http://kariera.mk

Kryemadhi në SHBA: Më shumë gra e vajza në politikë

më 5.2019 - Klan Kosova

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin...

Monika Kryemadhi bën një foto në korridor me Nancy Pelosin: Do ta bëj Shqipërinë më të fortë, kur të marrim pushtetin

më 5.2019 - Gazeta Tema

Monika Kryemadhi prej së shtunës ndodhet në SHBA. Ajo thotë se është për një vizitë pune dhe poston herë pas here foto korridoreve me ndonjë kongresmen, të cilat i konsideron takime. Shpërndan edhe ndonjë...

Kryemadhi në SHBA: Më shumë gra e vajza në politikë

më 5.2019 - Top Channel

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin...

Monika Kryemadhi bën foto në korridor me Nancy Pelosin: Do ta bëj Shqipërinë më të fortë, kur të marrim pushtetin

më 5.2019 - Lexo

Monika Kryemadhi prej së shtunës ndodhet në SHBA. Ajo thotë se është për një vizitë pune dhe poston herë pas here foto korridoreve me ndonjë kongresmen, të cilat i konsideron takime. Shpërndan edhe ndonjë...

Kryemadhi takon Nancy Pelosin: Të fuqizojmë marrëdhënien tonë me SHBA

më 5.2019 - Vizion Plus

Drejtuesja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me Spiekeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin. Takimin e ka njoftuar vetë Kryemadhi në një postim në “Facebook”,...

Kryemadhi takon Nancy Pelosin: Model i fortë për gratë dhe vajzat e Shqipërisë…

më 5.2019 - Standard

Kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi zhvilloi në SHBA një takim me Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan. Në një postim në Facebook Kryemadhi ka njoftuar se me znj. Pelosi...

Kryemadhi në SHBA: Politika ka nevojë për më shumë gra e vajza

më 5.2019 - BalkanWeb

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë. Me një shënim në “Facebook”, Kryemadhi shprehet se në takimin...

Kryemadhi takon Nancy Pelosin: Dua të përfitoj nga përvoja e saj për ta bërë Shqipërinë më të fortë

më 5.2019 - Koha Jone

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, teksa ndodhet për një vizitë pune në Shtetet e Bashkuara, ka zhvilluar një takim me Nancy Pelosin, kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve në...

Kryemadhi takim në SHBA me Nancy Pelosin: Pres me padurim të përfitoj nga eksperienca e saj për të ndërtuar një Shqipëri më të fortë!

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Gjatë vizitës së saj në SHBA, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka takuar Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin. Kryemadhi shprehet se biseduan mbi marrëdhëniet e Shqipërisë...

Kryemadhi i premton Pelosit: Do ta bëjmë Shqipërinë të fortë

më 5.2019 - Java News

Gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar edhe kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin. LSI thotë se Kryemadhi diskutoi për marrëdhëniet...

Kryemadhi foto me Nancy Pelosin: Kënaqësi që e takova

më 5.2019 - LajmiFundit

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë vizitës në SHBA ka takuar dhe drejtuesen e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosi. Në një status në facebook, Kryemadhi shkruan: Ishte kënaqësi...

Kryemadhi nga Amerika kërkon përfshirjen e grave dhe vajzave në politikë

më 5.2019 - Arbresh

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK