http://kariera.mk

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli

më 5.2019 - Alsat-M

Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të...

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli

më 5.2019 - RTV 21

Ky shtetas ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin

më 5.2019 - Top Channel

Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin H.I.,44 vjeç, banues në Kurbin. Njoftimi...

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli

më 5.2019 - Tetova Sot

Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të...

Në kërkim ndërkombëtar për vjedhje, pranga kurbinasit

më 5.2019 - BalkanWeb

Një 44-vjeçar nga Kurbini është arrestuar në Shqipëri për llogari të drejtësisë italiane. Shtetasi me iniciale, H.I, ishte shpallur në kërkim  ndërkombëtar nga shteti italian për akuzën vjedhje në rrethana...

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për vjedhje, arrestohet kurbinasi

më 5.2019 - Vizion Plus

Një 44 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia është arrestuar përkohësisht nga policia e Kurbinit. Shtetasi i arrestuar është me inicialet H.I., banues në Kurbin. Sipas policisë, 44 vjeçari...

Kërkohej nga Italia, arrestohet në Laç 44-vjeçari

më 5.2019 - Java News

Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritet italiane. Mbi shtetasin me iniciale H.I rëndon akuza e ‘Vjedhjes në rrethana rënduese’ dhe...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin

më 5.2019 - KosovaPress

Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin H.I.,44 vjeç, banues në Kurbin. Njoftimi Kurbin Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Arrestohet një tjetër shtetas shqiptar...

​Arrestohet i kërkuari nga Interpoli

më 5.2019 - Gazeta Observer

Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44-vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të...

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli

më 5.2019 - Insajderi

Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të...

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli

më 5.2019 - KosovaPress

Shërbimet policore të Komisariatit Kurbin, pas informacioneve të marra dhe një pune të mirë organizuar në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me Zyrën e Interforcës të Policisë italiane, arrestuan me qëllim...

Arrestohet shqiptari 41 vjeçari nga Kurbini

më 5.2019 - Arbresh

Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin H.I.,44 vjeç, banues në Kurbin shkruan...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, kush është durrsaku që u arrestua sot (Shok i ngushtë me biznesmenin e vrarë)

më 5.2019 - Sot News

Kujtim Pajo është personi i cili u arrestua sot në Durrës pasi ishte shpallur në kërkim nga autoritetet italiane. Pajo nuk është një emër i panjohur për policinë shqiptare pasi ishte pjesë e grupit kriminal,...

Arrestohet në Durrës 51-vjeçari i dënuar me 15 vjet burg në Itali

më 5.2019 - Gazeta Tema

Një 51-vjeçar i dënuar me 15 vjet burgim në Itali për kryerjen e veprave penale “Grup kriminal me qëllim trafikimin e lëndëve narkotike ” është arrestuar në Durrës me qëllim ekstradimi. Shtetasi me iniciale...

Interpoli zbulon dhe arreston të arratisurin nga drejtësia italiane

më 5.2019 - Koha Jone

Një 51-vjeçar i dënuar me 15 vjet burg në Itali dhe i shpallur në kërkim ndërkombëtar, fshihej në qytetin e Durrësit. Por, Policia e Durrësit në bashkëpunim me Interpolin dhe Interforcën Italiane, e kanë...

Pjesë e një grupi kriminal, arrestohet i shumëkërkuari

më 5.2019 - Vizion Plus

Një 51 vjeçar I shpallur në kërkim ndërkombëtar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit. Shtetasi i arrestuar është me inicialet K.P., 51 vjeç, banues në lagjen Nr. 1 në Durrës. Sipas policisë, shtetasi...

Durrës, arrestohet 51-vjeçari në kërkim ndërkombëtar

më 5.2019 - Opinion

Një 51-vjeçar shqiptar, i cili është shpallur në kërkim ndërkombëtar ka rënë sot në prangat e Policisë. 51-vjeçari me inicialet K.P ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar dhe dënuar me 15 vjet burg në...

Arrestohet në Durrës 51-vjeçari i dënuar me 15 vjet burg në Itali

më 5.2019 - Gazeta Tema

Një 51-vjeçar i dënuar me 15 vjet burgim në Itali për kryerjen e veprave penale “Grup kriminal me qëllim trafikimin e lëndëve narkotike ” është arrestuar në Durrës me qëllim ekstradimi. Shtetasi me iniciale...

I dënuar me 15 vite burg në Itali,arrestohet 51-vjeçari në Durrës

më 5.2019 - BalkanWeb

Një 51-vjeçar është arrestuar sot policia e Durrësit me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Sipas policisë, shtetasi me iniciale K.P 51 vjeç, banues në lagjen nr.1 në Durrës ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar...

I dënuar me 15 vite burg në Itali, arrestohet 51-vjeçari në Durrës

më 5.2019 - Albeu

Në prangat e policisë së Durrësit ka rënë një 51-vjeçar pasi rezultonte i dënuar me 15 vite burg . Nga policia është arrestuar K.P 51-vjeç pasi është dënuar me 15 vite burg në Itali . Materialet hetimore...

Pjesë e një grupi kriminal në Itali, pranga 51-vjeçarit nga Durrësi

më 5.2019 - Java News

Arrestohet një shtetas shqiptar me qëllim ekstradimi drejt Italisë, i dënuar me 15 vjet burgim, për kryerjen e veprave penale “Grup kriminal me qëllim trafikimin e lëndëve narkotike”. Policia ben me dije...

Durrës/ Ishte dënuar me 15 vite burg në Itali, kapet 51-vjeçari

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Në prangat e policisë së Durrësit ka rënë një 51-vjeçar pasi rezultonte i dënuar me 15 vite burg nga gjykata italiane për akuzën “Grup kriminal me qëllim trafikimin e lëndëve narkotike”. Nga policia është...

Durrës, Interpoli zbulon dhe arreston të arratisurin nga drejtësia italiane

më 5.2019 - LajmiFundit

Një 51-vjeçar i dënuar me 15 vjet burg në Itali dhe i shpallur në kërkim ndërkombëtar, fshihej në qytetin e Durrësit. Por, Policia e Durrësit në bashkëpunim me Interpolin dhe Interforcën Italiane, e kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK