http://kariera.mk

Patos/ Tentoi të vetëvritet, policia shpëton 35-vjeçarin

më 5.2019 - Indeks.mk

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë arritur të nxjerrin nga banesa një 35-vjeçar nga Patosi, i cili kishte qëlluar veten dhe ishte mbyllur në shtëpi prej orëve të para të mëngjesit. Policia njofton se...

I riu qëllon veten dhe mbyllet në banesë, forca të shumta policie shkojnë ta nxjerrin

më 5.2019 - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Patos të Fierit, ku një person i indentifikuar si Zhan Xhelaj 30 vjeç për shkak të depresionit ka goditur veten me thikë, dhe më pas është mbyllur në...

Patos/ Tentoi të vetëvritet, policia shpëton 35-vjeçarin

më 5.2019 - Top Channel

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë arritur të nxjerrin nga banesa një 35-vjeçar nga Patosi, i cili kishte qëlluar veten dhe ishte mbyllur në shtëpi prej orëve të para të mëngjesit. Policia njofton se...

Qëllonte veten me thikë, e shpëton policia

më 5.2019 - Vizion Plus

Një 35 vjeçar nga Patozi mëngjesin e kësaj të enjtje për shkak të depresionit ka tentuar të vetëvritet, mbrenda në banesën e tij. Sipas policisë shtetasi me iniciale L.Xh, ishte mbyllur në katin e gjashtë...

Qëllonte veten me thikë brenda banesës, Policia shpëton të riun

më 5.2019 - BalkanWeb

Policia e Patosit është vënë në lëvizje në orët e para të kësaj të enjte pasi një 30-vjeçar si pasojë e depresionit është mbyllur në katin e gjashtë të pallatit ku jeton, ndërsa ka qëlluar veten me thikë...

Qëllonte veten me thikë brenda banesës, Policia shpëton të riun

më 5.2019 - Koha Jone

Policia e Patosit është vënë në lëvizje në orët e para të kësaj të enjte pasi një 30-vjeçar si pasojë e depresionit është mbyllur në katin e gjashtë të pallatit ku jeton, ndërsa ka qëlluar veten me thikë...

E rëndë, 30-vjeçari godet veten me thikë dhe mbyllet në banesë…

më 5.2019 - Standard

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Patos të Fierit, ku një person i identifikuar si Zhan Xhelaj 30 vjeç për shkak të depresionit ka goditur veten me thikë, dhe më pas është mbyllur në...

E FUNDIT/ Godet veten me thikë dhe mbyllet në banesë 30-vjeçari, policia e nxjerr pas 3 orës

më 5.2019 - Albeu

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen "Naftëtari". Shtetasi N. Xhelaj pas këtij akti...

Qëllonte veten me thikë në shtëpi, policia shpëton të riun nga Patosi

më 5.2019 - Java News

Policia e Patosit është vënë në lëvizje në orët e para të kësaj të enjte pasi një 35-vjeçar si pasojë e depresionit është mbyllur në katin e gjashtë të pallatit ku jeton, ndërsa ka qëlluar veten me thikë...

Po ndodh tani/ 30 vjeçari godet me thikë veten dhe mbyllet në banesë, policia dhe zjarrfikësit me urgjencë në vendngjarje (ARSYEJA)

më 5.2019 - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Patos të Fierit, ku një person i identifikuar si Zhan Xhelaj 30 vjeç për shkak të depresionit ka goditur veten me thikë, dhe më pas është mbyllur në...

Tentoi të vriste veten, policia nxjerr të gjakosur 30-vjeçarin në Patos

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Një 30-vjeçar, në gjendje depresive, ka tentuar të vrasë veten ne thikë. Ngjarja ka ndodhur në qytezën e Patosit mëngjesin e sotëm. Ai është mbyllur në katin e gjashtë të pallatit ku jeton, ndërsa ka qëlluar...

I riu në gjendje depresioni, plagos veten dhe mbyllet në dhomë, policia rrethon banesën

më 5.2019 - GazetaBlic

Një 30-vjeçar në Patos të Shqipërisë, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Naftëtari”. Shtetasi N. Xhelaj...

Policia e Shqipërisë shpëton 35 vjeçarin

më 5.2019 - Arbresh

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë arritur të nxjerrin nga banesa një 35-vjeçar nga Patosi, i cili kishte qëlluar veten dhe ishte mbyllur në shtëpi prej orëve të para të mëngjesit. Policia njofton se...

E FUNDIT/ 30-vjeçari në Patos lëndon veten me thikë, ngujohet në banesë

më 5.2019 - LajmiFundit

Një djalë i ri ka qëlluar veten me thikë në orët e para të mëngjesit të sotëm, duke mbetur i plagosur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Naftëtari” të Patosit. Bazuar në dëshmitë e familjarëve 30-vjeçari...

I riu në gjendje depresioni, plagos veten dhe mbyllet në dhomë, policia rrethon banesën

më 5.2019 - Gazeta Observer

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Naftëtari”. Shtetasi N. Xhelaj pas këtij akti...

I riu në gjendje depresioni, plagos veten dhe mbyllet në dhomë, policia rrethon banesën

më 5.2019 - Sovrani

Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Naftëtari”. Shtetasi N. Xhelaj pas këtij akti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK