http://kariera.mk

Tiranë-Durrës me pagesë?Balluku: Jo në shtator, kusht zgjerimi

më 5.2019 - BalkanWeb

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku, ka reaguar pas lajmit se autostrada Tiranë-Durrës do të bëhet me pagesë. Ministrja ka sqaruar sot procedurat që duhen ndjekur për dhënien me...

Taksë në rrugën Tiranë-Durrës? Reagon Balluku: Jo në shtator

më 5.2019 - Vizion Plus

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku, ka thënë se rruga nuk do të bëhet as tani dhe as në shtator me pagesë, por në vjeshtë do të hapet gara më pas do të zgjidhet fituesi. Sipas ministres...

Taksë për autostradën “Tiranë-Durrës”? Ministrja Balluku sqaron lajmin: Jo në shtator, kusht zgjerimi dhe rehabilitimi me parametra Europiane

më 5.2019 - Gazeta Tema

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku, ka sqaruar lajmin se autostrada Tiranë-Durrës do të bëhet me pagesë. Ajo thekson se Tiranë-Durrës nuk do të bëhet me pagesë as tani dhe as në...

A do ketë taksë në shtator për autostradën Tiranë-Durrës? Ministrja Balluku hedh dritë mbi situatën: Është një proces kompleks

më 5.2019 - Sot News

Përveç autostradës Tiranë-Durrës, qeveria ka në plan të japë me koncesion edhe disa akse të tjera, një pjesë e të cilave ende të papërfunduara. Bëhet fjalë për akset Tiranë-Elbasan, Rruga e Arbrit, Levan-Vlorë,...

Bylykbashi:Në vjeshtë “maskat” bllokojnë autostradën Durrës-Tiranë

më 5.2019 - BalkanWeb

Ish-deputeti i PD-së, Oerd Bylykbashi ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me vendimin e qeverisë për taksën që do të vendoset edhe për autostradën Tiranë-Durrës. “Bandat me “maska” koncensionari...

Balluku: Kur fillon pagesa për Tiranë-Durrës

më 5.2019 - Albeu

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku reagoi sot pas shqetësimit që ka shkaktuar në publik plani i qeverisë për të bërë me pagesë të gjitha akset kryesore në vend duke e rënduar edhe...

Të gjitha rrugët kryesore me pagesë! Plani i "paparë" Rama-Balluku për shqiptarët

më 5.2019 - Albeu

Përveç autostradës Tiranë-Durrës, qeveria ka në plan të japë me koncesion të gjitha akset kryesore të vendit duke bërë që të mos kalohet askund pa paguar edhe pse qytetarët po shemben me taksa . Mësohet...

“Bandat me “maska” koncensionari të Ramës do ndalen në autostradën Tiranë-Durrës”

më 5.2019 - Koha Jone

Oerd Bylykbashi nga radhët e Partisë Demokratike e cilëson një grabitje ndaj shqiptarëve nga qeveria e Edi Ramës, koncesionin e autostradës Tiranë-Durrës. Në një reagim në rrjetet sociale, Bylykbashi shkruan...

Në vjeshtë “maskat” e Ramës bllokojnë autostradën Durrës-Tiranë. Taksë, taksë taksë për çdo kënd!

më 5.2019 - Standard

Oerd BYLYKBASHI Bandat me “maska” koncensionari te Rames do te dalin edhe ne autostraden Tirane – Durres‎. Rama do te taksoje cdo durrsak, ‎kavajas, lushnjar, fierak, vlonjat, gjirokastrit e kedo tjeter...

Tiranë-Durrës me pagesë, PD: Po i grabit shqiptarët!

më 5.2019 - Opinion

Brenda vjeshtës së këtij viti, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që kalimi për automjetet...

E tmerrshme! Jo vetëm Tiranë- Durrës, të gjitha rrugët me pagesë/ Konçesion Tiranë- Elbasan… Ja lista

më 5.2019 - Standard

Përveç autostradës Tiranë-Durrës, qeveria ka në plan të japë me koncesion edhe disa akse të tjera, një pjesë e të cilave ende të papërfunduara. Behet fjale per akset Tiranë-Elbasan, Rruga e Arbrit, Levan-Vlorë,...

Taksë për Tiranë-Durrës? Balluku: Është herët! Prioritet kemi zgjerimin e rrugës

më 5.2019 - Lexo

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku sqaroi sot procedurat për dhënien me koncesion të autostradës Tiranë-Durrës. Ministrja tha se rruga nuk do të bëhet as tani dhe as në shtator me...

Taksë për Tiranë-Durrës? Balluku: Është herët! Prioritet kemi zgjerimin e rrugës

më 5.2019 - Java News

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku sqaroi sot procedurat për dhënien me koncesion të autostradës Tiranë-Durrës. Ministrja tha se rruga nuk do të bëhet as tani dhe as në shtator me...

Tiranë-Durrës me pagesë?Balluku: Jo në shtator, kusht zgjerimi

më 5.2019 - 24 ore

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku, ka reaguar pas lajmit se autostrada Tiranë-Durrës do të bëhet me pagesë. Ministrja ka sqaruar sot procedurat që duhen ndjekur për dhënien me...

Ministrja e Ramës: Ja kur fillon pagesa për Tiranë-Durrës

më 5.2019 - LajmiFundit

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku reagoi sot pas shqetësimit që ka shkaktuar në publik plani i qeverisë për të bërë me pagesë të gjitha akset kryesore në vend duke e rënduar edhe...

Synohet që kalimi për automjetet të bëhet me pagesë. Balluku, Superstradën Tiranë-Durrës vendosi që do ta paguajmë si autostradë…

më 5.2019 - Standard

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka planifikuar brenda vjeshtës së këtij viti, nënshkrimin e kontratës koncesionare për superstradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që kalimi për automjetet...

Tiranë-Durrës me pagesë, trau vendoset në vjeshtë

më 5.2019 - Shekulli

Ministria e Infrastrukturës do të certifikojë rrugën e dytë me pagesë për qytetarët. Firma që ka shprehur interesin dhe kushtet e përfolura të kontratës. Pagesa për kalim nga 2 deri në 5 euro për mjetet,...

Autostrada Tiranë-Durrës me pagesë brenda vjeshtës

më 5.2019 - Koha.net

Brenda vjeshtës së këtij viti Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që kalimi për automjetet...

Autostrada Tiranë-Durrës u jepet me koncesion Oligarkëve

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Ministrja Balluku dhe qeveria Rsma, edhe pse nuk kanë asnjë metër rrugë në autostradë deklarojnë se duke filluar nga vjeshta në rrugën Tiranë-Durrës do hyhet me pagesë. Në këtë aks qarkullojnë miliona...

Autostrada Tiranë-Durrës me pagesë brenda vjeshtës

më 5.2019 - Ekonomia Online

Brenda vjeshtës së këtij viti Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që kalimi për automjetet...

Bëhuni gati, së shpejti autostrada Tiranë – Durrës do të jetë me pagesë

më 5.2019 - Portalb

Brenda vjeshtës së këtij viti, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, e cila synon që kalimi për automjetet të bëhet me...

Brenda vjeshtës konçesioni për autostradën Tiranë-Durrës

më 5.2019 - Respublica

Autostrada Tiranë-Durrës është në planet e qeverisë për t’u kthyer shumë shpejt në një aks ku kalimi do të jetë me pagesë. Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku thotë se ka rënë kontakt me investitorë...

Autostrada Tiranë-Durrës do jepet me koncesion, takse rruge

më 5.2019 - Koha Jone

Edhe autostrada Tiranë-Durrës do jepet me koncension si ajo Milot-Kukës. Lajmi për TV SCAN bëhet me dije nga ministrja, Belinda Balluku e cila thotë se projekti për këtë aks iu është dorëzuar investitorëve,...

Balluku jep “lajmin e madh”, për shqiptarët: Autostrada Tiranë-Durrës, nga vjeshta, me pagesë…

më 5.2019 - Standard

Brenda vjeshtës së këtij viti Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që kalimi për automjetet...

Tiranë-Durrës me pagesë? Balluku: Brenda vjeshtës nënshkruajmë kontratën me investitorin, ja detajet e para

më 5.2019 - Gazeta Tema

Brenda vjeshtës së këtij viti Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që kalimi për automjetet...

Tiranë-Durrës me koncesion, Balluku tregon detajet: Brenda vjeshtës firmosim kontratën

më 5.2019 - Java News

Brenda vjeshtës së këtij viti Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që kalimi për automjetet...

Premtimi i Qeverisë: Tiranë-Durrës, me pagesë! Balluku: Brenda vjeshtës nënshkruajmë kontratën

më 5.2019 - Koha Jone

Brenda vjeshtës së këtij viti Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që kalimi për automjetet...

Jepet me koncesion autostrada Tiranë-Durrës, bëhuni gati të paguani!

më 5.2019 - LajmiFundit

Brenda vjeshtës së këtij viti Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që kalimi për automjetet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK