http://kariera.mk

Zbulohet distanca nga e cila u qëllua për vdekje Admir Murataj

më 5.2019 - Shekulli

Misteret rreth vrasjes së Admir Murataj shtohen edhe më shumë. Në bazë të burimeve bëhet me dije se Murataj u qëlluar nga një distancë jo më shumë se 15 metra. Ekspertët e Mjekësisë Ligjore kanë arritur...

Grabitja e bujshme në Rinas, zbulohet distanca nga u qëllua Admir Murataj (DETAJE)

më 5.2019 - Sot News

Admir Murataj është qëlluar nga një distancë prej rreth 15 metrash. Ky është konkluzioni me të cilin dolën ekspertët e Mjekësisë Ligjore. Ekspertiza i është dorëzuar Prokurorisë së  Krimeve të Rënda, të...

Detaje të reja, zbulohet distanca nga u qëllua Admir Murataj….

më 5.2019 - Standard

Admir Murataj u qëllua nga një distancë jo më shumë se 15 metra. Në këtë konkluzion dolën ekspertët e Mjekësisë Ligjore. Akti i ekspertimit i është dorëzuar Prokurorisë për Krime të Rënda të cilët po kryejnë...

Grabitja e Rinasit/ Zbulohet distanca nga u qëllua Admir Murataj

më 5.2019 - Koha Jone

Admir Murataj u qëllua nga një distancë jo më shumë se 15 metra. Në këtë konkluzion dolën ekspertët e Mjekësisë Ligjore. Akti i ekspertimit i është dorëzuar Prokurorisë për Krime të Rënda të cilët po kryejnë...

Shtohet misteri rreth vrasjes së Admir Murataj

më 5.2019 - Arbresh

Shtohen edhe më shumë misteret rreth vrasjes së Admir Muratajt, një prej grabitësve të 9 Prillit në Rinas. Nga burime bëhet me dije se Murataj u qëllua nga një distancë jo më shumë se 15 metra. Ky është...

Grabitja e Rinasit/ Zbulohet distanca nga u qëllua Admir Murataj

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Admir Murataj u qëllua nga një distancë jo më shumë se 15 metra. Në këtë konkluzion dolën ekspertët e Mjekësisë Ligjore. Akti i ekspertimit i është dorëzuar Prokurorisë për Krime të Rënda të cilët po kryejnë...

Shtohet misteri, zbulohet distanca nga e cila u qëllua Admir Murataj

më 5.2019 - LajmiFundit

Shtohen edhe më shumë misteret rreth vrasjes së Admir Muratajt, një prej grabitësve të 9 Prillit në Rinas. Nga burime bëhet me dije se Murataj u qëllua nga një distancë jo më shumë se 15 metra. Ky është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK