http://kariera.mk

Maliqi sulmon kruen e Burgjeve: Etiketon policët si ‘dordolecë’

më 5.2019 - BalkanWeb

Deputetit i Kuvendit, Lefter Maliqi në interpelancën që kërkoi me Ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj mbi situatën e burgjeve sulmoi ashpër kreun e këtij institucioni, Agim Ismaili. Në fjalën e tij, deputeti...

Maliqi sulmon kruen e Burgjeve: Iu thotë policëve ‘dordolecë’

më 5.2019 - BalkanWeb

Deputetit i Kuvendit, Lefter Maliqi në interpelancën që kërkoi me Ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj sulmoi ashpër kreun e burgjeve, Agim Ismaili. Në fjalën e tij, deputeti tha se kreu u burgjeve nuk...

“E dini të shkuarën e tij?”, deputeti i ri i PD plas skandalin: Drejtori i Burgjeve kërcënon policet femra, ju nis email-e, i quan dordolec dhe...

më 5.2019 - Sot News

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Lefter Maliqi gjatë fjalës së tij sot në Parlament, ka sulmuar ashpër drejtorin e përgjithshëm të burgjeve, Agim Ismaili, ndërsa i është drejtuar Ministres së Drejtësisë,...

Debati në Kuvend, kush është drejtori që iu thotë policëve “dordolecë”

më 5.2019 - Opinion

Mënyrën se si funksionon administrata shtetërore e ka treguar deputeti Lefter Maliqi. Ky i fundit në një interpelancë me ministren e Drejtësisë, ka folur në lidhje me situatën në burgjet. Ai tregoi se...

Maliqi sulmon drejtorin e Burgjeve: I paaftë, femrave u thotë dordolece, policët i quan kaqola

më 5.2019 - Java News

Lefter Maliqi ka lëshuar akuza të forta në drejtim të Agim Ismailit, i cili është drejtori aktual i Burgjeve pas largimit të Stefan Çipës. Ai ka treguar atë që sipas tij po ndodh aktualisht në burgjet...

Berberi demantoi dëshmitarin “E1”: Agim Ismailloviqi asnjëherë s’ka pasur mjekër të gjatë, apo si cjapi

më 5.2019 - Portalb

Muhamet Arifi, berberi i lagjes në të cilën jeton i akuzuari në rastin “Monstra”, Agim Ismailoviq, në seancën e sotme gjyqësore ka hedhur poshtë të dhënat që i ka deklaruar dëshmitari i koduar “E1”, në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK