http://kariera.mk

Megaoperacioni antidrogë në Fushë Krujë/ Arrestohen 11 persona dhe 20 procedohen, dalin pamjet kur vihen në pranga trafikantët, të shtrirë në mes të rrugës

më 6.2019 - Sot News

Policia ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin e zhvilluar në Fushë Krujë. Në videon e publikuar nga faqja e tyre në Facebook shihet mënyra se si janë arrestuar disa nga anëtarët e grupit që...

Megaoperacioni antidrogë në Fushë Krujë/ Arrestohen 11 persona, 20 procedohen, dalin pamjet e momentit të arrestimit të trafikantëve, të shtrirë në mes të rrugës

më 6.2019 - Sot News

Policia ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin e zhvilluar në Fushë Krujë. Në videon e publikuar nga faqja e tyre në Facebook shihet mënyra se si janë arrestuar disa nga anëtarët e grupit që...

Shtrirë në rrugë me duar pas, si u kapën shpërndarësit e drogës

më 6.2019 - Koha Jone

Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit...

Operacioni në Krujë, arrestohen 5 të rinj. Policia jep detajet

më 6.2019 - Koha Jone

Ditën e sotme është finalizuar një tjetër operacion policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, në Krujë. Nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, pas një hetimi...

Shtrirë në rrugë me duar pas, si u kapën shpërndarësit e drogës

më 6.2019 - BalkanWeb

Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit...

Barkas shtrihu, policia! Pamjet nga super operacioni në mes të Tiranës

më 6.2019 - Albeu

Policia ka arrestuar pesë persona, të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike në disa zona në perimetrin Durrës-Tiranë-Krujë. Mësohet se grupi ishte ndjekur prej disa muajsh dhe dje u bë i mundur...

Po shkëmbenin drogën, policia arreston në flagrancë 5 persona

më 6.2019 - Top Channel

Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Top Channel raportojnë se pas një hetimi disa mujor të Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krujës,...

Shpërndanin drogë në Krujë, pranga 5 personave, në kërkim dy të tjerë

më 6.2019 - Java News

Policia e Shtetit në bashkëpunim me prokurorinë e Krujës kanë organizuar një operacion në Krujë ku u sekuestruan një sasi lënde narkotike dhe janë vënë në pranga 5 persona, ndërkohë që dy të tjerë janë...

Drogë dhe të arrestuar në Krujë, po shkëmbenin lëndën narkotike. Ja emrat

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Një sasi lënde narkotike është sekuestruar mbrëmjen e të martës në Krujë, teksa në pranga kanë rënë 5 persona. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvilluar rreth orës 20.00, në momentin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK