http://kariera.mk

Tapë në timon, arrestohen 3 shofer në Elbasan…

më 5.2019 - Standard

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Ja njoftimi i plotë i policisë: Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia...

Të “çmendurit” në timon, ndalohen tre shoferë të dehur në Elbasan

më 5.2019 - Gazeta Tema

Tre persona kanë rënë në pranga pas një kontrolli “blitz” nga Policia e Elbasanit. Referuar raportimit zyrtar, mësohet se ata drejtonin automjetet e tyre në gjendje të dehur. Më poshtë po përcjellim detajet...

Tapë në timon, kapen tre shoferë në Elbasan

më 5.2019 - Albeu

Policia e Elbasanit ka ndaluar disa persona që kapën duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur . Njoftimi i policisë “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore në të gjitha...

Elbasan/ Të dehur dhe pa dokumente, 3 shoferë në pranga

më 5.2019 - BalkanWeb

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore  në të gjitha akset...

Të dehur në timon, policia arreston 3 shoferë

më 5.2019 - Koha Jone

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore...

Në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi, arrestohen 3 persona

më 5.2019 - Vizion Plus

Tre persona janë arrestuar në flagrancë nga policia e Elbasanit pasi shkelën rregullat e qarkullimit rrugor. Shtetasit e arrestuar janë A.K., 60 vjeç dhe M.Xh., 24 vjeç, banues në Cërrik, si dhe shtetasi...

“Tapë” dhe pa dokumente, kapen 3 shoferë në Elbasan

më 5.2019 - Java News

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore...

Të dehur dhe pa dokumente, arrestohen 3 persona në Elbasan

më 5.2019 - Ekonomia Online

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore...

Godet nipin me sende të forta, arrestohet 57 vjeçari

më 5.2019 - Koha Jone

Policia ka arrestuar një 57-vjeçar nga Cërriku, i cili për motive të dobëta dyshohet se ka qëlluar me sende të forta nipin e tij 34-vjeçar. Fatmirësisht nipi i të arrestuarit është dërguar në spital dhe...

Arrestohet 57 vjeçari, ka qëlluar me sende të forta nipin e tij…

më 5.2019 - Standard

Policia ka arrestuar një 57-vjeçar nga Cërriku, i cili për motive të dobëta dyshohet se ka qëlluar me sende të forta nipin e tij 34-vjeçar. Fatmirësisht nipi i të arrestuarit është dërguar në spital dhe...

Elbasan/ Godet nipin me sende të forta, arrestohet 57 vjeçari

më 5.2019 - Albeu

Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë shtetasin me iniciale N.K., 57 vjeç, për arsye se ka goditur me sende të forta nipin tij, M.K, 34 vjeç, i cili është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal...

Goditi nipin me sende të forta, policia arreston 57 vjeçarin në Cërrik

më 5.2019 - Java News

Një 57-vjecar është arrestuar ditën e sotme në Cërrik, pasi goditi me sende të forta nipin. Sipas policisë, për motive të dobëta, 57-vjeçari me inicialet N.K., banues në fshatin Shkozë të Belshit, goditi...

Elbasan/ Godet nipin me sende të forta, arrestohet 57 vjeçari

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Policia ka arrestuar një 57-vjeçar nga Cërriku, i cili për motive të dobëta dyshohet se ka qëlluar me sende të forta nipin e tij 34-vjeçar. Fatmirësisht nipi i të arrestuarit është dërguar në spital dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK