http://kariera.mk

Maliqi: Drejtori i Burgjeve i paaftë, shantazhon e ofendon punonjësit

më 5.2019 - Medial

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj në seancën plenare të kësaj të enjteje u thirr në interpelancë për sigurinë e burgjeve nga deputeti Lefter Maliqi. Në cilësinë e një ish-zv/drejtori të Përgjithshëm...

Situata në burgje, deputeti Lefter Maliqi kërkon amnisti

më 5.2019 - Top Channel

Në interpelancën e kërkuar sot me ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, deputeti Lefter Maliqi shprehu shqetësimet e tij për situatën e burgjeve. “Drejtoria e Burgjeve këto dy vite ka kaluar në lëvizje...

Maliqi: Drejtori i Burgjeve i paaftë, shantazhon e ofendon punonjësit

më 5.2019 - Vizion Plus

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj në seancën plenare të kësaj të enjteje u thirr në interpelancë për sigurinë e burgjeve nga deputeti Lefter Maliqi. Në cilësinë e një ish-zv/drejtori të Përgjithshëm...

Gjonaj: Burgjet e amortizuara do mbyllen, punësimet pa kriter

më 5.2019 - BalkanWeb

Me kërkesë të deputetit Lefter Maliqi, ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u thirr sot në interpelancë në seancën plenare për sigurinë e burgjeve. Vetë Maliqi, ka qenë zv/ drejtor i përgjithshëm i Burgjeve...

Gjonaj: Burgjet e amortizuara do mbyllen, punësimet pa kriter

më 5.2019 - Koha Jone

Me kërkesë të deputetit Lefter Maliqi, ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u thirr sot në interpelancë në seancën plenare për sigurinë e burgjeve. Vetë Maliqi, ka qenë zv/ drejtor i përgjithshëm i Burgjeve...

“Vrasësit nuk dënohen”,Gjonaj përplaset me Lefter Maliqin në Kuvend, ministra shigjeton ashpër LSI-në dhe nxjerr vendimin drastik

më 5.2019 - Sot News

Opozita e re zhvilloi interpelancën e dytë me qeverinë Rama në Kuvendin e Shqipërisë. Pas ministrit Lleshaj pak javë më parë, sot ishte ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj që u thirr në interpelancë...

Deputeti paralajmëron “kryqëzimin” e Etilda Gjonajt në Kuvend: Çdo surprizë është vetëm për shqiptarët

më 5.2019 - Sot News

Deputet i ri i Partisë Demokratike, Lefter Maliqi ka lajmëruar se do të zhvillojë në Kuvend një interpelancë me Ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Lajmin e ka bërë me dije vetë Maliqi përmes një statusi...

“Vrasësit nuk dënohen”,Gjonaj përplaset me Lefter Maliqin në Kuvend, ministrja shigjeton ashpër LSI-në dhe nxjerr vendimin drastik

më 5.2019 - Sot News

Opozita e re zhvilloi interpelancën e dytë me qeverinë Rama në Kuvendin e Shqipërisë. Pas ministrit Lleshaj pak javë më parë, sot ishte ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj që u thirr në interpelancë...

Interpelanca/ Gjonaj: Siguria në institucione është garantuar, burgjet e amortizuara do mbyllen! (Shigjeton LSI për punësimet jashtë çdo kriteri)

më 5.2019 - Lexo

Opozita e re zhvilloi interpelancën e dytë me qeverinë Rama në Kuvendin e Shqipërisë. Pas ministrit Lleshaj pak javë më parë, sot ishte ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj që u thirr në interpelancë...

Gjonaj thumbon LSI-në: Harruan në zyrë listat e punësimeve në burgje

më 5.2019 - Java News

Opozita e re zhvilloi interpelancën e dytë me qeverinë Rama në Kuvendin e Shqipërisë. Pas ministrit Lleshaj pak javë më parë, sot ishte ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj që u thirr në interpelancë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK