http://kariera.mk

Paralajmërimi: Bota rrezikohet nga një luftë e re bërthamore

më 5.2019 - BalkanWeb

Ekspertja e sigurisë në OKB Renata Duan tha se rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore. Ajo e quajti këtë një çështje “urgjente”, që bota duhet...

Ekspertja e OKB: Bota rrezikohet nga një luftë e re bërthamore

më 5.2019 - Java News

Ekspertja e sigurisë në OKB Renata Duan tha se rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore. Ajo e quajti këtë një çështje “urgjente”, që bota duhet...

OKB paralajmëron për armët bërthamore

më 5.2019 - Vizion Plus

Ekspertja e larte e sigurisë ne Kombet e Bashkuara ka paralajmëruar se rreziku i përdorimit te armeve bërthamore është ne nivelin me te larte qe nga lufta e dyte botërore. Ajo e quajti këtë një çështje...

Dwan: Rreziku për një luftë të re bërthamore, më i madh se kurrë më parë

më 5.2019 - Gazeta e re

“Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore”, tha të martën një eksperte e lartë e sigurisë, e Kombeve të Bashkuara. Ajo e quajti këtë një çështje...

OKB ngre alarmin: Rreziku nga armët bërthamore është i lartë

më 5.2019 - Gazeta Tema

Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore, tha një eksperte e lartë e sigurisë e Kombeve të Bashkuara. Ajo e quajti atë një çështje “urgjente”...

Studimi i OKB-së: Bota në rrezik të lartë për një luftë bërthamore

më 5.2019 - Alsat-M

Rreziku që bota të përjetojë një luftë bërthamore aktualisht është në nivelet më të larta që prej Luftës së Dytë Botërore. Kështu thotë një studim i Kombeve të Bashkuara, që u bën thirrje fuqive të mëdha...

Agjencia e OKB-së thotë se rreziku nga armët bërthamore është i lartë

më 5.2019 - Koha.mk

Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore, tha një eksperte e lartë e sigurisë e Kombeve të Bashkuara. Ajo e quajti atë një çështje “urgjente”...

Agjencia e OKB-së thotë se rreziku nga armët bërthamore është i lartë

më 5.2019 - Insajderi

Ajo e quajti atë një çështje “urgjente” që bota duhet ta marrë më seriozisht. Renata Dwan, drejtore e Institutit të OKB-së për Kërkimin e Çarmatimit (UNIDIR) , tha se të gjitha shtetet me armë bërthamore...

Rreziku për një luftë të re bërthamore, më i madh se kurrë më parë

më 5.2019 - Top Channel

“Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore”, tha të martën një eksperte e lartë e sigurisë, e Kombeve të Bashkuara. Ajo e quajti këtë një çështje...

Rreziku për një luftë të re bërthamore, më i madh se kurrë më parë

më 5.2019 - Gazeta Tema

“Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore”, tha të martën një eksperte e lartë e sigurisë, e Kombeve të Bashkuara. Ajo e quajti këtë një çështje...

Studimi i OKB-së: Bota në rrezik të lartë për një luftë bërthamore

më 5.2019 - Koha.net

Rreziku që bota të përjetojë një luftë bërthamore aktualisht është në nivelet më të larta që prej Luftës së Dytë Botërore. Kështu thotë një studim i Kombeve të Bashkuara, që u bën thirrje fuqive të mëdha...

Alarmon OKB-ja: “Rreziku për luftë bërthamore, më i madh se kurrë”

më 5.2019 - Periskopi

“Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore”, tha të martën një eksperte e lartë e sigurisë, e Kombeve të Bashkuara. Ajo e quajti këtë një çështje...

Agjencia e OKB-së thotë se rreziku nga armët bërthamore është i lartë

më 5.2019 - RTV 21

Dwan tha se është çështje “urgjente” që bota duhet ta marrë më seriozisht Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore, tha të martën një eksperte...

Agjencia e OKB-së thotë se rreziku nga armët bërthamore është i lartë

më 5.2019 - Evropa e Lirë

Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore, tha të martën një eksperte e lartë e sigurisë e Kombeve të Bashkuara. Ajo e quajti atë një çështje "urgjente"...

Rrezik për një luftë të re bërthamore

më 5.2019 - Arbresh

“Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore”, tha të martën një eksperte e lartë e sigurisë, e Kombeve të Bashkuara. Ajo e quajti këtë një çështje...

Dwan: Rreziku për një luftë të re bërthamore, më i madh se kurrë më parë

më 5.2019 - KosovaPress

Ajo e quajti këtë një çështje “urgjente”, që bota duhet ta marrë seriozisht. Renata Dwan, drejtoreshë e Institutit të OKB-së për Kërkimet në fushën e Çarmatimit tha se, të gjitha shtetet me armë bërthamore...

Agjencia e OKB-së thotë se rreziku nga armët bërthamore është i lartë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Rreziku i përdorimit të armëve bërthamore është në nivelin më të lartë që nga Lufta e Dytë Botërore, tha një eksperte e lartë e sigurisë e Kombeve të Bashkuara. Ajo e quajti atë një çështje “urgjente”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK