http://kariera.mk

Problemet e Vuçiç për shkak të radikalëve

më 5.2019 - Top Channel

A do të arrestohen në Serbi radikalët Vjerica Radeta dhe Petar Jojiq, të cilët duhet të dërgohen në Gjykatën e Hagës? Ata janë kolegë të dikurshëm të Vuçiqit. “Çfarë do të ndodhë në të ardhmen dhe si do...

A do të arrestohen në Serbi radikalët? Ja telashet për Vuçiçin

më 5.2019 - Gazeta Tema

A do të arrestohen në Serbi radikalët Vjerica Radeta dhe Petar Jojiq, të cilët duhet të dërgohen në Gjykatën e Hagës? Ata janë kolegë të dikurshëm të Vuçiqit. „Çfarë do të ndodhë në të ardhmen dhe si do...

Problemet e Vuçiqit për shkak të radikalëve

më 5.2019 - DW

A do të arrestohen në Serbi radikalët Vjerica Radeta dhe Petar Jojiq, të cilët duhet të dërgohen në Gjykatën e Hagës? Ata janë kolegë të dikurshëm të Vuçiqit. „Çfarë do të ndodhë në të ardhmen dhe si do...

Vuçiq ka probleme të mëdha me serbët

më 5.2019 - Bota Press

A do të arrestohen në Serbi radikalët Vjerica Radeta dhe Petar Jojiq, të cilët duhet të dërgohen në Gjykatën e Hagës? Ata janë kolegë të dikurshëm të Vuçiqit. „Çfarë do të ndodhë në të ardhmen dhe si do...

Haga kërkon ekstradimin e dy të akuzuarve radikal serb

më 5.2019 - Insajderi

“Sa më përket mua, asgjë nuk ka ndryshuar, unë në mënyrë vullnetare nuk shkoj në Hagë! Më mbrojnë Kushtetuta dhe aktvendimi i plotfuqishëm i Gjykatës së Lartë në Beograd. Nuk besoj se dikush do të jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK