http://kariera.mk

Kosova në vendin e dytë si partnere tregtare e Shqipërisë me eksporte

më 5.2019 - Epoka e Re

Për të tretin muaj me radhë, Kosova ka konsoliduar vendin e dytë në listën e partnerëve kryesorë tregtarë të Shqipërisë sa i përket eksporteve Referuar të dhënave të tregtisë së jashtme të publikuara nga...

Kosova forcon vendin e dytë si partnere tregtare e Shqipërisë me eksporte

më 5.2019 - Illyria

Për të tretin muaj me radhë. Kosova ka konsoliduar vendin e dytë në listën e partnerëve kryesorë tregtarë të Shqipërisë sa i përket eksporteve Referuar të dhënave të tregtisë së jashtme të publikuara nga...

Nga apartamenti në Durrës dhe Itali tek llogaritë bankare: Njihuni me pasurinë e kryebashkiakut të LSI në Cërrik dhe “flamujt e kuq”

më 5.2019 - Gazeta Tema

Altin Toska u zgjodh kryetar i Bashkisë së Cërrikut në zgjedhjet lokale të vitit 2015, si përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe i koalicionit të atëhershëm, Aleanca për Shqipërinë Europiane....

Nga apartamenti në Durrës dhe Itali tek logaritë bankare: Njihuni me pasurinë e kryebashkiakut të LSI në Cërrik dhe “flamujt e kuq”

më 5.2019 - Gazeta Tema

Altin Toska u zgjodh kryetar i Bashkisë së Cërrikut në zgjedhjet lokale të vitit 2015, si përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe i koalicionit të atëhershëm, Aleanca për Shqipërinë Europiane....

Apartamente në Shqipëri e Itali dhe llogaritë bankare, zbardhet pasuria e majme e kryebashkiakut të LSI

më 5.2019 - Lexo

Altin Toska u zgjodh kryetar i Bashkisë së Cërrikut në zgjedhjet lokale të vitit 2015, si përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe i koalicionit të atëhershëm, Aleanca për Shqipërinë Europiane....

Eksportet kanë pësuar rënie në katër muajt e parë të 2019

më 5.2019 - Java News

Muajt e parë të këtij viti nuk kanë qenë pozitivë për ecurinë e eksporteve. Pas një përmirësimi të lehtë në mars, ato i janë rikthyer sërish tkurrjes së lehtë në muajin prill, me -0.24%. Si rrjedhojë,...

Rriten ndjeshëm eksportet shqiptare me Kosovën, Spanjën e Gjermaninë

më 5.2019 - Fakti Ditor

Sipas të dhënave të INSTAT prilli i këtij viti ka qenë ndër muajt më të mirë për eksportin e mallrave të Shqipërisë. Sipas të dhënave gjatë këtij muaji Shqipëria ka pasur rritje më të madhe të eksporteve,...

Rriten ndjeshëm eksportet shqiptare me Kosovën, Spanjën e Gjermaninë

më 5.2019 - AlbPortali

Sipas të dhënave të INSTAT prilli i këtij viti ka qenë ndër muajt më të mirë për eksportin e mallrave të Shqipërisë. Loading... Sipas të dhënave gjatë këtij muaji Shqipëria ka pasur rritje më të madhe...

Eksportet shqiptare- rritje me Kosovën, Spanjën e Gjermaninë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Në muajin prill 2019, vendet me të cilët Shqipëria ka pasur rritje më të madhe të eksporteve, në krahasim me prill 2018 janë Kosova me rreth 70,4%, Spanja me 8,7% dhe Gjermania me 7,3% të totalit të eksporteve....

Rriten ndjeshëm eksportet shqiptare me Kosovën, Spanjën e Gjermaninë

më 5.2019 - Albinfo

Sipas të dhënave të INSTAT  prilli i këtij viti ka qenë ndër muajt më të mirë për eksportin e mallrave të Shqipërisë. Sipas të dhënave gjatë këtij muaji Shqipëria ka pasur rritje më të madhe të eksporteve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK