http://kariera.mk

Dy shqiptarë vjedhin kamionin në Holandë, në pranga një prej tyre

më 5.2019 - BalkanWeb

Nuk ka zgjatur shumë aventura e dy shqiotarëve në Holandë, të cilët mundën të vjedhin një kamion, por u pikasën nga policia. Në ndjekje të tyre, ata janë përplasur me policinë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin...

Refuzuan të ndalonin, policia holandeze qëllon ndaj kamionit të shqiptarëve

më 5.2019 - Neshesh

Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze...

Refuzuan të ndalonin, policia holandeze qëllon ndaj kamionit të shqiptarëve

më 5.2019 - Tetova1

Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze...

Çfarë ndodhi? Policia holandeze qëllon ndaj kamionit të shqiptarëve

më 5.2019 - Sot News

Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze,...

Refuzuan të ndalonin, policia holandeze qëllon ndaj kamionit të shqiptarëve

më 5.2019 - Gazeta Tema

Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze,...

Refuzuan të ndalonin, policia holandeze qëllon ndaj kamionit të shqiptarëve

më 5.2019 - Java News

Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze,...

Policia holandeze qëllon kamionin e shqiptarëve

më 5.2019 - LajmiFundit

Një kamion me mallra të vjedhura që drejtohej nga një shqiptar, është bllokuar nga policia në Holandë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën A67 në qytetin Veldhoven. Sipas mediave holandeze,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK