http://kariera.mk

Kujtim Gjuzi: Rama i qepte vetë pantallonat, kurse Iliri dhe Monika hanin byrekë tek lokali im

më 5.2019 - Albeu

Deouteti më i ri i PD-së, Kujtim Gjuzi ka bërë disa deklarata të forta gjatë mbrëmjes së djeshme. Fillimisht ai tha se ka qepur pantallona që kur ishte i vogël, madje në dyqanin e tij shkonte edhe Edi...

Deputeti i PD: Iliri dhe Monika hanin byrek tek lokali im, tani janë bërë miliarderë

më 5.2019 - Albeu

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi , ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir meta dhe bashkëshortja e tij sot kryetare e LSI, Monika Kryemadhi, vite më parë kanë...

Blendi Fevziu i nxjerr SMS në mes të emisionit, deputeti i ri i opozitës bën reagimin e papritur: Jap dorëheqjen nëse... (MESAZHI I PLOTË)

më 5.2019 - Sot News

Kujtim Gjuzi ka bërë një zotim në emision “Opinion” mbrëmjen e djeshme. Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë tha se jep dorëheqjen nëse vërtetohet se ai punuar si shofer në Ministrinë e Brendshme para viteve...

Deputeti i PD-së: Ishte një kohë që Monika dhe Meta hanin byrekë dhe unë i përzija nga lokali, sot janë miliarderë

më 5.2019 - Gazeta Tema

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai menaxhonte...

"Po hanin byrek dhe për pak i përzura", deputeti i ri iu nxjerr 'të palarat' Metës dhe Kryemadhit: Ja çfarë ndodhi mes nesh!

më 5.2019 - Sot News

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai menaxhonte...

Deputetët e rinj te Blendi Fevziu në “Opinion”

më 5.2019 - Koha Jone

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ishte këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike. Ajo që bëri përshtypje ishte...

Me telefon 7000 Euro?!! Nuk përmbahet Gjuzi, shpalos pasuritë e tij: Kam Sllonin e para 20 viteve në shtëpi, dhe një orë nga kompania e famshme “Atlantic”

më 5.2019 - Standard

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, i ftuar në “Opinon” ka treguar çmimin marramendës së telefonit të tij. Gjatë fjalës së tij, Gjuzi ka treguar se telefoni i markës “Vertu” është i bërë posaçërisht...

“Iliri dhe Monika hanin byrek, Edi Ramës i kam qepur pantallonat”

më 5.2019 - Java News

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai menaxhonte...

Deputeti i PD-së: Ishte një kohë që Monika dhe Meta hanin byrekë dhe unë i përzija nga lokali, sot janë miliarderë

më 5.2019 - Lexo

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai menaxhonte...

Deputeti-stilist i Kuvendit: Rama i qepte pantallonat tek unë!

më 5.2019 - PortaliOnline

Deputeti i ri Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Ai ishte i ftuar në ‘Opinion’, këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike. Ajo...

“Tregoi atë se me të frikësohet”/ Fevziu zbulon kujt i trembet Rama, Gjuzi ‘kërcënon’ kryeministrin: Mua s’ma fut aq kollaj! (REPLIKAT)

më 5.2019 - Sot News

Në fund të emisionit “Opinion”, ku ishin të ftuar disa nga deputetët e rinj të të ashtuquajturës “opozita e re”, Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore kërcënoi kryeministrin Edi Rama. “Edi Rama...

“Tregoi atë se me të frikësohet”/ Fevziu zbulon kujt i trembet Rama, Kujtim Gjuzi ‘kërcënon’ kryeministrin: Mua s’ma fut aq kollaj!

më 5.2019 - Sot News

Në fund të emisionit “Opinion”, ku ishin të ftuar disa nga deputetët e rinj të të ashtuquajturës “opozita e re”, Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore kërcënoi kryeministrin Edi Rama. “Edi Rama...

Habit deputeti i ri: Rama i qepte pantallonat tek unë

më 5.2019 - LajmiFundit

Deputeti i ri Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Ai ishte i ftuar në ‘Opinion’, këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike. Ajo...

EPIKE/ Deputeti i ri tregon se si kapi ‘mat’ Metën dhe Kryemadhin duke ngrënë byrek dhe për pak sa nuk i përzuri

më 5.2019 - LajmiFundit

Deputeti i ri i Parlamentit nga rradhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai menaxhonte...

Kujtim Gjuzi “kërcënon” Ramën: Mua s’ma fut aq kollaj

më 5.2019 - Opinion

Në fund të emisionit “Opinion”, ku ishin të ftuar disa nga deputetët e rinj të të ashtuquajturës “opozita e re”, Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore kërcënoi kryeministrin Edi Rama. “Edi Rama...

Fevziu i kërkon panelit 'live' një duartrokitje për Kujtim Gjuzin, ja çfarë bëri deputeti i ri

më 5.2019 - Sot News

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje. Blendi Fevziu: Për këtë jepini një duartrokitje...

Fevziun i kërkon panelit 'live' një duartrokitje për Kujtim Gjuzin, ja çfarë bëri deputet i ri

më 5.2019 - Sot News

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje. Blendi Fevziu: Për këtë jepini një duartrokitje...

Dosja e verdhë e Kujtim Gjuzit dhe historia qesharake me lavazhierin

më 5.2019 - Albeu

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje. Veç punës si rrobaqepës, ekonomist, në marketing...

Deputetët e rinjë te Blendi Fevziu në “Opinion”

më 5.2019 - Koha Jone

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ishte këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike. Ajo që bëri përshtypje ishte...

Video/ Deklaratat e Gjuzi: Telefoni kushton 7 mijë €, Ramës i kam…

më 5.2019 - Opinion

Kryetari i Partisë Konservatore i futur në parlament nga lista e PD-së, Kujtim Gjuzi, konfirmoi se mbante në duar një telefon celular që kushtonte 6-7 mijë euro. Ndërsa kishte një mesazh edhe për gazetarin...

Kur t'i shikoni celularin Kujtim Gjuzit, do ta harroni orën e tij (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ishte këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike. Ajo që bëri përshtypje ishte...

Kujtim Gjuzi merr duartrokitje në emision, deklarata që bëri

më 5.2019 - Opinion

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje. Blendi Fevziu: Për këtë jepini një duartrokitje...

Kujtim Gjuzi godet sërish, tregon telefonin dhe…Fevziu: Dukesh si ushtar

më 5.2019 - Koha Jone

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ishte këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike. Ajo që bëri përshtypje ishte...

Kujtim Gjuzi godet sërish, tregon telefonin dhe…Fevziu: Dukesh si ushtar

më 5.2019 - Opinion

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ishte këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike. Ajo që bëri përshtypje ishte...

Bëmat e Kujtim Gjuzit s'kanë fund: Kam telefon 7 mijë euro, ju tregoj kujt ia kam marrë

më 5.2019 - Sot News

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, pas orës Atlantic, ka dhe një tjetër objekt personal me shumë vlerë.Ai tha se ka një telefon i cili kushton 7 mijë euro. Ghuzi theksoi se telefoni...

Kujtim Gjuzi pas orës së famshme, flet për telefonin: Më kushton 7 mijë euro

më 5.2019 - Standard

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ishte këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike. Ajo që bëri përshtypje ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK