http://kariera.mk

Zgjidhni një peshk dhe zbuloni fatin tuaj

më 5.2019 - Koha Jone

Cdo person ka shumë ëndrra dhe dëshira. Të gjithë ne, në një mënyrë apo tjetër përpiqemi t’i bëjmë realitet. Imagjinoni sikur jeni në një pellg magjik dhe duhet të zgjidhni një peshk për të kuptuar se...

3 gjëra që duhet t’i kërkoni nga puna juaj e parë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Gjetja e punës së parë nuk është e lehtë dhe shpeshherë ne duhet të zgjedhim midis pak alternativave. Sidoqoftë gjatë kërkimit për punë duhet të keni parasysh 3 elementë të rëndësishëm për të zgjedhur...

Zgjidheni shpejt njërin peshk dhe zbuloni cili do të jetë fati juaj

më 5.2019 - Lexo

Çdo person ka shumë ëndrra dhe dëshira. Të gjithë ne, në një mënyrë apo tjetër përpiqemi t’i bëjmë realitet. Imagjinoni sikur jeni në një pellg magjik dhe duhet të zgjidhni një peshk për të kuptuar se...

Zgjedh një peshk dhe zbulo çfarë thotë për ty

më 5.2019 - Insajderi

Çdo person ka shumë ëndrra dhe dëshira. Të gjithë ne, në një mënyrë apo tjetër përpiqemi t’i bëjmë realitet. Imagjinoni sikur jeni në një pellg magjik dhe duhet të zgjidhni një peshk për të kuptuar se...

Zgjedhni një peshk: Nuk do ta besoni se çfarë do zbuloni

më 5.2019 - Republika

Çdo person ka shumë ëndrra dhe dëshira. Të gjithë ne, në një mënyrë apo tjetër përpiqemi t’i bëjmë realitet. Imagjinoni sikur jeni në një pellg magjik dhe duhet të zgjidhni një peshk për të kuptuar se...

Zgjedhni një peshk: Nuk do ta besoni se çfarë do zbuloni

më 5.2019 - AlbPortali

Loading... Çdo person ka shumë ëndrra dhe dëshira. Të gjithë ne, në një mënyrë apo tjetër përpiqemi t’i bëjmë realitet. Imagjinoni sikur jeni në një pellg magjik dhe duhet të zgjidhni një peshk për të...

Zgjidh një peshk dhe zbulo kur do bëhen realitet ëndrrat tuaja

më 5.2019 - Lexo

Çdo person ka shumë ëndrra dhe dëshira. Të gjithë ne, në një mënyrë apo tjetër përpiqemi t’i bëjmë realitet. Imagjinoni sikur jeni në një pellg magjik dhe duhet të zgjidhni një peshk për të kuptuar se...

Tre hapa për të zgjedhur një karrierë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Shpesh vëmë re njerëz të cilët nuk kanë mbaruar një universitet, por kanë një biznes të suksesshëm, apo mjek të cilët bëjnë karrierë në politikë dhe inxhinier në biznes. Si ia dolën këta njerëz të ngjiten...

Zgjidh mes Hënës, Diellit apo yllit dhe dhe zbulo llojin e karmës që po ndjek pas

më 5.2019 - Bota.al

Ekziston një mundësi e madhe që, ajo që ju ndodh, ju ndodh për shkak të karmas së keqe. Epo, nëse doni të zbuloni se si t’i zgjidhni më tej këto probleme dhe të përmirësoni karman tuaj, thjesht zgjidhni...

Si mësojnë më shpejt njerëzit e zgjuar

më 5.2019 - Ekonomia Online

Si një ndërmarrës që punon shumë ju përballeni me një numër të madh sfidash, secila prej të cilave duhet të zgjidhet për të rritur biznesin tuaj më tej. Por për të gjetur këto zgjidhje, ju duhet ta përdorni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK