri thirrje qytetarëve nga veriu i Kosovës që të dalin të dielën për zgjedhjet lokale, të kryejnë detyrën e tyre...

Gjuriq thirrje serbëve: Dilni në zgjedhje, të mos lejojmë Prishtinën ta marrë veriun

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’, Marko Gjuriq, u ka bërë thirrje serbëve të cilët jetojnë në territorin e Republikës së Kosovës, që të dalin në zgjedhjet lokale për katër komunat veriore,...

Gjuriq thirrje serbëve: Dilni në zgjedhje, të mos lejojmë Prishtinën ta marrë veriun

më 5.2019 - Bota Press

Botapress 15 Maj – Drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’, Marko Gjuriq, u ka bërë thirrje serbëve të cilët jetojnë në territorin e Republikës së Kosovës, që të dalin në zgjedhjet lokale për katër...

Gjuriq: Më 19 maj vendoset nëse komunat veriore do të jenë nën kontrollin serb

më 5.2019 - Periskopi

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq iu bëri thirrje të gjithë qytetarëve të veriut të Kosovës në komunat e Mitrovicës së Veriut, Zveçanit, Zubin Potok dhe Leposaviq që të...

Gjuriq: Më 19 maj vendoset nëse komunat veriore do të jenë serbe

më 5.2019 - Ekonomia Online

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq iu bëri thirrje të gjithë qytetarëve të veriut të Kosovës në komunat e Mitrovicës së Veriut, Zveçanit, Zubin Potok dhe Leposaviq që të...

Selakoviq fton serbët nga Kosova që të votojnë për Listën Serbe

më 5.2019 - Klan Kosova

Nikolla Selakoviq, sekretar i përgjithshëm i presidentit serb, Aleksandar Vuçiq ka ftuar serbët nga katër komunat në veri të Kosovës që të dalin dhe votojnë në zgjedhjet e 19 majit për Listën Serbe. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK