http://kariera.mk

Selanik, arrestohet shqiptari me 20 kg hashash

më 5.2019 - Java News

Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi është kapur me 50 kg drogë të llojit hashash. Sipas mediave në Greqi, shqiptari është kapur në zonën e Kilkis pranë Selanikut, teksa udhëtonte...

Kapet kokainë e euro me destinacion Shqipërinë, pranga dy personave

më 5.2019 - Vizion Plus

Autoritetet italiane kanë vënë në pranga dy shqiptarë, pasi janë kapur me 7 kg kokainë dhe mbi 150 mijë euro kesh të fshehura në një kamion frigoriferik në Bari të vendit fqinj. Sipas mediave italiane...

Itali/ Kokainë me vlerë 14 mijë euro, pranga të riut shqiptar

më 5.2019 - BalkanWeb

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar për veprën penale të mbajtjes dhe trafikut të lëndëve narkotike. Siç raportojnë mediat lokale, në pranga ka përfunduar një i ri shqiptar, rreth 28-vjeç pasi iu...

Kapet me 50 kg drogë, pranga shqiptarit në Greqi

më 5.2019 - BalkanWeb

Policia greke ka arrestuar gjatë ditës së djeshme një 32 vjeçar shqiptar Greqi. Ai u kap me 50 kg hashash. Fillimisht shqiptari u ndalua për kontroll dhe më pas u gjet dhe u sekuestrua lënda narkotike...

U kap me 50 kg hashash, arrestohet 32 vjeçari në shtetin grek

më 5.2019 - Albeu

Policia greke ka arrestuar gjatë ditës së djeshme një 32 vjeçar shqiptar Greqi. Ai u kap me 50 kg hashash . Fillimisht shqiptari u ndalua për kontroll dhe më pas u gjet dhe u sekuestrua lënda narkotike...

Itali/ Në pranga 28 vjeçari, u kap me kokainë

më 5.2019 - Java News

Policia italiane ka vënë në pranga një shtetast shqiptar pasi është kapur me lëndë narkotike. Mediat italiane bëjnë me dije se i arrestuari është një i ri rreth 28-vjeç. Lënda narkotike që posedonte shqiptari...

7 kg kokainë e 150 mijë euro mes patateve, nga Holanda për Shqipëri

më 5.2019 - Koha Jone

Gjatë kontrollit në doganën e portit të Barit në automjetin e tyre që vinte nga Holanda me destinacion Shqipërinë, u gjetën rreth 7 kg kokainë e mbi 150 mijë euro cash. Kamioni transportonte patate të...

Operacioni e nxjerr zbuluar kamionin që vinte nga Holanda drejt Shqipërisë, çfarë ishte fshehur mes patateve të ngrira (Shikoni videon)

më 5.2019 - Sot News

Kokainë mes patateve të ngrira që vinin nga Holanda me destinacion Shqipërinë. Operacioni i zhvilluar në portin e Barit ka nxjerrë zbuluar ngarkesën e kokainës dhe ka vënë në pranga dy shqiptarë, kamionistët,...

7 kg kokainë mes 20 ton patatesh, arrestohen 2 shqiptarë

më 5.2019 - GazetaBlic

Dy shqiptarë u arrestuan në portin e Barit, pasi policia u gjeti në automjet 7 kg kokainë dhe 150 mijë euro të fshehura. Shqiptarët e kishin fshehur drogën në fundin e dyfishtë të kabinës së kamionit frigorifer,...

Transportonin kokainë e mijëra euro mes patateve të ngrita, arrestohen dy shqiptarët

më 5.2019 - Shekulli

Gjatë kontrollit në doganën e portit të Barit, janë vënë në pranga dy kamionistë shqiptarë. Dy kamionistët shqiptarë 30 dhe 40 vjeç akuzohen për trafik ndërkombëtar të drogës. Gjatë kontrollit në doganën...

Nisur nga Holanda drejt Shqipërisë, kapen 7 kg kokainë në Bari

më 5.2019 - BalkanWeb

7 kilogramë kokainë janë kapur sot në portin e Barit. Mësohet se sasia e kokainës ishte e fshehur në kontenjerin e patateve dhe kishte si distinacion Shqipërinë. Kokaina vinte nga Holanda. Vijon…

7 kg kokainë mes 20 ton patatesh, arrestohen 2 shqiptarë

më 5.2019 - Infokusi

Dy shqiptarë u arrestuan në portin e Barit, pasi policia u gjeti në automjet 7 kg kokainë dhe 150 mijë euro të fshehura. Shqiptarët e kishin fshehur drogën në fundin e dyfishtë të kabinës së kamionit frigorifer,...

Arrestohen 2 shqiptarë, transportuan kokainë brenda patateve të ngrira

më 5.2019 - Albeu

Dy kamionistë shqiptarë 30 e 44 vjeç u arrestuan në Portin e Barit në Itali me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës. Gjatë kontrollit në doganën e portit të Barit në automjetin e tyre që vinte nga...

Itali/ Mall me vlerë 14 mijë euro, pranga të riut shqiptar

më 5.2019 - LajmiFundit

Policia italiane ka vënë në pranga një shtetast shqiptar pasi është kapur me lëndë narkotike. Mediat italiane bëjnë me dije se i arrestuari është një i ri rreth 28-vjeç. Lënda narkotike që posedonte shqiptari...

7 kg kokainë në kamionin me patate, dy shqiptarë në pranga

më 5.2019 - Opinion

Në doganën e Barit janë sekuestruar 7 kilogramë kokainë dhe 150 mijë euro. Ky është bilanci i një kontrolli të bërë nga autoritetet doganore në një kamion që po transportonte një sasi prej 20 ton patatesh,...

Kokainë në kamionin me patate që vinte nga Holanda, pranga shqiptarëve

më 5.2019 - Vizion Plus

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë së Barit pasi u kapën me 7 kg kokainë dhe me 150 mijë euro cash. Shqiptarët të moshës 30 dhe 44 vjeç u arrestuan në Portin e Barit teksa transportonin me kamion...

Nga Holanda në Bari, kamionistët shqiptarë kapen me kokainë e mijëra euro

më 5.2019 - Java News

Policia italiane vuri në pranga dy kamionistë shqiptarë të moshës 30 e 44 vjeç. Ata u arrestuan në Portin e Barit me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës. Gjatë kontrollit në doganë në automjetin e...

Nisur nga Holanda drejt Shqipërisë, kapen 7 kg kokainë në Bari

më 5.2019 - 24 ore

Thuajse shtatë kilogramë kokainë janë sekuestruar sot në portin e Barit dhe dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane. Sipas mediave fqinje  kokaina vinte nga Holanda dhe kishte destinacion...

Kokainë mes patateve të ngrira nga Holanda në Shqipëri, arrestohen dy shqiptarë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Autoritetet italiane në Portin e Barit kanë arrestuar 2 shqiptarë të cilët akuzohen për trafik ndërkombëtar droge, ndërsa në kamionin e tyre u gjet një sasi prej 7 kilogram kokainë. Lënda narkotike ishte...

7 kg mall e 150 mijë euro mes patateve, nga Holanda për Shqipër

më 5.2019 - LajmiFundit

Dy kamionistë shqiptarë 30 e 44 vjeç u arrestuan në Portin e Barit në Itali me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës. Gjatë kontrollit në doganën e portit të Barit në automjetin e tyre që vinte nga...

7 kg kokainë e 150 mijë euro mes patateve, nga Holanda për Shqipëri

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Dy kamionistë shqiptarë 30 e 44 vjeç u arrestuan në Portin e Barit në Itali me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës. Gjatë kontrollit në doganën e portit të Barit në automjetin e tyre që vinte nga...

Arrestohet 31-vjeçari shqiptar në Greqi

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Vijon ndalimi dhe arrestimi i shqiptarëve në Greqi, të akuzuar si pjesë e trafiqeve të drogës. Së fundmi, një 31 vjeçar shqiptar është ai që ka përfunduar në prangat e policisë së vendit fqinj. Gjatë arrestimit...

Kapet një shqiptar me drogë në Greqi, në kërkim një tjetër

më 5.2019 - Java News

Autoritetet policore greke kanë vënë në pranga një 31-vjeçar shqiptar, që u kap me drogë. Sipas mediave vendase, policia sekuestroi rreth 16 kg kanabis të papërpunuar si dhe rreth 2 kg kanabis të përpunuar....

Konsiderohej një nga "kokat" kryesore të trafikut të kokainës, merr fund arratia për të riun shqiptar

më 5.2019 - Sot News

Një i ri shqiptar, i cili është konsideruar nga policia italiane si një nga "kokat" kryesore të trafikut të kokainës në Pescara dhe në San Donato është prangosur gjatë ditës së sotme në Tiranë. Kanë qenë...

Arrestohet shqiptari, “koka” e klanit mafioz të kokainës në Itali

më 5.2019 - Koha Jone

Një shqiptar i konsideruar si koka e klanit mafioz të trafikimit të kokainës në Pescara, në rrethin e San Donato, në Itali është arrestuar nga autoritetet shqiptare në Tiranë, ditën e sotme. Kështu shkruajnë...

Arrestohet 29-vjeçari me 1.2 kilogramë kokainë

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Një shqiptar i konsideruar si koka e klanit mafioz të trafikimit të kokainës në Pescara, në rrethin e San Donato, në Itali është arrestuar nga autoritetet shqiptare në Tiranë, ditën e sotme. Kështu shkruajnë...

Greqi/ Arrestohet 25-vjeçari shqiptar, sillte kokainë nga Amerika Latine

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Një 25-vjeçar shqiptar dhe një 45-vjeçar grek janë vënë në pranga në Athinë pasi janë kapur me 1 kilogramë e 108 gramë kokainë. Policia e gjeti drogën në automjetin në të cilin ndodheshin shtetasi grek...

Arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Greqi, sillte mall nga Amerika Latine

më 5.2019 - LajmiFundit

Një 25-vjeçar shqiptar dhe një 45-vjeçar grek janë vënë në pranga në Athinë pasi janë kapur me 1 kilogramë e 108 gramë kokainë. Policia e gjeti drogën në automjetin në të cilin ndodheshin shtetasi grek...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK