http://kariera.mk

Kavajë digjet makina e 42 vjeçares , ja çfarë ndodhi…

më 5.2019 - Standard

Digjet nje makinë në Kavajë dhe sipas informacioneve të para zjarri është aksidental, hetimet kanë nisur për të nxjerre të plota shkaqet e kësaj ngjarje. Kavajë/Informacion paraprak Në orët e para të mengjesit...

Kavajë, digjet makina e 42-vjeçares nga Durrësi

më 5.2019 - Koha Jone

Digjet nje makinë në Kavajë dhe sipas informacioneve të para zjarri është aksidental, hetimet kanë nisur për të nxjerre të plota shkaqet e kësaj ngjarje. Kavajë/Informacion paraprak Në orët e para të mengjesit...

Digjet makina e gruas së gjyqtarit Sokol Binaj, policia nis hetimet

më 5.2019 - Shekulli

Ngjarja ka ndodhur pak pas mesnatës të së martës, ndërsa makina e djegur është në pronësi të Laureta Binaj, bashkëshortja e gjyqtarit Sokol Binaj. Hetimet janë fokusuar në detyrat që dy bashkëshortët ushtrojnë...

Digjet një makinë në Kavajë, dyshimet e para

më 5.2019 - Java News

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen nr.3 Kavajë, ka rënë zjarr në një makinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Skuraj”, ku ka rënë zjarr në mjetin në pronësi të 42-vjeçares N.G., banuese në Durrës....

Kavajë digjet makina e 42 vjeçares nga Durrësi

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Digjet nje makinë në Kavajë dhe sipas informacioneve të para zjarri është aksidental, hetimet kanë nisur për të nxjerre të plota shkaqet e kësaj ngjarje. Kavajë/Informacion paraprak Në orët e para të mengjesit...

Shkrumbohet makina në Kavajë, dyshohet se zjarri u shkaktua nga…

më 5.2019 - LajmiFundit

Mëngjesin e sotëm në Kavajë një automjet është përfshirë nga flakët e zjarrit në lagjen nr.3  në rrugën “Skuraj”. Mjeti ka qenë  në pronësi të shtetases N.G.42 vjeçe banuese në Durrës. Si pasojë e zjarrit...

Digjet një makinë në Kavajë

më 5.2019 - Arbresh

Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotën në lagjen nr.3 Kavajë në rrugën “Skuraj”. Sipas njoftimit të policisë zjarri ka rënë në mjetin në pronësi të shtetases N.G.42 vjeçe banuese në...

Tiranë, përfshihet nga flakët gjatë natës një automjet

më 5.2019 - Top Channel

Një makinë ka marrë flakë gjatë mesnatës , teksa ishte e parkuar në rrugën “Grigor Heba” në kryeqytet. Policia e kryeqytetit bën me dije se makina tip Citroen me targë TR 9837 S, në pronësi të Laureta...

Digjet gjatë natës makina e gruas së gjyqtarit Sokol Binaj

më 5.2019 - Standard

Gjatë natës së kaluar në territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip “Opel Corso” ngjyrë vishnje, e cila ishte  parkuar në rrugë. Gazetarja e “BalkanWeb” , Dorjana Bezat raporton...

Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë

më 5.2019 - BalkanWeb

Gjatë natës së kaluar ne territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip “Opel Corso” ngjyrë vishnje, e cila ishte  parkuar në rruge. Gazetarja e “BalkanWeb” , Dorjana Bezat raporton...

Digjet makina e gruas së gjyqtarit të njohur në Tiranë

më 5.2019 - Vizion Plus

Makina e bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj, është djegur mbrëmjen e së martës në Tiranë. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pranë Komisariatit nr. 2. ku si pasoje e flakeve është shkumbuar...

Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit

më 5.2019 - Shekulli

Një mjet tip “Opel Corso”, ngjyrë vishnje që ishte parkuar në rrugë, është djegur gjatë së kaluar në territorin e Komisariatit Nr.2 në Tiranë. Raportohet se makina e djegur rezulton të jetë në pronësi...

Çfarë ndodhi? Digjet pranë stadiumit “Selman Stermasi”, makina e bashkëshortes së gjyqtarit të Izet Haxhisë (DETAJE)

më 5.2019 - Sot News

Një makinë, e cila rezulton të jetë në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj, është djegur mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit “Selman Stermasi”, ndërsa mësohet...

Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit

më 5.2019 - Opinion

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotme një makinë tip “Opel Corso” është djegur në rrugën “Grigor Heba” në Tiranë. Mësohet se makina me targë “TR 9837 S”, rezulton të jetë në pronësi të bashkëshortes...

Tiranë- Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit të njohur

më 5.2019 - Blitz

Gjatë natës së kaluar në territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip “Opel Corso” ngjyrë vishnje, e cila ishte  parkuar në rrugë. Sipas Balkanweb makina e djegur rezulton të jetë...

I vihet zjarri makinës së bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë

më 5.2019 - Albeu

Gjatë natës së djeshme është djegur një automjet tip "Opel Corsa" pranë stadiumit "Selman Stërmasi" në Tiranë. Mjeti qëndron në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj. Bashkëshortja e Binajt...

Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit

më 5.2019 - Koha Jone

Gjatë mbëmjes së djeshme në Tiranë është djegur një makinë tip “Opel Corso” ngjyrë vishnje, e cila rezulton të jetë në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit, Sokol Binaj.

Digjet makina e gruas së gjyqtarit të njohur në Tiranë

më 5.2019 - Sot News

Një makinë është djegur gjatë natës në kryeqytet. Raportohet se makina e djegur është një “Opel Korsa” dhe është në pronësi të gruas së gjyqtarit Sokol Binaj. Ngjarja mësohet se ka ndodhur pranë komisariatit...

Tiranë, bashkëshortes së gjyqtarit Binaj i djegin makinën gjatë natës

më 5.2019 - Java News

Policia e Tiranës ka nisur hetimet pasi natën e kaluar në Tiranë është djegur një mjet tip “Opel Corsa” ngjyrë vishnje, i cili ishte parkuar në rrugë. Mjeti i djegur rezulton të jetë në pronësi te bashkëshortes...

I dogjën makinën e gruas, Sokol Binaj është gjyqtari i dosjes së Izet Haxhisë

më 5.2019 - LajmiFundit

Sokol Binaj, bashkëshorti i koordinatores për mediet në Prokurorinë e Përgjithshme të cilës iu dogj makina mbrëmjen e djeshme, është gjyqtar pranë Gjykastës së Apelit në Tiranë. Ai është një emër i njohur...

Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë

më 5.2019 - LajmiFundit

Gjatë natës së djeshme është djegur një automjet tip “Opel Corsa” pranë stadiumit “Selman Stërmasi” në Tiranë. Mjeti qëndron në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj. Bashkëshortja e Binajt...

Digjet makina e gruas së gjyqtarit të njohur, dyshohet e qëllimshme

më 5.2019 - Insajderi

Një automjet është djegur në Tiranë gjatë orëve të natës. Burimet i thanë Mapo-s se automjeti është në pronësi të bashkëshortes së një gjyqtari. Bëhet fjalë për gjyqtarin e Krimeve të Rënda Sokol Binaj....

Digjet makina e gruas së gjyqtarit/ Emri

më 5.2019 - Fakti Ditor

Gjatë natës së kaluar në territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip ‘Opel Corso’ ngjyrë vishnje, e cila ishte parkuar në rrugë. Makina e djegur rezulton të jetë në pronësi të bashkëshortes...

Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Gjatë natës së kaluar ne territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip “Opel Corso” ngjyrë vishnje, e cila ishte  parkuar në rruge. Burimet bëjnë me dije  se makina e djegur rezulton...

Digjet makina e gruas së gjyqtarit/ Emri

më 5.2019 - AlbPortali

Gjatë natës së kaluar në territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip ‘Opel Corso’ ngjyrë vishnje, e cila ishte parkuar në rrugë. Loading... Makina e djegur rezulton të jetë në pronësi...

E FUNDIT/ Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj

më 5.2019 - LajmiFundit

Në territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip “Opel Corso” ngjyrë vishnje, e cila ishte  parkuar në rrugë. Makina e djegur rezulton të jetë në pronësi të të bashkëshortes së gjyqtarit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK