http://kariera.mk

SHIFRAT/ Njihuni me më të pasurit e Shqipërisë: Kryesojnë Tiranasit dhe vlonjatët, ja më të varfërit

më 5.2019 - Gazeta Tema

N don ë se zyrtarisht t ë varf ë r, shqiptar ë t arrijn ë t ë kursejn ë , duke l ë n ë m ë njan ë k ë naq ë si t ë e jet ë s, duke pasur ndihm ë n e t ë afërmeve emigrant ë , apo dhe duke marr ë t ë ardhura...

Tiranasit dhe vlonjatët më të pasurit, Banka u nxjerr llogaritë bankare

më 5.2019 - Koha Jone

Ndonëse zyrtarisht të varfër, shqiptarët arrijnë të kursejnë, duke lënë mënjanë kënaqësitë e jetës, duke pasur ndihmën e të afërmeve emigrantë, apo dhe duke marrë të ardhura nga aktivitetet informale,...

Të dhënat/ Tiranasit dhe vlonjatët më të pasurit e Shqipërisë

më 5.2019 - BalkanWeb

N don ë se zyrtarisht t ë varf ë r, shqiptar ë t arrijn ë t ë kursejn ë , duke l ë n ë m ë njan ë k ë naq ë si t ë e jet ë s, duke pasur ndihm ë n e t ë afërmeve emigrant ë , apo dhe duke marr ë t ë ardhura...

Shifrat: Tiranasit dhe vlonjatët, më të pasurit e Shqipërisë

më 5.2019 - Java News

Ndonëse zyrtarisht të varfër, shqiptarët arrijnë tëkursejnë, duke lënë mënjanë kënaqësitë e jetës, duke pasur ndihmën e të afërmeve emigrantë, apo dhe duke marrë të ardhura nga aktivitetet informale, që nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK