http://kariera.mk

Në Kuvend vazhdime të mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të

para 3 muajve - Indeks.mk

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sot janë caktuar vazhdimet e mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të. Në rend dite të mbledhjes së 97-të janë Ligji për Këshillin gjyqësor të Republikës...

Në Kuvend vazhdime të mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të

para 3 muajve - Alsat-M

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sot janë caktuar vazhdimet e mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të. Në rend dite të mbledhjes së 97-të janë Ligji për Këshillin gjyqësor të Republikës...

Ligji për Këshillin gjyqësor në seancë parlamentare

para 3 muajve - Portalb

Parlamenti për sot ka caktuar vazhdimet e mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të. Në rend dite të mbledhjes së 97-të janë Ligji për Këshillin gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Ligji për qasje...

Në Kuvend vazhdime të mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të

para 3 muajve - Tetova Sot

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sot janë caktuar vazhdimet e mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të. Në rend dite të mbledhjes së 97-të janë Ligji për Këshillin gjyqësor të Republikës...

Në Kuvend vazhdime të mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të

para 3 muajve - Lajm

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për sot janë caktuar vazhdimet e mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të. Në rend dite të mbledhjes së 97-të janë Ligji për Këshillin gjyqësor të Republikës...

Ligji për Këshillin gjyqësor në seancë parlamentare

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 16 maj – Parlamenti për sot janë caktuar vazhdimet e mbledhjeve të 97-të, 94-t dhe 91-të. Në rend dite të mbledhjes së 97-të janë Ligji për Këshillin gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK