http://kariera.mk

Apeli lë në burg përjetë Fadil Kasemin, vrau gruan gjyqtare

më 5.2019 - Shekulli

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka shpallur fajtor Fadil Kasemin për tre vepra penale, ndërsa ka lënë në fuqi vendimin me burgim të përjetshëm të shkallës së Parë. Seanca u zhvillua dje, ndërsa Kasemi...

Vrau ish-bashkëshorten. Apeli e lë në burg për jetë vrasësin e gjyqtares

më 5.2019 - Top Channel

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda la në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin, i akuzuar për vrasjen e ish-gruas së tij, gjyqtares Fildese Hafizi. Kasemi u shpall fajtor edhe për armëmbajtje...

Vrau ish-bashkëshorten, apeli e lë në burg për jetë vrasësin e gjyqtares

më 5.2019 - Alsat-M

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda në Tiranë la në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin, i akuzuar për vrasjen e ish-gruas së tij, gjyqtares Fildese Hafizi. Kasemi u shpall fajtor edhe...

Nuk shpëton Fadil Kasëmi, Apeli e lë në burg përjetë

më 5.2019 - BalkanWeb

Nuk i ka shpëtuar burgut të përjetshëm Fadil Kasëmi për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, gjyqtares Fildez Hafizi. Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e shkallës së parë të Krimeve...

Vrau ish-bashkëshorten – Apeli e lë në burg të përjetshëm vrasësin e gjyqtares

më 5.2019 - Klan Kosova

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda në Shqipëri la në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin, i akuzuar për vrasjen e ish-gruas së tij, gjyqtares Fildese Hafizi. Kasemi u shpall fajtor...

Vrau bashkëshorten gjyqtare, burg përjetë për Fadil Kasemin

më 5.2019 - Vizion Plus

Apeli i Krimeve të Rënda ka lënë në fuqi masën burgim të përjetshëm, për Fadil Kasemin, i cili vrau bashkëshorten e tij, gjyqtaren Fildes Hafizi. Kasemi u dënua nga Kriemt e Rënda për tre vepra penale,...

​Vrau ish-bashkëshorten gjyqtare – dënohet me burgim të përjetshëm

më 5.2019 - GazetaBlic

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda la në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin, i akuzuar për vrasjen e ish-gruas së tij, gjyqtares Fildese Hafizi. Kasemi u shpall fajtor edhe për armëmbajtje...

Fadil Kasemi, përjetë në burg

më 5.2019 - Koha Jone

Apeli i Krimeve të Rënda ka lënë në fuqi dënimin maksimal, burgim të përjetshëm, për Fadil Kasemin, i cili vrau bashkëshorten e tij, gjyqtaren Fildes Hafizi. Kasemi u dënua nga Gjykata e Krimeve të Rënda...

Apeli lë në fuqi dënimin me burg përjetë për Fadil Kasemin

më 5.2019 - Opinion

Gjykata e Apelit ka lënë sot në fuqi vendimin e marrë më parë nga Gjykata e Krimeve të Rënda për Fadil Kasemin, i cili në gusht të 2017 vrau bashkëshorten e tij gjyqtaren Fildez Hafizi. Ngjarja e rënde...

Apeli lë në fuqi vendimin, burg për jetë për Fadil Kasmin

më 5.2019 - Shekulli

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendimin për dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasmin. Ai është shpallur fajtor për vrasjen e bashkëshortes së tij gjyqtare Fildez Hafizi dhe për armëmbajtje pa leje.

Vrau bashkëshorten gjyqtare, burg përjetë për Fadil Kasëmin

më 5.2019 - Albeu

Nuk i ka shpëtuar burgut të përjetshëm Fadil Kasëmi për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, gjyqtares Fildez Hafizi. Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e shkallës së parë të Krimeve...

Ekzekutimi i gjyqtares Hafizi, Gjykata e Apelit jep vendimin për bashkëshortin vrasës

më 5.2019 - Sot News

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda la në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin, i akuzuar për vrasjen e gruas së tij, gjyqtares Fildese Hafizi. Kujtojmë se në gjykimin në Shkallë të Parë,...

VENDIMI/ Vrasësi i gjyqtares Fildes Hafizi dënohet me burg përjetë, mesazh fëmijëve: Të pranojnë ndihmën time financiare

më 5.2019 - Gazeta Tema

Gjykata e Apelit ka lënë sot (15 maj) në fuqi vendimin ‘burg përjetë’ për Fadil Kasemin, i cili vrau bashkëshoren e tij Fildes Hafizin. Gjykata e Krimeve të Rënda mori vendimin më 17 janar dhe dënoi Kasemin...

Vrau ish-bashkëshorten gjtqtare, Apeli lë në burg përjetë Fadil Kasëmi

më 5.2019 - Blitz

Nuk i ka shpëtuar burgut të përjetshëm Fadil Kasëmi për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, gjyqtares Fildez Hafizi. Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e shkallës së parë të Krimeve...

Burgim të përjetshëm për burrin që e vrau bashkëshorten gjyqtare

më 5.2019 - Shenja

“Burgim përjetë”, ky ishte vendimi i apelit të Krimeve të Rënda për Fadil Kasemin, i cili vrau bashkëshorten e tij, gjyqtaren Fildes Hafizi. Gjykata e Krimeve të Rënda e dënoi për 3 vepra penale, vrasje...

Vrau ish-bashkëshorten gjyqtare, Apeli lë në burg përjetë Fadil Kasëmin

më 5.2019 - Blitz

Nuk i ka shpëtuar burgut të përjetshëm Fadil Kasëmi për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, gjyqtares Fildez Hafizi. Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e shkallës së parë të Krimeve...

Krimet e Rënda japin dënim të ashpër për vrasësin e gjyqtares Hafizi

më 5.2019 - Java News

Fadil Kasëmi nuk i ka shpëtuar burgut të përjetshëm për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, gjyqtares Fildez Hafizi. Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e Shkallës së Parë të Krimeve...

Vrau ish-bashkëshorten gjtqtare, Apeli lë në burg përjetë Fadil Kasëmin

më 5.2019 - Blitz

Nuk i ka shpëtuar burgut të përjetshëm Fadil Kasëmi për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, gjyqtares Fildez Hafizi. Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e shkallës së parë të Krimeve...

Vrau ish-bashkëshorten, Apeli e lë në burg të përjetshëm vrasësin e gjyqtares

më 5.2019 - Ekonomia Online

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda në Shqipëri la në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin, i akuzuar për vrasjen e ish-gruas së tij, gjyqtares Fildese Hafizi. Kasemi u shpall fajtor...

Vrau ish-bashkëshorten, apeli e lë në burg përjetë vrasësin e gjyqtares

më 5.2019 - Gazeta Observer

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda la në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin, i akuzuar për vrasjen e ish-gruas së tij, gjyqtares Fildese Hafizi. Kasemi u shpall fajtor edhe për armëmbajtje...

Vrau ish-bashkëshorten, apeli e lë në burg për jetë vrasësin e gjyqtares

më 5.2019 - KosovaPress

Kasemi u shpall fajtor edhe për armëmbajtje pa leje dhe rrëmbim personi. Kujtojmë se në gjykimin në Shkallë të Parë, Fadil Kasemi e pranoi fajësinë për vrasjen, ndërsa tha që kjo ka ardhur si pasojë e...

Apeli e lë në burg të përjetshëm vrasësin e gjyqtares shqiptare

më 5.2019 - Insajderi

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda la në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin, i akuzuar për vrasjen e ish-gruas së tij, gjyqtares Fildese Hafizi. Kasemi u shpall fajtor edhe për armëmbajtje...

I mori jetën bashkëshortes gjykatëse, Apeli lë në ‘dënim përjetë’ Fadil Kasemin

më 5.2019 - LajmiFundit

Nuk i ka shpëtuar burgut të përjetshëm Fadil Kasëmi për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, gjyqtares Fildez Hafizi. Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e shkallës së parë të Krimeve...

Dënohet personi që privoi nga jeta bashkëshorten gjyqtare

më 5.2019 - Bota Press

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda la në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin, i akuzuar për vrasjen e ish-gruas së tij, gjyqtares Fildese Hafizi. Kasemi u shpall fajtor edhe për armëmbajtje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK