http://kariera.mk

Statistikat zyrtare holandeze: Gjermanët më shumë kr.ime se shqiptarët

më 5.2019 - Koha.mk

E me gjithë etiketimet në media kur sheh statistikat zyrtare të Byrosë Qëndrore të Statistikave në Holandë, numri i shqiptarëve të ndaluar nga policia është shumë më i ulët në krahasim me kombësitë e tjera....

Holandezët duan viza për shqiptarët, por statistikat dëshmojnë të kundërtën

më 5.2019 - Albinfo

Madje shqiptarët nuk hyjnë as në 10-shen e kombësive me numrin më të lartë të arrestimeve Së fundmi, nga Holanda ka pasur një propozim për rivendosjen e vizave me Shqipërinë. “Top Story” nga “Top Channel”...

Statistikat zyrtare holandeze: Gjermanët më shumë krime se shqiptarët

më 5.2019 - Koha.net

E me gjithë etiketimet në media kur sheh statistikat zyrtare të Byrosë Qëndrore të Statistikave në Holandë, numri i shqiptarëve të ndaluar nga policia është shumë më i ulët në krahasim me kombësitë e tjera....

Holandë: Gjermanët më shumë krime se shqiptarët

më 5.2019 - Arbresh

E me gjithë etiketimet në media kur sheh statistikat zyrtare të Byrosë Qëndrore të Statistikave në Holandë, numri i shqiptarëve të ndaluar nga policia është shumë më i ulët në krahasim me kombësitë e tjera....

Shqiptarët e suksesshëm të Holandës për të cilët nuk flet askush

më 5.2019 - InfoShqip

Top Story udhëtoi edhe në Laiden, qytetin në jug të Holandës që njihet për universitetin më të vjetër të këtij vendi dhe që daton që në 1575. Në këtë qytet jep mësim në një shkollë të mesme profesionale...

Statistikat zyrtare të Holandës: Gjermanët kryejnë më shumë krime se shqiptarët!

më 5.2019 - Gazeta Tema

Megjithë etiketimet në media, kur sheh statistikat zyrtare të Byrosë Qëndrore të Statistikave në Holandë, numri i shqiptarëve të ndaluar nga policia është shumë më i ulët në krahasim me kombësitë e tjera....

Shqiptarët kriminelë?! Ish ambasadori Bosch: Është i paargumentuar, mediat holandeze e kanë nxirë Shqipërinë pa fakte!

më 5.2019 - Gazeta Tema

Në qytetin e Roterdamit, situata është tërësisht ndryshe nga panorama që të shfaqin këta deputetë eks.tremistë. Shumë pak njerëz i njohin shqiptarët, të cilët përbëjnë më pak se 0,0001 % të popullsisë...

Shqiptarët e suksesshëm në Holandë, për të cilët nuk flet askush

më 5.2019 - Gazeta Tema

Top Story udhëtoi edhe në Laiden, qytetin në jug të Holandës që njihet për universitetin më të vjetër të këtij vendi dhe që daton që në 1575. Në këtë qytet jep mësim në një shkollë të mesme profesionale...

Shqiptarët e suksesshëm në Holandë, për të cilët nuk flet askush

më 5.2019 - InfoShqip

Top Story udhëtoi edhe në Laiden, qytetin në jug të Holandës që njihet për universitetin më të vjetër të këtij vendi dhe që daton që në 1575. Në këtë qytet jep mësim në një shkollë të mesme profesionale...

Top Story/ Shqiptarët e suksesshëm në Holandë, për të cilët nuk flet askush

më 5.2019 - Top Channel

Top Story udhëtoi edhe në Laiden, qytetin në jug të Holandës që njihet për universitetin më të vjetër të këtij vendi dhe që daton që në 1575. Në këtë qytet jep mësim në një shkollë të mesme profesionale...

Shqiptarët e suksesshëm në Holandë, për të cilët nuk flet askush

më 5.2019 - Gazeta Tema

Top Story udhëtoi edhe në Laiden, qytetin në jug të Holandës që njihet për universitetin më të vjetër të këtij vendi dhe që daton që në 1575. Në këtë qytet jep mësim në një shkollë të mesme profesionale...

Top Story/ Statistikat zyrtare të Holandës: Gjermanët kryejnë më shumë krime se shqiptarët!

më 5.2019 - Top Channel

E megjithë etiketimet në media kur sheh statistikat zyrtare të Byrosë Qëndrore të Statistikave në Holandë, numri i shqiptarëve të ndaluar nga policia është shumë më i ulët në krahasim me kombësitë e tjera....

Del bllofi i lobisteve te Bashes: Ne Hollande shqiptaret e ndaluar nga policia te fundit ne statistikat zyrtare

më 5.2019 - Gazeta Tema

Statistikat zyrtare të Byrosë Qëndrore të Statistikave në Holandë, tregojne se numri i shqiptarëve të ndaluar nga policia është shumë më i ulët në krahasim me kombësitë e tjera raporton sonte Top Story....

Top Story/ Shqiptarët kriminelë?! Ambasadori Bosch: Është i paargumentuar!

më 5.2019 - Top Channel

Në qytetin e Roterdamit situata është tërësisht ndryshe nga panorama që të shfaqin këta deputetë ekstremistë. Shumë pak njerëz i njohin shqiptarët, të cilët përbëjnë më pak se 0,0001% të popullsisë prej...

Top Story/ Ambasadori Bosch: Mediat holandeze e kanë nxirë Shqipërinë pa fakte

më 5.2019 - Top Channel

Ish-ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Robert Bosch ishte nga ata holandezë që u çudit me miratimin e mocionit për rikthimin e vizave. Bosch ishte përpjekur që të bindte disa prej partive në Dhomën e Ulët...

Statistikat zyrtare të Holandës: Gjermanët kryejnë më shumë krime se shqiptarët!

më 5.2019 - Gazeta Tema

Megjithë etiketimet në media, kur sheh statistikat zyrtare të Byrosë Qëndrore të Statistikave në Holandë, numri i shqiptarëve të ndaluar nga policia është shumë më i ulët në krahasim me kombësitë e tjera....

Shqiptarët kriminelë?! Ish ambasadori Bosch: Është i paargumentuar!

më 5.2019 - Gazeta Tema

Në qytetin e Roterdamit, situata është tërësisht ndryshe nga panorama që të shfaqin këta deputetë eks.tremistë. Shumë pak njerëz i njohin shqiptarët, të cilët përbëjnë më pak se 0,0001 % të popullsisë...

Shqiptarët e suksesshëm në Holandë, për të cilët nuk flet askush

më 5.2019 - Lexo

Top Story udhëtoi edhe në Laiden, qytetin në jug të Holandës që njihet për universitetin më të vjetër të këtij vendi dhe që daton që në 1575. Në këtë qytet jep mësim në një shkollë të mesme profesionale...

Top Story/ Ambasadori Bosch: Mediat holandeze e kanë nxirë Shqipërinë pa fakte

më 5.2019 - Lexo

Ish – ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Robert Bosch ishte nga ata holandezë që u çudit me miratimin e mocionit për rikthimin e vizave. Bosch ishte përpjekur që të bindte disa prej partive në Dhomën e Ulët...

Top Story/ Shqiptarët kriminelë?! Ambasadori Bosch: Është i paargumentuar!

më 5.2019 - Java News

Në qytetin e Roterdamit, situata është tërësisht ndryshe nga panorama që të shfaqin këta deputetë ekstremistë. Shumë pak njerëz i njohin shqiptarët, të cilët përbëjnë më pak se 0,0001 % të popullsisë prej...

Shqiptarët kri*minelë?! Ambasadori Bosch: Është i paargumentuar!

më 5.2019 - Lexo

Në qytetin e Roterdamit, situata është tërësisht ndryshe nga panorama që të shfaqin këta deputetë eks.tremistë. Shumë pak njerëz i njohin shqiptarët, të cilët përbëjnë më pak se 0,0001 % të popullsisë...

Ambasadori Bosch: Mediat holandeze e kanë nxirë Shqipërinë pa fakte

më 5.2019 - KosovaPress

Bosch ishte përpjekur që të bindte disa prej partive në Dhomën e Ulët të parlamentit që ta kundërshtonin, pasi sipas tij, bazohet në fakte tërësisht të gabuara. Për të artikulli i publikuar në NRC ndikoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK