http://kariera.mk

Rudina Hajdari: Po flas me shpirt, jemi duke parë një teatër të shpifur

më 5.2019 - Albeu

Rudina Hajdari ka mbajtur një fjalim akuzues ndaj klasës politike të vendit duke thënë se i kanë çuar shqiptarët në mjerim. Sipas saj Shqipëria nuk ka marrë fund, por janë pikërisht këta politikanë, që...

Hajdari flet “me shpirt”: Rama-Basha,shijojnë dashurinë në kohën e kolerës

më 5.2019 - Opinion

Pas takimeve të zhvilluara ditët e fundit me anëtarë të Grupit të Miqësisë Francë – Shqipëri në Paris, Rudina Hajdari ka qenë sot prezente në mbledhjen e radhës së Kuvendit. Fjala e saj në Parlament ka...

Rudina Hajdari: Këta politikanë kanë marrë fund! Shqipëria bëhet

më 5.2019 - BalkanWeb

Deputetja Rudina Hajdari, ka sulmuar ashpër krerët e politikës shqiptare, duke thënë se ata kanë bërë marrëveshje dhe po shijojnë ‘dashurinë në kohën e kolerës’. Gjatë fjalës së saj në Kuvend, kryetarja...

Rudina Hajdari: Këta politikanë kanë marrë fund, po shijojnë ‘dashurinë në kohën e kolerës’! Shqipëria bëhet

më 5.2019 - Gazeta Tema

Deputetja Rudina Hajdari, ka sulmuar ashpër krerët e politikës shqiptare, duke thënë se ata kanë bërë marrëveshje dhe po shijojnë ‘dashurinë në kohën e kolerës’. Gjatë fjalës së saj në Kuvend, kryetarja...

Rudina Hajdari: Po flas me shpirt, jemi duke parë një teatër të shpifur

më 5.2019 - Lajme.al

Rudina Hajdari ka mbajtur një fjalim akuzues ndaj klasës politike të vendit duke thënë se i kanë çuar shqiptarët në mjerim. Sipas saj Shqipëria nuk ka marrë fund, por janë pikërisht këta politikanë, që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK