http://kariera.mk

Palmer: ShBA s’mund të ju ndihmojë më, duhet të punoni më shumë

më 6.2019 - Kallxo

Zëvendësndihmësi i Sekretarit Amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, në ceromoninë qendrore të 20-vjetorit të ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë tha se qëllimi i intervenimit ishte shmangja e një katastrofe...

Kosova është e pjekur mjaftueshëm për të shërbyer si spirancë e demokracisë

më 6.2019 - RTV 21

Palmer: Intervenimi i NATO-s  ka qenë mundësia e fundit për të gjunjëzuar regjimin e Millosheviqit 20 vjet më parë Shtetet e Bashkuara të Amerikës udhëhoqën mobilizimin e forcave të NATO-s, duke dhënë...

Palmer në 20 vjetorin e çlirimit: S’ka kohë më të përshtatshme se tash për marrëveshjen Kosovë-Serbi

më 6.2019 - Klan Kosova

Zëvendës-ndihmës sekretari i Shtetit të SHBA-së, Matthew Palmer, në fjalimin e tij në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, ka thënë se është koha që Kosova dhe Serbia të arrijnë pajtimin. “Kosova dhe Serbia...

Palmer: Është koha që Kosova dhe Serbia të vazhdojnë dialogun deri në njohjen reciproke

më 6.2019 - Gazeta Tema

“Nuk ka kohë më të mirë se tani për të bërë marrëveshjen mes Kosovës dhe Serbisë”. Ky ka qenë mesazhi që ka përcjellë zv.Ndihmës Sekretari i Shtetit të SHBA, Matthew Palmer, në 20 vjetorin e lirisë së...

Palmer: SHBA është në anën tuaj, por ka kaluar koha kur ata dhe BE do të futen nën krahun tuaj

më 6.2019 - Klan Kosova

Zëvendës-ndihmës sekretari i Shtetit të Amerikës, Matthiew Palmer, ka thënë se NATO ka intervenuar 20 vjet më parë ushtarakisht pas shterimit të përpjekjeve diplomatike. “Si intervenim ka qenë mundësia...

Palmer: SHBA është në anën tuaj, por ka kaluar koha kur ata dhe BE do të futen nën krahun tuaj

më 6.2019 - Medial

Zëvendës-ndihmës sekretari i Shtetit të Amerikës, Matthiew Palmer, ka thënë se NATO ka intervenuar 20 vjet më parë ushtarakisht pas shterimit të përpjekjeve diplomatike. “Si intervenim ka qenë mundësia...

Palmer: SHBA dhe BE nuk do të futen nën krahët tuaj e të marrin vendime- Koha e duhur për marrëveshje me Serbinë

më 6.2019 - GazetaBlic

Zëvendësndihmësi i sekretarit të shtetit, Mattew Palmer me rastin e shënimit të 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s dhe çlirimit të Kosovës, tha se Kosova është e rritur dhe e pjekur mjaftueshëm...

Diplomati amerikan: SHBA do të jetë në anën tuaj, Kosova dhe Serbia duhet të arrijnë marrëveshje

më 6.2019 - OraInfo

Është duke u mbajtur ceremonia shtetërore për nderë të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe hyrjen e trupave të NATO-s. Në ceremoninë për shënimin e 20 vjetorit të ndërhyrjes së trupave të NATO-s në...

Palmer: Është koha që Kosova dhe Serbia të vazhdojnë dialogun deri në njohjen reciproke

më 6.2019 - Lexo

“Nuk ka kohë më të mirë se tani për të bërë marrëveshjen mes Kosovës dhe Serbisë”. Ky ka qenë mesazhi që ka përcjellë zv.Ndihmës Sekretari i Shtetit të SHBA, Matthew Palmer, në 20 vjetorin e lirisë së...

Kosova dhe Serbia ta vazhdojnë dialogun deri në njohjen e njëra – tjetrës

më 6.2019 - Gazeta Monitor

Zëvendësndihmësi i Sekretarit të Shtetit, Matthew Palmer në ceremoninë e 20-vjetorit të hyrjes së Nato-s, po qëndron në Kosovë, ku iu drejtua qytetarëve me një fjalë rasti.  Tha se ndihet krenar për ndërhyrjen...

Palmeri: ShBA-të do të jenë në anën tuaj

më 6.2019 - Epoka e Re

Zëvendësndihmës sekretari i Shtetit të Amerikës, Matthiew Palmer, në ceremoninë e shënimit të 20 vjetorit të hyrjes së NATO-s, çlirimit të Kosovës, ka thënë se intervenimi i NATO-s ka qenë mundësia e fundit...

Palmer: Marrëveshja Kosovë-Serbi do të sjellë njohjen reciproke

më 6.2019 - Arbresh

Zëvendës ndihmës Sekretari amerikan i shtetit Metju Palmer ka thënë se është një nder i madh për të të flas për Kosovën, e sidomos pas ish-presidentit amerikan, Bill Clinton. Para të pranishmeve në ceremoninë...

Palmer: ShBA-ja do të jetë në anën tuaj, Kosova dhe Serbia duhet të arrijnë marrëveshje

më 6.2019 - Ekonomia Online

Në ceremoninë për shënimin e 20-vjetorit të ndërhyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, ka folur edhe zyrtari i lartë i Departamentit të Shtetit, Matthew Palmer, raporton Ekonomia Online. Palmer ka thënë...

Palmer: Amerika është gjithmonë me ju, por tash situata është në dorën tuaj

më 6.2019 - Periskopi

Zëvendësndihmësi i Sekretarit Amerikan të Shtetit, Matheë Palmer, në fjalimin e tij në sheshin “Skënderbeu” ka thënë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës do ta përkrahin Kosovën, por që situata tani është...

Haradinaj mbështet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi

më 6.2019 - Shenja

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e cila u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë, të arrijnë marrëveshje që do të mundësojë njohjen reciproke. Pas mbledhjes...

Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - LajmiFundit

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë deklaratë në 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës: Dialogu, e vetmja rrugë

më 6.2019 - Top Channel

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e i kërkonte Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet...

Shtëpia e Bardhë: Kosova dhe Serbia së shpejti duhet njohje reciproke mes vete

më 6.2019 - Ekonomia Online

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë thirrje Kosovës dhe Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Në një deklaratë me rastin e 20-vjetorit të përfundimit të operacionit të NATO-s që i dha fund spastrimit etnik në Kosovë, Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës dhe Serbisë të lënë mënjanë retorikën ekstremiste...

Palmer: SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën të heq taksën

më 6.2019 - Albeu

“Qartë ia kemi bërë të ditur autoriteteve të Kosovës se taksat për mallrat nga Serbia duhet të hiqen ose të pezullohen, por unë mendoj se idetë që shumë njerëz i kanë në Beograd, që SHBA-të mund ta detyrojnë...

Të gjithë të gatshëm për takimin në Paris, agjenda ende e paqartë

më 6.2019 - KosovaLive360

Daniel Serwer, ish diplomati amerika dhe ekspert për çështje të Ballkanit, ka deklaruar se as Prishtina e as Beogradi nuk kanë treguar interesim që të ecin para ashtu si bënë Maqedonia Veriore dhe Greqia,...

Palmer: SHBA do dialog e marrëveshje të qëndrueshme midis Serbisë e Kosovës

më 6.2019 - Koha.net

Beograd, 11 qershor - Nuk janë Shtetet e Bashkuara të Amerikës ato që do të përcaktojnë parametrat e bisedimeve në lidhje me marrëveshjen gjithëpërfshirëse për normalizimin e marrëdhënieve, por janë Beogradi...

SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën të heq taksën, thotë Palmer

më 6.2019 - GazetaBlic

Zëvëndësndihmës sekretari i Shtetit për Çështje Evropiane, Mathew Palmer ka thënë sot se SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën që ta heq taksen. “Qartë ia kemi bërë të ditur autoriteteve të Kosovës se taksat...

Zyrtari i lartë amerikan: SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën të heq taksën

më 6.2019 - OraInfo

Zëvëndësndihmës sekretari i Shtetit për Çështje Evropiane, Mathew Palmer ka thënë sot se SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën që ta heq taksen. “Qartë ia kemi bërë të ditur autoriteteve të Kosovës se taksat...

Haradinaj mbështet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi…

më 6.2019 - Standard

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e cila u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë, të arrijnë marrëveshje që do të mundësojë njohjen reciproke. Pas mbledhjes...

Palmer: Serbia dhe Kosova të arrijnë sa më parë një marrëveshje të drejtë

më 6.2019 - Illyria

Beograd, 11 qershor 2019 – Zëvendësndihmësi i Sekretarit të Shtetit, Mathew Palmer, ka thënë se Uashingtoni zyrtar dëshiron që Kosova dhe Serbia të arrijnë një marrëveshje sa më parë që të jetë e mundur,...

SHBA me thirrje Kosovës dhe Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Alsat-M

Shtëpia e Bardhë u bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë që të lënë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin...

Haradinaj e përshëndet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi

më 6.2019 - Illyria

Prishtinë, 11 qershor 2019 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e përshëndeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë përmes së cilës u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë që të arrijnë marrëveshje që do të...

Kryeministri mbështet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi

më 6.2019 - RTV 21

Haradinaj:  E nevojshme të arrihet një marrëveshje kornizë Kryeministri Ramush Haradinaj, po e mbështet deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e cila u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë, të arrijnë marrëveshje...

Haradinaj mbështet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi

më 6.2019 - Koha Jone

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e cila u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë, të arrijnë marrëveshje që do të mundësojë njohjen reciproke. Pas mbledhjes...

Palmer: ShBA nuk mund ta detyrojë Kosovën ta heq taksën

më 6.2019 - AlbPortali

Zëvëndësndihmës sekretari i Shtetit për Çështje Evropiane, Mathew Palmer ka thënë sot se SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën që ta heq taksën. “Qartë ia kemi bërë të ditur autoriteteve të Kosovës se taksat...

Palmer: ShBA nuk mund ta detyrojë Kosovën ta heq taksën

më 6.2019 - Fakti Ditor

Zëvëndësndihmës sekretari i Shtetit për Çështje Evropiane, Mathew Palmer ka thënë sot se SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën që ta heq taksën. “Qartë ia kemi bërë të ditur autoriteteve të Kosovës se taksat...

Haradinaj mbështet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi

më 6.2019 - Alsat-M

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e cila u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë, të arrijnë marrëveshje që do të mundësojë njohjen reciproke. Pas mbledhjes...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Aktuale

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje...

Gjermania e Franca vështirë se do ta bindin Kosovën e Serbinë t’i rikthehen dialogut

më 6.2019 - GazetaBlic

Samiti i Parisit, i cili është parë si një mundësi për vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi, po del të jetë një përpjekje e vështirë. Më 1 korrik do të mbahet Samiti i Parisit mirëpo, dy fuqitë më të mëdha...

Haradinaj mbështet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi

më 6.2019 - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e cila u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë, të arrijnë marrëveshje që do të mundësojë njohjen reciproke. Pas mbledhjes...

Haradinaj mbështet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi

më 6.2019 - Evropa e Lirë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e cila u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë, të arrijnë marrëveshje që do të mundësojë njohjen reciproke. Pas mbledhjes...

Palmer: SHBA do dialog e marrëveshje të qëndrueshme midis Serbisë e Kosovës

më 6.2019 - Ekonomia Online

Nuk janë Shtetet e Bashkuara të Amerikës ato që do të përcaktojnë parametrat e bisedimeve në lidhje me marrëveshjen gjithëpërfshirëse për normalizimin e marrëdhënieve, por janë Beogradi e Prishtina, ndërsa...

Palmer: ShBA nuk mund ta detyrojë Kosovën ta heq taksën

më 6.2019 - Gazeta Observer

Zëvëndësndihmës sekretari i Shtetit për Çështje Evropiane, Mathew Palmer ka thënë sot se SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën që ta heq taksën. “Qartë ia kemi bërë të ditur autoriteteve të Kosovës se taksat...

Haradinaj: Marrëveshje kornizë, si garanci për vijimin e dialogut me Serbinë

më 6.2019 - Albeu

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj , në një konferencë për media pas mbledhjes së Qeverisë, ka folur për vazhdimin e dialogut me Serbinë. Ai thotë se garancë për të vazhduar bisedimet...

E thotë Palmer: SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën të heq taksat

më 6.2019 - Gazeta Monitor

“Qartë ia kemi bërë të ditur autoriteteve të Kosovës se taksat për mallrat nga Serbia duhet të hiqen ose të pezullohen, por unë mendoj se idetë që shumë njerëz i kanë në Beograd, që SHBA-të mund ta detyrojnë...

Haradinaj: Për kufijtë s’ka pse të flitet, Kosova dhe Serbia e kanë të nënshkruar marrëveshjen e IBM-it

më 6.2019 - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova dhe Serbia e kanë të nënshkruar marrëveshjen e Menaxhimit të Integruar të Kufirit – IBM. “Kemi rëndë dakord për këtë. Ka ndërtesa në kufij.  Kosova dhe...

Haradinaj kërkon kornizë- marreveshje për dialgun

më 6.2019 - RTV 21

Haradinaj ka thënë se sa i përket Kosovës samiti i Parisit do të mabahet Kryeministri i Kosovës,  Ramush Haradinaj ka thënë se është e nevojshme një marrëveshje kornizë për t’u ditur se çfarë do të dialogohet...

Shtëpia e Bardhë lëshon thirrjen e fortë dhe jep ultimatum: Duhet të veproni tani

më 6.2019 - Sot News

Shtëpia e Bardhë i bëri sërish thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Deklarata erdhi nga zëdhënësi...

Haradinaj: Samiti i Parisit mund të dështojë, por Kosova është që të mbahet

më 6.2019 - Zhurnal

Prishtinë, 11 qershor – Zhurnal.mk – Kryeministri Ramush Haradinaj, ka thënë se Qeveria e Kosovës është duke u përgatitur për Samitin e Parisit që është planifikuar të mbahet më 1 korrik. “Kemi punuar...

Haradinaj: Samiti i Parisit mund të dështojë, por Kosova është që të mbahet

më 6.2019 - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka thënë se Qeveria e Kosovës është duke u përgatitur për Samitin e Parisit që është planifikuar të mbahet më 1 korrik. “Kemi punuar në tema. Parisi mund të mbahet sa na...

Haradinaj del me propozim të ri për vazhdimin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë

më 6.2019 - OraInfo

Ramush Haradinaj ka dal me një propozim të ri për vazhdimin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se një marrëveshje kornizë për atë se për çka mund të...

“Dialogu, e vetmja rrugë”/ Shtëpia e Bardhë deklaratë në 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës

më 6.2019 - Top Channel

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë të lëshuar me...

Haradinaj kërkon kornizë të marreveshjes me Serbinë

më 6.2019 - RTV 21

Haradinaj ka thënë se sa i përket Kosovës samiti i Parisit do të mabahet Kryeministri i Kosovës,  Ramush Haradinaj ka thënë se është e nevojshme një marrëveshje kornizë për t’u ditur se çfarë do të dialogohet...

Haradinaj thotë se pa një kornizë të marrëveshjes nuk ka logjikë dialogu Kosovë – Serbi

më 6.2019 - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se një marrëveshje kornizë për atë se për çka mund të merren vesh Kosova e Serbia është e domosdoshme për të ecur përpara procesi i dialogut. Pas mbledhjes...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Shekulli

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Haradinaj: Mos t’mi përmend më dikush kufijtë!

më 6.2019 - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një konferencë për medie pas mbledhjes së Qeverisë ka thënë se Samiti i Parisit, sa i përket palës kosovare, mund të mbahet, raporton Gazeta Blic. Ai ka thënë...

Dialogu me Serbinë/ Haradinaj: Na duhet një marrëveshje kornizë për temat, deri tek njohja reciproke

më 6.2019 - Java News

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media pas mbledhjes së Qeverisë, ka folur për vazhdimin e dialogut me Serbinë. Ai thotë se garancë për të vazhduar bisedimet...

Palmer: SHBA-ja nuk mund ta detyrojë Kosovën të heq taksat

më 6.2019 - Arbresh

“Qartë ia kemi bërë të ditur autoriteteve të Kosovës se taksat për mallrat nga Serbia duhet të hiqen ose të pezullohen, por unë mendoj se idetë që shumë njerëz i kanë në Beograd, që SHBA-të mund ta detyrojnë...

Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Indeks.mk

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Kjo është thirrja që Shtëpia e Bardhë i bën Kosovës e Serbisë

më 6.2019 - Iliria News

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Gjermania e Franca vështirë se do ta bindin Kosovën e Serbinë t’i rikthehen dialogut

më 6.2019 - Arbresh

Samiti i Parisit, i cili është parë si një mundësi për vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi, po del të jetë një përpjekje e vështirë. Më 1 korrik do të mbahet Samiti i Parisit mirëpo, dy fuqitë më të mëdha...

Haradinaj mbështet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi

më 6.2019 - Fakti Ditor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e cila u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë, të arrijnë marrëveshje që do të mundësojë njohjen reciproke. Pas mbledhjes...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - AlbPortali

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje...

SHBA thirrje Serbisë: Njiheni Kosovën pa kushte

më 6.2019 - Albeu

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Fakti Ditor

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Serbisë të njohë Kosovën pa kushte

më 6.2019 - Koha Jone

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Portalb

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë rikujton pastrimin etnik, i bën thirrje Beogradit ta njohë Kosovën

më 6.2019 - Bota Press

Botapress 11 Qeshor- Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë...

Haradinaj kërkon kornizë të marrëveshjes me Serbinë, përndryshe nuk do të dialogojë

më 6.2019 - Infokusi

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka mbajtur një konferencë për media pas mbledhjes së qeverisë. Haradinaj ka thënë se taksa nuk është pengesë për dialogun Kosovë-Serbi, mirëpo mosgatishmëria për...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Kallxo

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

SHBA-ja bën thirrje për vazhdimin e dialogut dhe njohje reciproke

më 6.2019 - Albinfo

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lënë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Haradinaj mbështet thirrjen e SHBA-së për njohje reciproke Kosovë-Serbi

më 6.2019 - Gazeta Observer

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti deklaratën e Shtëpisë së Bardhë, e cila u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë, të arrijnë marrëveshje që do të mundësojë njohjen reciproke. Pas mbledhjes...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës dhe Serbisë: Presim njohje reciproke!

më 6.2019 - Lexo

Me rastin e 20 vjetorit të përfundimit të operacionit të NATO-s ndaj bazave serbe në luftën e Kosovës, vjen reagimi i Shtëpisë së Bardhë. Në të kërkohet që Kosova dhe Serbia të lënë mënjanë retorikën ekstremiste...

Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Zhurnal

Prishtinë, 11 qershor – Zhurnal.mk – Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Koha Jone

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e bardhë nuk ndalet, ja çka i kërkon Kosovës dhe Serbisë

më 6.2019 - Medial

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - RTV 21

“Prishtina dhe Beogradi duhet të dyfishojnë përpjekjet për të punuar drejt një marrëveshjeje” Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Koha.mk

Shtëpia e Bardhë u bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë që të lënë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre, raporton Zëri i Amerikës....

“Shtëpia e Bardhë”, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Gazeta Tema

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

E Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - RTV 21

“Prishtina dhe Beogradi duhet të dyfishojnë përpjekjet për të punuar drejt një marrëveshjeje” Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për...

Shtëpia e Bardhë ka një thirrje për Kosovën dhe Serbinë

më 6.2019 - GazetaBlic

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Thirrja e shtëpisë së Bardhë për Kosovën e Serbisë: Njiheni njëra-tjetrën

më 6.2019 - OraInfo

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke. Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet...

Haradinaj: Në Paris nuk shkojmë për turizëm

më 6.2019 - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, deklaroi se nuk do të marrë pjesë në asnjë ngjarje me Serbinë pa u qartësuar se për çka dhe si do të ecë procesi më tutje. Pas mbledhjes së sotme të Qeverisë,...

Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Alsat-M

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Haradinaj: Në Paris jo për turizëm, dialogu s’ka logjikë pa një marrëveshje-kornizë

më 6.2019 - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, deklaroi se nuk do të marrë pjesë në asnjë ngjarje me Serbinë pa u qartësuar se për çka dhe si do të ecë procesi më tutje. Pas mbledhjes së sotme të Qeverisë,...

Haradinaj: Në Paris jo për turizëm, dialogu s’ka logjikë pa një marrëveshje-kornizë

më 6.2019 - KosovaPress

Pas mbledhjes së sotme të Qeverisë, Haradinaj këmbëngul në idenë e një marrëveshje-kornizë për të ditur se për çfarë do të dialogojnë Prishtina dhe Beogradi. Shefi i ekzekutivit kosovar e pranoi se Samiti...

Haradinaj mbështet thirrjen e SHBA-së për marrëveshje reciproke

më 6.2019 - Arbresh

Kryeministri Ramush Haradinaj, po e mbështet thirrjen e Shtëpisë së Bardhë që Kosova dhe Serbia duhet të arrijnë marrëveshje reciproke. Haradinaj pas mbledhjes së rregullt të Qeverisë, ka përsëritur se...

Shtëpia e Bardhë thirrje Kosovës dhe Serbisë për normalizimin e marrëdhënieve

më 6.2019 - Albeu

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë u bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Koha.net

Shtëpia e Bardhë i ka bërë thirrje Kosovës dhe Serbisë të lënë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Vizion Plus

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

SHBA, thirrje Kosovës dhe Serbisë: Presim njohje reciproke!

më 6.2019 - Java News

Me rastin e 20 vjetorit të përfundimit të operacionit të NATO-s ndaj bazave serbe në luftën e Kosovës, vjen reagimi i Shtëpisë së Bardhë. Në të kërkohet që Kosova dhe Serbia të lënë mënjanë retorikën ekstremiste...

Haradinaj thotë se duhet një garancë për të vazhduar bisedimet

më 6.2019 - Insajderi

Ai thotë se garancë për të vazhduar bisedimet me Beogradin, është krijimi dhe arritja e një marrëveshje kornizë, ku do të listoheshin gjërat që do të diskutohen, gjërat që do të dërgonin deri tek njohja...

Haradinaj s’mund të kthehemi mbrapa e të diskutojmë për kufijtë, kemi marrëveshje për këtë çështje

më 6.2019 - Gazeta Observer

Një marrëveshje kornizë, në të cilën do të sqarohej se për çfarë duhet të bisedojë Kosova me Serbinë, është garancë për vazhdimin e dialogut. Kështu deklaroi kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Evropa e Lirë

Shtëpia e Bardhë u bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë që të lënë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre, raporton Zëri i Amerikës ....

Haradinaj kërkon kornizë të marrëveshjes me Serbinë, përndryshe nuk do të dialogojë

më 6.2019 - Fakti Ditor

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka mbajtur një konferencë për media pas mbledhjes së qeverisë. Haradinaj ka thënë se taksa nuk është pengesë për dialogun Kosovë-Serbi, mirëpo mosgatishmëria për...

“Veproni tani”, Shtëpia e Bardhë thirrje Kosovës e Serbisë

më 6.2019 - BalkanWeb

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Haradinaj: Jemi duke u bërë gati për takimin e Parisit

më 6.2019 - Arbresh

Kryeministri i Kosovës pas mbledhjes së qeverisë ka thënë se institucionet e vendit dhe ekipi negociator janë duke u përgatitur për takimin, shkruan arbresh.info. Haradinaj është shprehur skeptik nëse...

Shtëpia e Bardhë thirrje Kosovës dhe Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Opinion

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Haradinaj mbështet thirrjen e ShBA-së për marrëveshje me Serbinë, s’komenton iniciativën e Veselit

më 6.2019 - Ekonomia Online

Kryeministri Ramush Haradinaj, po e mbështet thirrjen e Shtëpisë së Bardhë që Kosova dhe Serbia duhet të arrijnë marrëveshje reciproke, raporton Ekonomia Online. Haradinaj pas mbledhjes së rregullt të...

Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Klan Kosova

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Haradinaj: Jemi duke u bëtë gati për takimin e Parisit

më 6.2019 - Arbresh

Kryeministri i Kosovës pas mbledhjes së qeverisë ka thënë se institucionet e vendit dhe ekipi negociator janë duke u përgatitur për takimin, shkruan arbresh.info. Haradinaj është shprehur skeptik nëse...

Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Medial

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - LajmiFundit

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

​SHBA fton Kosovën dhe Serbinë për njohje reciproke

më 6.2019 - Arbresh

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ftuar Kosovën dhe Serbinë që të punojnë për një marrëveshje që do të sillte edhe njohjen reciproke të të dyja vendeve. Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Judd Deere, në...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Infokusi

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje...

SHBA fton Kosovën dhe Serbinë për njohje reciproke

më 6.2019 - KosovaPress

Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Judd Deere, në një deklaratë për 20-vjetorin e përfundimit të bombardimeve të NATO-s që i dha fund edhe spastrimit etnik në Kosovë. “Prishtina dhe Beogradi duhet të dyfishojnë...

Palmer: SHBA nuk mund ta detyrojë Kosovën t’i heqë taksat

më 6.2019 - Insajderi

Ne kemi kërkuar nga autoritetet kosovare që t’i heqin apo suspendojnë taksat në prodhimet serbe, mirëpo mendoj se ideja të cilën e kanë shumë njerëz në Beograd se SHBA thjesht mund ta detyrojë Kosovën...

Shtëpia e Bardhë u bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Illyria

Uashington, 11 qershor 2019 – Shtëpia e Bardhë u bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë që të lënë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre....

Kjo është thirrja që Shtëpia e Bardhë i bën Kosovës e Serbisë

më 6.2019 - Bota Press

Botapress 11 Qeshor- Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë...

Shtëpia e Bardhë ka një thirrje për Kosovën dhe Serbinë për 20 vjetorin e operacionit të NATO-s

më 6.2019 - Insajderi

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë, Kosovës e Serbisë: Largohuni nga retorika ekstreme, punoni për marrëveshje me njohje reciproke

më 6.2019 - PortaliOnline

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje...

Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Ekonomia Online

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Sovrani

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Fakti Ditor

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Epoka e Re

Shtëpia e Bardhë u ka bërë thirrje Kosovës dhe Serbisë që të lënë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Arbresh

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

SHBA’ja bën thirrje ndaj Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Periskopi

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

SHBA’ja bën thirrje ndaj Kosovës e Serbisë

më 6.2019 - Periskopi

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë i bën thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Gazeta Observer

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

më 6.2019 - Zëri i Amerikës

Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëveshje që përqendrohet në njohjen reciproke mes tyre. Në një deklaratë me rastin e...

Haradinaj: Mund të mos mbahet takimi i Parisit, por jo për faj të Kosovës

më 6.2019 - Shekulli

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj la të hapur mundësinë se takimi i parashikuar më 1 korrik në Paris mund të mos zhvillohet, por ai gjithashtu theksoi se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës....

Haradinaj: Mund të mos mbahet takimi i Parisit, por jo për faj të Kosovës

më 6.2019 - Aktuale

Kryeministri Ramush Haradinaj la të hapur mundësinë e mos mbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt takimi në...

SHBA insiston në pezullimin e taksës për t’i dhënë rast dialogut

më 6.2019 - Koha.mk

Pezullimi i takës doganore, të cilën Qeveria e Kosovës e ka vendosur për importet nga Serbia dhe Bosnjë e Hercegovina, për Shtetet e Bashkuara të Amerikës po shihet si një veprim i domosdoshëm që Prishtina...

Haradinaj paralajmëron se takimi i Parisit mund të mos mbahet

më 6.2019 - OraInfo

Haradinaj ka thënë se takimi i Parisit mund të mos mbahet. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk...

Haradinaj: S’ka kushtëzim për vizat – Merkel kërkoi që dialogu të mos bllokohet me taksën

më 6.2019 - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë në Info Magazine të Klan Kosovës se nuk po kushtëzohet liberalizimi i vizave me heqjen e taksës. “Kushtëzim nuk ka, por klima politike ndikon. Çdo veprim ose vendim...

Takimi Kosovë-Serbi në Paris mund të mos mbahet, paralajmëron Haradinaj

më 6.2019 - Fakti Ditor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt...

Haradinaj: Mund të mos mbahet takimi i Parisit, por jo për faj të Kosovës

më 6.2019 - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt takimi në Paris,...

Haradinaj: S’ka kushtëzim për vizat – Merkel kërkoi që dialogu të mos bllokohet me taksën

më 6.2019 - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë në Info Magazine të Klan Kosovës se nuk po kushtëzohet liberalizimi i vizave me heqjen e taksës. “Kushtëzim nuk ka, por klima politike ndikon. Çdo veprim ose vendim...

Haradinaj: Mund të mos mbahet takimi i Parisit, por jo për faj të Kosovës

më 6.2019 - Medial

Kryeministri Ramush Haradinaj la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt takimi në Paris,...

Ky është paralajmërimi i Haradinajnt, pasi Vucic tha se takimi i Parisit Kosovë – Serbi mund të mos mbahet

më 6.2019 - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt...

Vuçiç: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - Shekulli

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Presidenti serb Vuçiç: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - BalkanWeb

SERBI Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës...

Vuçiq: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - RTV 21

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Vuçiq: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - Shenja

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Takimi në Paris mund ta përcaktojë formatin e ardhshëm të dialogut

më 6.2019 - KosovaLive360

Edhe pse ishte pjesëmarrës i Samitit në Berlin, kryetari i Serbisë, Aleksandar Vučić ka zhvilluar edhe një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel. Nëpërmjet një njoftimi për shtyp, Vučić...

Vuçiq: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - Alsat-M

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Palmer: SHBA mbështet dialogun, Ksova të heq taksën për mallrat serbe

më 6.2019 - Zhurnal

Këtë e deklaroi zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Mathew Palmer, pas takimit me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në Beograd. Sa i përket taksës për mallrat serbe Palmer, tha...

Palmer: Hiqni taksën/ Diplomati i lartë amerikan takon Vuçiç në Beograd

më 6.2019 - Top Channel

Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga BE-ja mes Serbisë dhe Kosovës, e duke qene se taksa është bërë pengesë në këtë drejtim, duam heqjen e saj dhe kthimin e të dy palëve në tryezën...

“Duhet të hiqet taksa që të kthehen palët në tryezën e negociatave”

më 6.2019 - Shenja

Duhet të hiqen taksat një qind për qind të mallrave nga Serbia në mënyrë që të dyja palët të arrijnë një marrëveshje e cila do të kontribuojë në perspektivën evropiane të Serbisë dhe Kosovës, dhe tërë...

Haradinaj: Mund të mos mbahet takimi i Parisit, por jo për faj të Kosovës

më 6.2019 - Gazeta e re

Kryeministri Ramush Haradinaj la të hapur mundësinë e mos mbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt takimi në...

Haradinaj: Takimi i Parisit rrezikon të dështojë

më 6.2019 - Respublica

“Mundet mos me u mbajt takimi në Paris, mundet të shtyhet, por jo për fajin e Kosovës. Shteti ynë është treguar serioz, i ka kryer punët e shtëpisë dhe ka avancuar pozicionin për plot tema dhe është e...

Vuçiq: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - Zhurnal

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Takimi Kosovë-Serbi në Paris mund të mos mbahet, paralajmëron Haradinaj

më 6.2019 - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt...

Vuçiq: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - Lajm

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

SHBA insiston në pezullimin e taksës për t’i dhënë rast dialogut

më 6.2019 - Evropa e Lirë

Pezullimi i takës doganore , të cilën Qeveria e Kosovës e ka vendosur për importet nga Serbia dhe Bosnjë e Hercegovina, për Shtetet e Bashkuara të Amerikës po shihet si një veprim i domosdoshëm që Prishtina...

Palmer: SHBA e mbështet dialogun Kosovë-Serbia, Kosova ta heqë taksën

më 6.2019 - Illyria

Beograd, 10 qershor 2019 – Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian midis Serbisë dhe Kosovës, tha zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Mathew Palmer,...

SHBA insiston në pezullimin e taksës për t’i dhënë rast dialogut

më 6.2019 - Gazeta e re

Pezullimi i takës doganore , të cilën Qeveria e Kosovës e ka vendosur për importet nga Serbia dhe Bosnjë e Hercegovina, për Shtetet e Bashkuara të Amerikës po shihet si një veprim i domosdoshëm që Prishtina...

Paralajmëron Haradinaj: Takimi Kosovë-Serbi në Paris mund të mos mbahet

më 6.2019 - Bota Press

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt...

Haradinaj flet për takimin Kosovë-Serbi në Paris, paralajmëron diçka

më 6.2019 - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt...

Vuçiq: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - Gazeta e re

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Takimi Kosovë-Serbi në Paris mund të mos mbahet, paralajmëron Haradinaj

më 6.2019 - Gazeta Observer

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt...

Haradinaj: Mund të mos mbahet takimi i Parisit, por jo për faj të Kosovës

më 6.2019 - Arbresh

Kryeministri Ramush Haradinaj la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt takimi në Paris,...

Haradinaj: Mund të mos mbahet takimi i Parisit, por jo për faj të Kosovës

më 6.2019 - Ekonomia Online

Kryeministri Ramush Haradinaj la të hapur mundësinë e mosmbajtjes së takimit të Parisit të paraparë me 1 korrik, por tha se kjo nuk do të ndodhë për shkak të Kosovës. “Mundet mos me u mbajt takimi në Paris,...

Haradinaj: S’ka kushtëzim për vizat, Merkel kërkoi që dialogu të mos bllokohet me taksën

më 6.2019 - Ekonomia Online

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë në Info Magazine të Klan Kosovës se nuk po kushtëzohet liberalizimi i vizave me heqjen e taksës. “Kushtëzim nuk ka, por klima politike ndikon. Çdo veprim ose vendim...

Dialogu Kosovë-Serbi, Vuçiç: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - Java News

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Vuçiç: Takimi i Parisit është thuajse i dështuar

më 6.2019 - Albeu

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Vuçiq: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - Kallxo

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

SHBA: Taksa ndaj Serbisë të hiqet

më 6.2019 - LajmiFundit

Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga Bashkimi Europian midis Serbisë dhe Kosovës, tha zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Mathew Palmer, pas një takimi me presidentin...

Vuçiq: Gati se është e sigurt që nuk do të ketë takim në Paris

më 6.2019 - GazetaBlic

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Palmer sërish kërkon që Kosova të heqë taksën

më 6.2019 - Albeu

Zëvendësndihmës sekretari amerikan i Shtetit Matthew Palmer pas takimit që ka pasur me kryeministren serbe, Ana Bërnabiq ka theksuar se qëndrimi i vendit të tij është që Kosova duhet të tërheqë vendimin...

Takimi i Parisit drejt dështimit, Vuçiq paralajmëron mospjesëmarrjen

më 6.2019 - OraInfo

Kreu i Serbisë Aleksandër Vuçiq, ka thënë se gati se është e sigurt që nuk do të ketë takim në Paris. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të...

Haradinaj: Merkel kërkoi heqjen e taksës

më 6.2019 - Periskopi

Kryeministri Haradinaj, ka folur përsëri lidhur më takimin që pati me kancelaren Angela Merkel. Ai tha se në këtë takim atij iu kërkua heqja e taksës, për të vazhduar dialogu. “Kushtëzim nuk ka, por çdo...

Takohen Palmer dhe Bërnabiq, diskutojnë për mundësinë e vazhdimit të dialogut

më 6.2019 - Klan Kosova

Zëvendës – ndihmës sekretari amerikan i Shtetit Matthew Palmer pas takimit që ka pasur me kryeministren serbe, Ana Bërnabiq ka theksuar se qëndrimi i vendit të tij është që Kosova duhet të tërheqë vendimin...

Vuçiq: Mund të mos ketë takim në Paris

më 6.2019 - Evropa e Lirë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se "është shumë e mundur" e "gati e sigurt" se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Takohen Palmer dhe Bërnabiq, diskutojnë për mundësinë e vazhdimit të dialogut

më 6.2019 - Medial

Zëvendës – ndihmës sekretari amerikan i Shtetit Matthew Palmer pas takimit që ka pasur me kryeministren serbe, Ana Bërnabiq ka theksuar se qëndrimi i vendit të tij është që Kosova duhet të tërheqë vendimin...

Palmer takohet me kryeministren serbe – A do të vazhdojë dialogu në Bruksel?

më 6.2019 - GazetaBlic

Zëvendës – ndihmës sekretari amerikan i Shtetit Matthew Palmer pas takimit që ka pasur me kryeministren serbe, Ana Bërnabiq ka theksuar se qëndrimi i vendit të tij është që Kosova duhet të tërheqë vendimin...

Vuciq thotë se është gati e sigurt që nuk do të ketë takim në Paris

më 6.2019 - Infokusi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Palmer për Samitin e Parisit: Marrëveshja Kosovë-Serbi duhet të arrihet

më 6.2019 - Klan Kosova

Zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, në takmin që sot zhvilloi me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka folur edhe Samitin e Parisit. I pyetur se çfarë pret nga takimi...

Palmer për Samitin e Parisit: Marrëveshja Kosovë-Serbi duhet të arrihet

më 6.2019 - Medial

Zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, në takmin që sot zhvilloi me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka folur edhe Samitin e Parisit. I pyetur se çfarë pret nga takimi...

Vuçiqi thotë se mund të mos mbahet samiti i Parisit

më 6.2019 - Epoka e Re

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka thënë se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës...

Palmer: SHBA e mbështet dialogun Kosovë-Serbi, duam që taksa të hiqet

më 6.2019 - Shekulli

Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian midis Serbisë dhe Kosovës, tha zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Mathew Palmer, pas një takimi me presidentin...

Diplomati amerikan ka një kërkesë ndaj Kosovës pas takimit me Vuçiqin

më 6.2019 - Insajderi

Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga BE-ja mes Serbisë dhe Kosovës, e duke qene se taksa është bërë pengesë në këtë drejtim, duam heqjen e saj dhe kthimin e të dy palëve në tryezën...

Palmer: SHBA e mbështet dialogun, duam që taksa të hiqet

më 6.2019 - Kallxo

Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian midis Serbisë dhe Kosovës, tha zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Mathew Palmer, pas një takimi me presidentin...

Vuçiq: Gati se është e sigurt që nuk do të ketë takim në Paris

më 6.2019 - Arbresh

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Palmeri pas takimit me Vuçiqin: Kosova ta heqë taksën ndaj Serbisë

më 6.2019 - Portalb

Zëvendës-ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Matthew Palmer, ka thënë se Kosova duhet ta heqë taksën e vënë ndaj produkteve serbe. Sipas tij ajo është pengesë për dialogun në mes të Prishtinës dhe Beogradit...

SHBA-ja mbështet dialogun, kërkon heqjen e taksës

më 6.2019 - Alsat-M

Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian midis Serbisë dhe Kosovës, tha zëvendës-ndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Methju Palmer, pas një takimi me presidentin...

Palmer për Samitin e Parisit: Marrëveshja Kosovë-Serbi duhet të arrihet

më 6.2019 - Fakti Ditor

Zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, në takmin që sot zhvilloi me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka folur edhe për Samitin e Parisit. I pyetur se çfarë pret nga takimi...

Vuçiq: Gati se është e sigurt që nuk do të ketë takim në Paris

më 6.2019 - Ekonomia Online

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Zv/ndihmësi sekretari amerikan i Shtetit: SHBA e mbështet dialogun, duam që taksa të hiqet

më 6.2019 - Gazeta Tema

Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian midis Serbisë dhe Kosovës, tha zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Mathew Palmer, pas një takimi me presidentin...

Vuçiq: Gati sa është e sigurt që nuk do të ketë takim në Paris

më 6.2019 - Gazeta Observer

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se “është shumë e mundur” e “gati e sigurt” se nuk do të ketë takim të Parisit. Në këtë takim, më 1 dhe 2 korrik, pritet të mblidhen udhëheqësit e Kosovës dhe...

Palmer takon Vuçiç, në fokus dialogu dhe marrëveshja Prishtinë-Beograd

më 6.2019 - Vizion Plus

Zëvendësndihmës sekretari amerikan i shtetit Matthew Palmer, deklaroi nga Beogradi ku u takua me presidentin serb Aleksandar Vuçiç se Kosova duhet të heqë taksën e vënë ndaj produkteve serbe. Sipas tij...

Brnabiq: Prishtina po dëmton gjithë rajonin me lëvizjet që po bën

më 6.2019 - Periskopi

Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq, i ka thënë zyrtarit të lartë amerikan, Matheë Palmer, se ‘është e nevojshme që Prishtina të heq taksën ndaj mallrave serbe’ dhe se ‘me veprime të njëanshe po dëmton gjithë...

Vuçiq: Me gjasë nuk shkojmë në Paris, jo pa e hequr taksën Prishtina

më 6.2019 - Periskopi

Presidenti serb Aleksandër Vuçiq ka thënë se ‘është shumë e mundur’ që të mos zhvillohet Samiti i Parisit më 1 korrik, për shkak se siç thotë ai ‘autoritetet në Prishtinë nuk po tregojnë ndonjë shenjë...

Palmer takohet me Bërnabiq

më 6.2019 - Arbresh

Zëvendës – ndihmës sekretari amerikan i Shtetit Matthew Palmer pas takimit që ka pasur me kryeministren serbe, Ana Bërnabiq ka theksuar se qëndrimi i vendit të tij është që Kosova duhet të tërheqë vendimin...

Mathew Palmer: SHBA-të mbështesin dialogun Kosovë-Serbi, duam që taksa të hiqet

më 6.2019 - Lexo

Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian midis Serbisë dhe Kosovës, tha zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Mathew Palmer, pas një takimi me presidentin...

Takohen Palmer dhe Bërnabiq, diskutojnë për mundësinë e vazhdimit të dialogut

më 6.2019 - Ekonomia Online

Zëvendës – ndihmës sekretari amerikan i Shtetit Matthew Palmer pas takimit që ka pasur me kryeministren serbe, Ana Bërnabiq ka theksuar se qëndrimi i vendit të tij është që Kosova duhet të tërheqë vendimin...

Palmer për Samitin e Parisit: Marrëveshja Kosovë-Serbi duhet të arrihet

më 6.2019 - Gazeta Observer

Zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, në takmin që sot zhvilloi me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka folur edhe për Samitin e Parisit. I pyetur se çfarë pret nga takimi...

Mathew Palmer: SHBA-të mbështesin dialogun Kosovë-Serbi, duam që taksa të hiqet

më 6.2019 - Java News

Shtetet e Bashkuara e mbështesin dialogun e ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian midis Serbisë dhe Kosovës, tha zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Mathew Palmer, pas një takimi me presidentin...

Palmer për Samitin e Parisit: Marrëveshja Kosovë-Serbi duhet të arrihet

më 6.2019 - Arbresh

Zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, në takmin që sot zhvilloi me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka folur edhe Samitin e Parisit. I pyetur se çfarë pret nga takimi...

Palmer për Samitin e Parisit: Marrëveshja Kosovë-Serbi duhet të arrihet

më 6.2019 - Ekonomia Online

Zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, në takmin që sot zhvilloi me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka folur edhe për Samitin e Parisit. I pyetur se çfarë pret nga takimi...

Palmer dhe Vuçiq përplasen rreth intervenimit të NATO’s para 20 vitesh

më 6.2019 - Gazeta Monitor

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, ia ka përmendur zyrtarit të lartë amerikan, Matheë Palmer edhe bombardimet e NATO’s. Vuçiq i ka thënë Palmerit se ‘serbët nuk ishin krejtësisht engjëj’, por e ka quajtur...

Vuçiq: SHBA duhet ta balancojnë qëndrimin sa i përket Kosovës dhe Serbisë

më 6.2019 - Insajderi

Presidenti i Serbisë ka deklaruar se me zëvendës ndihmësin e sekretarit të shtetit të SHBA Matthew Palmer është pajtuar se vetëm me bisedime dhe respektim të interesave të popullit serb dhe atij shqiptar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK