http://kariera.mk

VIDEO/ “Duhej t’ju kisha nxjerrë nga studio”, Koço Kokëdhima sherr me Sonila Meçon: Je dinosaur që paguhesh me lekë nën dorë

më 5.2019 - Gazeta Tema

Moderatorja Sonila Meço është konfliktuar me kryetarin e partisë Zgjidhja Koço Kokëdhima. Ky i fundit e ka akuzuar se paguhet nën dorë dhe se ka marrë peng studiot. Ndërkohë, Meço i ka thënë se duhet ta...

VIDEO / “Duhet të të përzej nga studio”, Sonila Meço sherr me Kokëdhimën

më 5.2019 - Java News

Moderatorja Sonila Meço është konfliktuar me kryetarin e partisë Zgjidhja Koço Kokëdhima. Ky i fundit e ka akuzuar se paguhet nën dorë dhe se ka marrë peng studiot. Ndërkohë, Meço i ka thënë se duhet ta...

VIDEO/ “Duhej t’ju kisha nxjerrë nga studio”, Plas mes Koço Kokëdhimës dhe Sonila Mecos. Je dinosaur që paguhesh me lekë nën dorë

më 5.2019 - Lexo

Moderatorja Sonila Meço është konfliktuar me kryetarin e partisë Zgjidhja Koço Kokëdhima. Ky i fundit e ka akuzuar se paguhet nën dorë dhe se ka marrë peng studiot. Ndërkohë, Meço i ka thënë se duhet ta...

'Duhet t’ju kisha nxjerrë nga studio për këtë që thatë', Sonila Meço nxehet në emision 'live' me Koço Kokëdhimën

më 5.2019 - Sot News

Gazetarja dhe drejtuesja e emisionit ‘Tempora’ në Ora News, Sonila Meço, nuk e ka pranuar akuzën e politikanit Koço Kokëdhima se të gjitha mediat dhe gazetarët në Shqipëri janë të blerë. “Nuk mund t’i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK