http://kariera.mk

Mehmetaj: Shqipëria po jeton ditët e saj më të vështira pas rënies së komunizmit…

më 5.2019 - Standard

Deklarata për mediat e nënkryetares së LSI-së, Kejdi Mehmetaj Vendi po përjeton një tjetër eksod masiv, si rrjedhojë e varfërisë dhe e mungesës së shpresës. Çdo ditë, dyert e ambasadave bllokohen nga radhë...

Largimi i të rinjve, LSI: Kambanë alarmi! Qeveria, vatër krimi

më 5.2019 - BalkanWeb

Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, theksoi sot në një deklaratë për mediat se të rinjtë dhe të rejat e këtij vendi po largohen, pasi sipas saj, kjo qeveri nuk ofron më asgjë....

Kejdi Mehmetaj: Shqipëria po jeton ditët më të vështira pas rënies së komunizmit

më 5.2019 - Koha Jone

Deklarata për mediat e nënkryetares së LSI-së, Kejdi Mehmetaj Shqipëria po jeton ditët e saj më të vështira pas rënies së komunizmit. Vendi po përjeton një tjetër eksod masiv, si rrjedhojë e varfërisë...

Kejdi Mehmetaj: Truri po ikën jashtë. Duhet të reagojmë dhe ta rrëzojmë Ramën sepse ai urren vendin e tij

më 5.2019 - Lexo

Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, theksoi sot në një deklaratë për mediat se të rinjtë dhe të rejat e këtij vendi po largohen, pasi sipas saj, kjo qeveri nuk ofron më asgjë....

Largimi i të rinjve, Mehmetaj: Kambanë alarmi! Qeveria, vatër krimi

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, theksoi sot në një deklaratë për mediat se të rinjtë dhe të rejat e këtij vendi po largohen, pasi sipas saj, kjo qeveri nuk ofron më asgjë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK