http://kariera.mk

Kryeprokurori i Gjirokastrës ngel në “rrjetën” e drejtësisë, shkarkohet nga detyra

më 5.2019 - Gazeta Tema

Kryeprokurori i Gjirokastrës, Arben Pashaj është shkarkuar nga detyra. Ndërsa është konfirmuar në detyrë Artan Shtrunza, kryeprokurori i Tropojës. Në përditësim….

Shkarkohet kryeprokurori i Gjirokastrës, konfirmohet ai i Tropojës

më 5.2019 - Top Channel

Kryeprokurori i Gjirokastrës, Arben Pashaj është shkarkuar nga detyra. Ndërsa është konfirmuar në detyrë Artan Shtrunza, kryeprokurori i Tropojës. Në përditësim…. Top Channel

Vettingu/ KPK rikonfirmon në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Tropojës, Artan Shtrungzën

më 5.2019 - Lexo

KPK ka konfirmuar në detyrë Drejtuesin e Prokurorisë së Tropojës, Artan Shtrungzën. Prokurori ka rezultuar i pastër në të treja shtyllat e vlerësimit. TIRANË– Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar...

Vetingu, KPK shkarkon kryeprokurorin e Gjirokastrës

më 5.2019 - Java News

Kryeprokurori i Gjirokastrës, Arben Pasho, nuk ka arritur që ta kalojë dot procesin e vetingut. Ditën e sotme Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, komunikoi shkarkimin e tij, për shkak se nga verifikimet...

Mbrojti biznesmenin e denoncuar për ‘pastrim parash’, shkarkohet kreu i Prokurorisë së Gjirokastrës (Emri)

më 5.2019 - Sot News

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra drejtuesin e Prokurorisë së Gjirokastrës, Arben Pasho. Ky i fundit nuk ishte i pranishëm në seancë gjatë vendimit. Me 13 maj, në një seancë dëgjimore...

Kalon vettingun drejtuesi i prokurorisë së Tropojës

më 5.2019 - Albeu

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Tropojës Artan Shtrungza . Trupa gjykuese e përbërë nga Etleda Çiftja, Pamela Qirko dhe Genta Tafa (Bungo) pas shqyrtimit...

Kalon vettingun drejtuesi i Prokurorisë së Tropojës

më 5.2019 - Koha Jone

Artan Shtrungza nuk rezultoi me probleme në asnjërën nga hallkat e hetimit, pasurisë, integritetit dhe profesionalizimit. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë...

Kalon në ‘sitën’ e vettingut, KPK merr vendimin për drejtuesin e Prokurorisë së Tropojës

më 5.2019 - Sot News

Artan Shtrungza nuk rezultoi me probleme në asnjërën nga shtyllat e hetimit, pasurisë, integritetit dhe profesionalizimit. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë...

Kryeprokurori i Tropojës i “shpëton” Vettingut

më 5.2019 - Java News

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Tropojës Artan Shtrungza. Trupa gjykuese e përbërë nga Etleda Çiftja, Pamela Qirko dhe Genta Tafa (Bungo) pas shqyrtimit...

Vettingu shkarkon kryeprokurorin e Gjirokastrës

më 5.2019 - LajmiFundit

Kryeprokurori i Gjirokastrës, Arben Pasho, nuk ka arritur që ta kalojë dot procesin e vetingut. Ditën e sotme Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, komunikoi shkarkimin e tij, për shkak se nga verifikimet...

E FUNDIT/ Drejtuesi i Prokurorisë kalon me sukses Vettingun

më 5.2019 - LajmiFundit

Drejtuesi i Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tropojë, Artan Shtrungza ka kaluar me sukses Vetingun. Shtrungza ka rezultuar i pastër në të treja kriteret e vlerësimit që janë pasuria, pastërtia...

Vetingu, përplasje për gjyqtarët e prokurorët

më 5.2019 - Vizion Plus

Që prej muajit shkurt të 2018-ës, e deri në 30 Prill të këtij viti, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka kaluar në sitën e vetingut 141 subjekte rivlerësimi. Pas shqyrtimit të të trija kritereve, të pasurisë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK