http://kariera.mk

“Po e çon vendin në konflikt”, Berisha lëshon paralajmërimin e fortë për Ramën: Tepër serioz!

më 5.2019 - Sot News

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për shkrimin e Dr.Ana K Scheer, e cila teksa bënte një përshkrim të detajuar të gjendjes ku ndodhet Shqipëria shtronte edhe pyetjen e mëposhtme se “A do të tregojë...

“Rama po e çon vendin në konflikt”/ Berisha: Paralajmërim serioz!

më 5.2019 - Medial

TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për shkrimin e Dr.Ana K Scheer, e cila teksa bënte një përshkrim të detajuar të gjendjes ku ndodhet Shqipëria shtronte edhe pyetjen e mëposhtme se “A do...

Reagon Berisha citon ”Off Guardian”: Rama po e çon vendin në konflikt civil!!!

më 5.2019 - Standard

Ish-kryeministri, Sali Berisha, përmes një postimi në facebook, ka reaguar për shkrimin e Dr. Ana K Scheer në Off Guardian , e cila teksa bënte një përshkrim të detajuar të gjendjes ku ndodhet Shqipëria,...

Berisha citon ”Off Guardian”: Rama po e çon vendin në konflikt

më 5.2019 - Koha Jone

Ish-kryeministri, Sali Berisha, përmes një postimi në facebook, ka reaguar për shkrimin e Dr. Ana K Scheer në Off Guardian , e cila teksa bënte një përshkrim të detajuar të gjendjes ku ndodhet Shqipëria,...

“Rama po e çon vendin në konflikt”/ Berisha: Paralajmërim serioz!

më 5.2019 - BalkanWeb

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për shkrimin e Dr.Ana K Scheer, e cila teksa bënte një përshkrim të detajuar të gjendjes ku ndodhet Shqipëria shtronte edhe pyetjen e mëposhtme se “A do të tregojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK