http://kariera.mk

Kontrolle për rritjen e sigurisë, 23 të arrestuar në Korçë

më 5.2019 - Vizion Plus

Strukturat e Policisë Korçë, kanë vijuar punën dhe kontrollet e vazhdueshme për rritjen e parametrave të sigurisë dhe goditjen e paligjshmërisë. 23 shtetas janë arrestuar në flagrancë dhe 34 të tjerë janë...

Arrestohet nënkomisari i Policisë së Korçës

më 5.2019 - Klan Kosova

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Shqipëri ka kryer arrestimin e një oficeri policie, i cili akuzohet se i ka vjedhur sendet personale një shtetasi të ndaluar. Oficeri i ndaluar nga SHÇBA,...

Akuzohet për vjedhje dhe shpërdorim detyre, arrestohet në flagrancë oficeri i policisë

më 5.2019 - Koha Jone

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat(SHÇBA) ka arrestuar në flagrancë oficerin e policisë E.S, 39 vjeç, banues në Korcë i cili dyshohet për vjedhje. E.S nënkomisar në Prokurorinë e Korçës akuzohet...

Shkelje e rëndë e detyrës, në pranga oficeri i policisë gjyqësore në…

më 5.2019 - Neshesh

Një oficer i policisë gjyqësore pranë prokurorisë së Korçës është arre*stuar nga shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe ankesat. Sipas njoftimit zyrtar ES. 39 vjeç akuzohet për “Vjedhje duke shpërdoruar...

Shkelje e rëndë e detyrës, në pranga oficeri i policisë gjyqësore në Korçë

më 5.2019 - Medial

TIRANË, 15 maj/MEDIAL/ Një oficer i policisë gjyqësore pranë prokurorisë së Korçës është arrestuar nga shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe ankesat. Sipas njoftimit zyrtar, E,S., 39 vjeç, akuzohet për...

Arrestohet nënkomisari në Korçë, akuzohet për dy vepra penale

më 5.2019 - Vizion Plus

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë, N/Komisar E.S., 39 vjeç, banues në Korçë. Ai ishte me detyrë Oficer i Policisë Gjyqësore pranë Prokurorisë së...

Arrestohet polici në Korçë, dyshohet për shpërdorim detyre

më 5.2019 - BalkanWeb

KORCË SHÇBA njofton se ka bërë ndalimin e një oficeri policie në Korçë, pasi dyshohet për shpërdorim detyre. Arrestimi i policit është bërë pas një denoncimi publik të bërë në media. Njoftimi i Ministrisë...

Arrestohet për vjedhje një oficer policie

më 5.2019 - Albeu

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave ka kryer arrestimin e një oficeri policie, i cili akuzohet se i ka vjedhur sendet personale një shtetasi të ndaluar. Oficeri i ndaluar nga SHÇBA, është nën/komisari...

I vodhi telefonin të arrestuarit, në pranga punonjësi i Policisë

më 5.2019 - Shekulli

Një oficeri i Policisë Gjyqësore në Korçë është arrestuar pasi akuzohet për vjedhjen e një telefoni. Dyshohet se oficeri i ka grabitur telefonin celular një prej të arrestuarve dhe mbi të rëndojnë akuzat...

I vodhi telefonin një të arrestuari, pranga oficerit të policisë gjyqësore në Korçë

më 5.2019 - Koha Jone

Një Oficeri i Policisë Gjyqësore në Korçë është arrestuar pasi akuzohet për vjedhjen e telefonit të një personi të arrestuar më parë duke shpërdoruar detyrën dhe falsifikim formularësh. SHÇBA thotë se...

Arrestohet punonjësi i policisë, akuzat

më 5.2019 - Opinion

Një punonjës polici është arrestuar ditën e sotme pasi akuzohet për shpërdorim detyre dhe falsifikim të formularëve. Në pranga ka rënë N/Komisar E.S., 39 vjeç, ndërsa ishte me detyrë në O.P.Gj. pranë Prokurorisë...

Arrestohet polici në Korçë (Detajet)

më 5.2019 - Sot News

Pas një denoncimi mediatik, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë, N/Komisar E.S., 39 vjeç, banues në Korçë. Ai ishte me detyrë O.P.Gj. pranë...

SHKB arreston oficerin e policisë gjyqësore, i vodhi celularin një të burgosuri

më 5.2019 - Java News

Një oficer policie ka përfunduar në prangat e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm, pasi akuzohet se i ka vjedhur një telefon celular një të burgosurit, për të cilin prokuroria kishte dhënë urdhër për...

Arrestohet për vjedhje një oficer i policisë gjyqësore në Korçë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka arrestuart këtë të mërkurë një officer policie në Korçë, nën akuzën e vjedhjes së shpërdorimit të detyrës. Më detyrë officer i policisë gjyqësorë...

Arrestohet një efektiv policie në Korçë, akuzuhet për vjedhje dhe shpërdorim detyre

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Një efektiv policie në Korçë është ndaluar i akuzuar për vjedhje duke shpërdoruar detyrën. Pas një denoncimi mediatik, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë punonjësin...

Arrestohet oficeri i policisë në Korçë, i vodhi telefonin qytetares

më 5.2019 - LajmiFundit

SHÇBA ndaloi oficerin e Policisë të dyshuar për vjedhje duke shpërdoruar detyrën. Pas një denoncimi mediatik, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) arrestoi në flagrancë punonjësin e Policisë,...

E FUNDIT/ Arrestohet në flagrancë polici në Korçë

më 5.2019 - LajmiFundit

Një punonjës policie është arrestuar në flagrancë, pasi akuzohet për veprat penale “Vjedhja duke shpërdoruar detyrën” dhe “Falsifikim i formularëve”. N/Komisar E.S., 39 vjeç, banues në Korçë është prangosur,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK