http://kariera.mk

Gjendet trupi i 55-vjeçarit, u mbyt ditë më parë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Trupi i 55-vjeçarit që u mbyt katër ditë më parë në lumin e Bistricës në Sarandë është gjetur. Burime nga policia bëjnë me dije se pas tre ditësh kërkime, dje rreth orës 10:15 polumbarët e RENEA-s kanë...

Gjendet trupi i 55-vjeçarit në Sarandë, u mbyt 3 ditë më parë

më 5.2019 - Top Channel

Trupi i 55-vjeçarit që u mbyt tre ditë më parë në lumin e Bistricës në Sarandë është gjetur. Burime nga policia bëjnë me dije se pas tre ditësh kërkime, sot rreth orës 10:15 polumbarët e RENEA-s kanë gjetur...

U mbyt 3 ditë më parë, gjendet trupi i 55-vjeçarit në Sarandë

më 5.2019 - BalkanWeb

Gjendet trupi i 55-vjeçarit që u mbyt tre ditë më parë në lumin e Bistricës në Sarandë. Burime nga policia bëjnë me dije se pas tre ditësh kërkime, sot rreth orës 10:15 polumbarët e RENEA-s kanë gjetur...

Skandaloze/ Tre ditë nga mbytja e 55-vjeçarit në lumë, ende nuk kanë nisur kërkimin…

më 5.2019 - Standard

Një 55-vjeçar ka rënë pasditen e djeshme në lumin e Bistricës, ndërsa fillimisht u raportua se kishte qenë nën efektin e alkoolit. Djali 15-vjeçar i shtetasit Arben Shaqiri ka qenë dëshmitar i ngjarjes...

U mbyt në lumë, familja: S’po bëhen kërkime për gjetjen e trupit

më 5.2019 - Koha Jone

Familjarët e Arben Shaqirit i cili u vetëmbytë në Kanalin e Çukës pasditen e 12 majit kanë akuzuar autoritetet e Sarandës se nuk kanë dërguar polumbarë për gjetjen e trupit. Në një prononcim për Report...

3 ditë mbas mbytjes, gjendet trupi i pajetë i 55 vjeçarit

më 5.2019 - Albeu

Gjendet trupi i pajetë i 55- vjeçarit , Arben Shaqipri i cili u mbyt pasditen e së djelës (më 12 maj), në lumin Bistrica, Sarandë. Kanë qenë polumbarët të cilët kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit nga...

Gjendet pas tre ditësh trupi i pajetë i 55-vjeçarit

më 5.2019 - Vizion Plus

Policia pas tre ditësh ka gjetur trupin e pajetë të 55 vjeçarit të mbytur në lumin e Bistricës në Sarandë. Sipas policisë viktima Arben Shaqiri ka qenë duke kaluar nga fshati Çukë për në fshatin Berdenesh...

Gjendet trupi i 55-vjeçarit në Sarandë

më 5.2019 - Koha Jone

Gjendet trupi i 55-vjeçarit që u mbyt tre ditë më parë në lumin e Bistricës në Sarandë. Burime nga policia bëjnë me dije se pas tre ditësh kërkime, sot rreth orës 10:15 polumbarët e RENEA-s kanë gjetur...

Gjendet pas dy ditësh trupi i të mbyturit në lumë, familjarët me akuza të forta për autoritetet

më 5.2019 - Java News

Dy ditë pasi u vetëmbytë në lumin e Bistricës, polumbarët kanë bërë të mundur gjetjen e trupit të Arben Shaqirit. Raportohet se trupi është gjetur shumë pranë vendit ku 55-vjeçari u mbyt pasditen e së...

Gjendet pas 3 ditësh trupi i të mbyturit në lumë, familjarët me akuza të forta për autoritetet

më 5.2019 - Java News

Tri ditë pasi u vetëmbytë në lumin e Bistricës, polumbarët kanë bërë të mundur gjetjen e trupit të Arben Shaqirit. Raportohet se trupi është gjetur shumë pranë vendit ku 55-vjeçari u mbyt pasditen e së...

U mbyt tre ditë më parë, polumbarët nxjerrin nga lumi trupin e 55-vjeçarit

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Gjendet trupi i pajetë i 55-vjeçarit, Arben Shaqiri, i cili u mbyt pasditen e së dielës (12 maj 2019) në lumin Bistrica në Sarandë. Kanë qenë polumbarët të cilët kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit...

U mbyt tre ditë më parë, polumbarët nxjerrin nga lumi trupin e 55-vjeçarit

më 5.2019 - LajmiFundit

Gjendet trupi i pajetë i 55-vjeçarit, Arben Shaqiri, i cili u mbyt pasditen e së dielës (12 maj 2019) në lumin Bistrica në Sarandë. Kanë qenë polumbarët të cilët kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit...

Skandaloze: Tre ditë nga mbytja e 55-vjeçarit në lumë, ende nuk kanë nisur kërkimin…

më 5.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një 55-vjeçar ka rënë pasditen e djeshme në lumin e Bistricës, ndërsa fillimisht u raportua se kishte qenë nën efektin e alkoolit. Djali 15-vjeçar i shtetasit Arben Shaqiri ka qenë dëshmitar...

Gjendet trupi i 55-vjeçarit në Sarandë, u mbyt tri ditë më parë

më 5.2019 - Arbresh

Trupi i 55-vjeçarit që u mbyt tre ditë më parë në lumin e Bistricës në Sarandë është gjetur. Burime nga policia bëjnë me dije se pas tre ditësh kërkime, sot rreth orës 10:15 polumbarët e RENEA-s kanë gjetur...

Gjendet trupi i 55-vjeçarit në Sarandë, u mbyt 3 ditë më parë

më 5.2019 - Arbresh

Trupi i 55-vjeçarit që u mbyt tre ditë më parë në lumin e Bistricës në Sarandë është gjetur. Burime nga policia bëjnë me dije se pas tre ditësh kërkime, sot rreth orës 10:15 polumbarët e RENEA-s kanë gjetur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK