http://kariera.mk

Pendarovski, një rrëfim i ri i pa treguar

para 3 muajve - Ina

Stevo Pendarovski askujt nuk i ka borxh individualisht, por borxhi më i madh i tij ndaj vendit është të vendos një standard të ri në ripërkufizimin e rolit të Presidentit në harmonizimin dhe fisnikërimin...

Pendarovski, një rrëfim i ri i pa treguar

para 3 muajve - Antpress

Stevo Pendarovski askujt nuk i ka borxh individualisht, por borxhi më i madh i tij ndaj vendit është të vendos një standard të ri në ripërkufizimin e rolit të Presidentit në harmonizimin dhe fisnikërimin...

Pendarovski, një rrëfim i ri i pa treguar

para 3 muajve - InfoMagazin

Stevo Pendarovski askujt nuk i ka borxh individualisht, por borxhi më i madh i tij ndaj vendit është të vendos një standard të ri në ripërkufizimin e rolit të Presidentit në harmonizimin dhe fisnikërimin...

Pendarovski, një rrëfim i ri i pa treguar

para 3 muajve - Tetova1

Stevo Pendarovski askujt nuk i ka borxh individualisht, por borxhi më i madh i tij ndaj vendit është të vendos një standard të ri në ripërkufizimin e rolit të Presidentit në harmonizimin dhe fisnikërimin...

Ju lumtë z.President votat janë të qytetarëve e jo të partive politike

para 3 muajve - InfoMagazin

Shkruan Ejup Berisha Bravo i nderuari President i ri i Republikës Stevo Pendarovski. Unë ju përgëzoj për deklaratën e dhënë lidhur me votat e fituara në zgjedhjet e fundit Presidenciale. Apo për sqarimin...

Pandarovski: S’i kam borxh askujt për zgjedhjen time si President

para 3 muajve - Arbresh

Nuk i kam borxh askujt për zgjedhjen time për President. Kështu kreu i ri i shtetit, Stevo Pendarovski në emisionin “360 gradë”, iu përgjigjet kritikave në opinion por edhe opozitës se fitorja e tij do...

“Nuk i kam borxh askujt”, Presidenti i ri i Maqedonisë del me deklaratë të rëndësishme

para 3 muajve - Sot News

Kreu i ri i shtetit, Stevo Pendarovski në emisionin “360 gradë”, iu përgjigjet kritikave në opinion por edhe opozitës se fitorja e tij do të paguhet me kredi të larta politike. “Unë i shoh ata, secili...

Ju lumtë Z.President votat janë të qytetarëve e jo të partive politike

para 3 muajve - Lajm

Ejup Berisha Bravo i nderuari President i ri i Republikës Stevo Pendarovski. Unë ju përgëzoj për deklaratën e dhënë lidhur me votat e fituara në zgjedhjet e fundit Presidenciale. Apo për sqarimin që e...

Pandarovski: S’i kam borxh askujt për zgjedhjen time si President

para 3 muajve - 24 ore

Nuk i kam borxh askujt për zgjedhjen time për President. Kështu kreu i ri i shtetit, Stevo Pendarovski në emisionin “360 gradë”, iu përgjigjet kritikave në opinion por edhe opozitës se fitorja e tij do...

Pandarovski: S’i kam borxh askujt për zgjedhjen time si President

para 3 muajve - BalkanWeb

Nuk i kam borxh askujt për zgjedhjen time për President. Kështu kreu i ri i shtetit, Stevo Pendarovski në emisionin “360 gradë”, iu përgjigjet kritikave në opinion por edhe opozitës se fitorja e tij do...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Aktuale

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt

para 3 muajve - Sot News

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A ndjeni...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Shprehja.com

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: S’i kam borxh askujt për zgjedhjen si president

para 3 muajve - Flaka

Nuk i kam borxh askujt për zgjedhjen time për President. Kështu kreu i ri i shtetit, Stevo Pendarovski në emisionin “360 gradë”, iu përgjigjet kritikave në opinion por edhe opozitës se fitorja e tij do...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - AlbPortali

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Fol

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Lajm

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

(VIDEDO) PENDAROVSKI: S’i kam borxh askujt për zgjedhjen si president

para 3 muajve - Medial

Nuk i kam borxh askujt për zgjedhjen time për President. Kështu kreu i ri i shtetit, Stevo Pendarovski në emisionin “360 gradë”, iu përgjigjet kritikave në opinion por edhe opozitës se fitorja e tij do...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Ina

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: S’i kam borxh askujt për zgjedhjen si president

para 3 muajve - Alsat-M

Nuk i kam borxh askujt për zgjedhjen time për President. Kështu kreu i ri i shtetit, Stevo Pendarovski në emisionin “360 gradë”, iu përgjigjet kritikave në opinion por edhe opozitës se fitorja e tij do...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt

para 3 muajve - InfoShqip

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Tetova1

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Antpress

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - InfoMagazin

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - Republika

Presidenti i Republikës së Maqedonisë Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A ndjeni borxh ndaj...

Pendarovski: Për fitoren time nuk i kam borxh askujt!

para 3 muajve - AlbPortali

Loading... Presidenti i Republikës së Maqedonisë Stevo Pendarovski në lidhje me mbi 400 mijë votat që ia siguruan postin e presidentit duke u përgjigjur në pyetjen e emisionit “360 Shkallë” se: “A ndjeni...

Pendarovski, një rrëfim i ri i pa treguar

para 3 muajve - Koha.mk

Stevo Pendarovski askujt nuk i ka borxh individualisht, por borxhi më i madh i tij ndaj vendit është të vendos një standard të ri në ripërkufizimin e rolit të Presidentit në  harmonizimin dhe fisnikërimin...

Berisha: Unë jam meritori për fitoren e Pendarovskit

para 3 muajve - Ina

Ejup Berisha Kush është më meritori për fitoren e Pendarovskit për President Republike? Unë jamë ! Nëse Artan Grubi i BDI-së thotë se ai dhe partia e tij ia kanë siguruar fitoren Presidentit të ri të RVM-së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK