http://kariera.mk

52 vjeçari humb jetën në një minierë të Librazhdit

para 3 muajve - Klan Kosova

Një 52-vjeçar ka humbur jetën duke punuar në një minierë në Hotolisht të Librazhdit. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë ka mbetur shtetasi Hyqmet Verçari, 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash....

Humb jetën në një aksident në minierë 52 vjeçari

para 3 muajve - Opinion

Një minator 52 vjecar ka humbur jetën ditën e sotme duke punuar në një minierë në Hotolisht të Librazhdid. Sipas informacioneve nga policia viktima quhet Hyqmet Verçari, 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash....

Aksident pune në minierën e Hotolishtit, vdes 52-vjeçari

para 3 muajve - Top Channel

Një 52-vjeçar ka humbur jetën duke punuar në një minierë në Hotolisht të Librazhdit. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë ka mbetur shtetasi Hyqmet Verçari, 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash....

Aksidentohet nga makineria, humb jetën punëtori i minierës

para 3 muajve - BalkanWeb

Një 52-vjeçar ka humbur jetën në punë. Ngjarja ka ndodhur në Librazhd, ku 52-vjeçari me iniciale H.Ç., banues në fshatin Pishkash, punëtor në minierë, ka ndërruar jetë pasi është aksidentuar me makineri...

Tragjike/ Vdes në vendin e punës 52 vjeçari (DETAJE)

para 3 muajve - Sot News

Një aksident në minierat e Katjelit raportohet nga Librazhdi. Për pasojë ka humbur jetën minatori 52-vjeçar, me inicialet H.Ç. Minatori ka humbur jetën pasi është aksidentuar nga një makineri, megjithatë...

E rëndë në Librazhd, humb jetën minatori

para 3 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në minierën e Hotolishtit në Librazhd. Një minator ka humbur jetën pasi u aksidentua me makinerinë e punës. Mësohet se viktima është një shtetas 52-vjeçar, i identifikuar...

E FUNDIT/ E përplas makineria, vdes minatori

para 3 muajve - Albeu

Një incident me pasojë vdekjen e minatorit ka ndodhur në fshatin Pishkash, Librazhd. Shtetasi H.Ç, rreth 52 vjeç, ka ndëruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës . Grupi hetimor ndodhet në...

Librazhd/ 52 vjeçari vdes duke punuar në minierë

para 3 muajve - Vizion Plus

Një minator ka humbur jetën këtë të mërkurë në Librazhd pas një aksidenti të ndodhur në minierë. Minatori që ka humbur jetën është me inicialet H.V., rreth 52 vjeç, nga Pishkashi. Siaps policisë 52 vjeçari...

Librazhd/ Aksident i rëndë në minierë, humb jetën….

para 3 muajve - Standard

Një aksident i rëndë ka ndodhur në një minierë në zonën e Librazhdit dhe për pasojë një 52-vjeçar ka humbur jetën. Sipas policisë shtetasi H.V ka ndëruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës....

Humb jetën punëtori i minierës, aksidentohet me makinerinë e punës

para 3 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd. Një 52-vjeçar ka humbur jetën në punë. Nga të dhënat e policisë mësohet se 52-vjeçari me iniciale H.Ç., banues në fshatin Pishkash, punëtor në minierë, ka ndërruar...

Ngjarje e rëndë, vdes minatori në Librazhd

para 3 muajve - Ekonomia Online

Një tjetër viktimë shënohet në minierat shqiptare. Mësohet se një 52-vjeçar ka humbur jetën duke punuar në një minierë në Hotolisht të Librazhdit. Viktimë ka mbetur shtetasi Hyqmet Verçari, 52 vjeç, banues...

E merr makineria, mbetet pa jetë minatori në Librazhd

para 3 muajve - LajmiFundit

Një minator ka humbur jetën ditën e sotme në Librazhd. Ngjarja ka ndodhur gjatë paradites së sotme. Policia thotë se 52-vjeçari me inicialet H. V., është përplasur nga një makineri. Librazhd/ Informacion...

Librazhd/ E përplas makineria, vdes minatori

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një minator ka humbur jetën ditën e sotme në Librazhd. Ngjarja ka ndodhur gjatë paradites së  sotme. Policia thotë se 52-vjeçari me inicialet H. V., është përplasur nga një makineri. Librazhd/ Informacion...

Aksident pune në minierën e Hotolishtit, vdes 52-vjeçari

para 3 muajve - Arbresh

Një 52-vjeçar ka humbur jetën duke punuar në një minierë në Hotolisht të Librazhdit. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë ka mbetur shtetasi Hyqmet Verçari, 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK