http://kariera.mk

Prezantohen modelet e reja të Audi A4 – çmimet, detajet, pamjet

më 5.2019 - Ina

Pas lansimit të S4 TDI në fillim të majit, Audi zbuloi edhe pjesën tjetër të familjes A4 të ridizajnuar. Ristilizimi i butë i Audi A4 është kryer pothuajse një vit më parë, dhe prodhuesi gjerman shpejt...

Audi rifreskon familjen A4

më 5.2019 - Flaka

Pas lansimit të S4 TDI në fillim të majit, Audi zbuloi edhe pjesën tjetër të familjes A4 të ridizajnuar. Ristilizimi i butë i Audi A4 është kryer pothuajse një vit më parë, dhe prodhuesi gjerman shpejt...

Audi rifreskon modelet e A4-shit

më 5.2019 - Koha.net

Pas lansimit të S4 TDI në fillim të majit, Audi zbuloi edhe pjesën tjetër të familjes A4 të ridizajnuar. Ristilizimi i butë i Audi A4 është kryer pothuajse një vit më parë, dhe prodhuesi gjerman shpejt...

Audi rifreskon familjen A4 - foto

më 5.2019 - KosovaPress

Ristilizimi i butë i Audi A4 është kryer pothuajse një vit më parë, dhe prodhuesi gjerman shpejt vendosi të fillojë një "shlyerje të rrudhave" të reja. Ndryshimi më i dukshëm ndodhi në pjesën e përparme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK