http://kariera.mk

Sot në Prishtinë promovohet libri i J.Buxhovit “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”

para 3 muajve - RTV 21

Historiani Jusuf Buxhovi sot promovon në Prishtinë librin e tij më të ri “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”. Në këtë vepër voluminoze, autori, jo vetëm që i plotëson me argumente të tjera disa nga...

Jusuf Buxhovi promovon librin “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”

para 3 muajve - Zhurnal

Autori Jusuf Buxhovi sot promovon në kryeqytet librin e tij më të ri “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”. Në këtë vepër voluminoze, autori, jo vetëm që i plotëson me argumente të tjera disa nga tezat...

Buxhovi promovon librin “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”

para 3 muajve - Infokusi

Autori Jusuf Buxhovi sot promovon në kryeqytet librin e tij më të ri “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”. Në këtë vepër voluminoze, autori, jo vetëm që i plotëson me argumente të tjera disa nga tezat...

Buxhovi promovon librin "Maqedonia nga antika deri te koha jonë"

para 3 muajve - KosovaPress

Në këtë vepër voluminoze, autori, jo vetëm që i plotëson me argumente të tjera disa nga tezat e shfaqura në “Kosovën” në tetë vëllime rreth ndërlidhjes së ilirëve me pellazgët dhe të rolit të madh të Dardanëve...

Në UT do të përurohet vepra “Maqedonia nga antika deri te koha jonë” e historianit dhe shkrimtarit të shquar shqiptar Jusuf Buxhovit

para 3 muajve - Antpress

Më 13 qershor 2019 (dita e enjte) në Universitetin e Tetovës do të përurohet vepra “MAQEDONIA NGA ANTIKA DERI TE KOHA JONË” e historianit dhe shkrimtarit të shquar shqiptar Jusuf Buxhovit. Përurimi do...

Në UT do të përurohet vepra “Maqedonia nga antika deri te koha jonë” e historianit dhe shkrimtarit të shquar shqiptar Jusuf Buxhovit

para 3 muajve - Tetova Sot

Më 13 qershor 2019 (dita e enjte) në Universitetin e Tetovës do të përurohet vepra “MAQEDONIA NGA ANTIKA DERI TE KOHA JONË” e historianit dhe shkrimtarit të shquar shqiptar Jusuf Buxhovit. Përurimi do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK