http://kariera.mk

Tekekomi i Kosovës ka edhe tre ditë afat për t’i paguar 25 milionë euro Z-Mobile

para 3 muajve - Medial

Telekomi i Kosovës është në krizë të thellë financiare, në rrezik falimentimi, dhe 2500 punëtorë, do të mbeten pa punë. Shpëtimi i vetëm i kësaj kompanie publike është pagesa e borxhit prej 25.9 milionë...

Qeveria zhyt ekonominë në borxh të jashtëm. Vetëm për janar-mars 2019 borxhi rritet me 6%, Guvernatori Sejko hesht!

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

???????????????????????????????????????????????????????? Qeveria zhyt ekonominë në borxh të jashtëm, efektet pozitive të kursit 39 mln euro Borxhi i jashtëm i ekonomisë shqiptare në tërësi ka vijuar rritjen...

Telekomi ka vetëm edhe 4 ditë afat për t’ia shlyer borxhin Z-Mobile-it

para 3 muajve - Koha.net

Telekomit të Kosovës i kanë mbetur vetëm edhe katër ditë kohë për të shlyer borxhin prej më shumë se 25 milionë eurosh ndaj Z-Mobile. Qeveria e Kosovës e as ministri i Zhvillimit Ekonomik nuk kanë kthyer...

Telekomi ka vetëm edhe 4 ditë afat për t’ia shlyer borxhin Z-Mobile-it

para 3 muajve - GazetaBlic

Telekomit të Kosovës i kanë mbetur vetëm edhe katër ditë kohë për të shlyer borxhin prej më shumë se 25 milionë eurosh ndaj Z-Mobile. Qeveria e Kosovës e as ministri i Zhvillimit Ekonomik nuk kanë kthyer...

Telekomi ka vetëm edhe 4 ditë afat për t’ia shlyer borxhin Z-Mobile-it

para 3 muajve - Koha.net

Telekomit të Kosovës i kanë mbetur vetëm edhe katër ditë kohë për të shlyer borxhin prej më shumë se 25 milionë eurosh ndaj Z-Mobile. Qeveria e Kosovës e as ministri i Zhvillimit Ekonomik nuk kanë kthyer...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK