http://kariera.mk

Meta dhe Rama bashkë por ‘të ndarë’, ja ç’ndodhi në Kosovë

më 6.2019 - Neshesh

Festimet për nder të 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës në Prishtinë kanë bërë bashkë sot kryeministrin Edi Rama dhe presidentin Ilir Meta, të paktën për pak orë. Por edhe pse dy liderët më të lartë të...

Meta dhe Rama bashkë por ‘të ndarë’, ja ç’ndodhi në Kosovë

më 6.2019 - BalkanWeb

Festimet për nder të 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës në Prishtinë kanë bërë bashkë sot kryeministrin Edi Rama dhe presidentin Ilir Meta, të paktën për pak orë. Por edhe pse dy liderët më të lartë të...

Meta dhe Rama takohen në Prishtinë, ja çfarë bën Rama

më 6.2019 - Opinion

Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti Ilir Meta ndodhen sot në Kosovë në kuadër të festimeve për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës, në të njëjtën ceremoni ku i pranishëm është edhe ish-presidenti amerikan...

Pamje madhështore, Logoja e NATO-s në ceremoninë e 20-vjetorit të çlirimit

më 6.2019 - OraInfo

Republika e Kosovës po e shënon 20 vjetorin e çlirimit dhe hyrjen e forcave të NATO-s. Tani ka nisur edhe ceremonia e këtij manifestimi e cila duket shumë e veçantë. Në pamje shihet logoja e NATO-s ku...

Edi Rama arrin për festë në Prishtinë

më 6.2019 - Klan Kosova

Në festimin e 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës ka arritur edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Po ashtu pak para tij në vendin tonë ka ardhur edhe presidenti Ilir Meta dhe të dy këto personalitete...

Mahnitëse: Logoja e NATO-s në ceremoninë e 20-vjetorit të çlirimit

më 6.2019 - Infokusi

Shënimi i 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë është organizuar në një ceremoni të veçantë. Në pamje shihet logoja e NATO-s ku edhe janë ulur mysafirët e ftuar në ceremoni. Aty po merr...

Edhe Ilir Meta arrin në Prishtinë

më 6.2019 - GazetaBlic

Edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, veçse ka arritur në Prishtinë, për të marrë pjesë në ceremoninë e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës. Ai ka arritur në hotelin, ku po qëndrojnë ish-presidenti Bill...

Pak orë pas përplasjes së fortë për shtyrjen e zgjedhjeve, ndodh ajo që nuk pritej me Edi Ramën dhe Ilir Metën, futet në 'skenë' Bill Klinton

më 6.2019 - Sot News

Presidenti Ilir Meta dhe Edi Rama mund të jenë duke kryqëzuar "shpatat" në Tiranë, por sot do jenë së bashku në Prishtinë. Presidenti dhe kryeministri janë nisur veç e veç sot në mëngjes drejt Kosovës,...

Klinton “bashkon” Metën me Ramën në Prishtinë, krerët e shtetit bashkë në festimet në Kosovë

më 6.2019 - Gazeta Tema

Ilir Meta dhe Edi Rama mund të jenë duke kryqëzuar shpatat në Tiranë, por sot do jenë së bashku në Prishtinë. residenti dhe kryeministri janë nisur veç e veç sot në mëngjes drejt Kosovës, ku do të marrin...

20-vjetori i çlirimit të Kosovës, Rama e Meta bëhen bashkë në Prishtinë, ulur ngjitur me Clinton

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Kryeministri Edi Rama është i pranishëm bashkë me presidentin Ilir Meta në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë, ku po zhvillohet ceremonia për festimin e 20-vjetorit të Çlirimit të Kosovës. Pavarësisht betejës...

Ilir Meta arrin në Prishtinë

më 6.2019 - Infokusi

Edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, veçse ka arritur në Prishtinë, për të marrë pjesë në ceremoninë e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës. Ai ka arritur në hotelin, ku po qëndrojnë ish-presidenti Bill...

Mahnitëse: Logoja e NATO-s në ceremoninë e 20-vjetorit të çlirimit

më 6.2019 - Gazeta Monitor

Shënimi i 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë është organizuar në një ceremoni të veçantë. Në pamje shihet logoja e NATO-s ku edhe janë ulur mysafirët e ftuar në ceremoni. Aty po merr...

Momenti i sikletshëm mes Edi Ramës dhe Ilir Metës në Prishtinë

më 6.2019 - Ekonomia Online

Disa ditë pasi u përballën në distancë me njëri-tjetrin, dy liderët shtetërorë shqiptarë: kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta e kanë takuar njëri-tjetrin në Prishtinë të mërkurën. Rama dhe Meta...

Pas përplasjes, Rama dhe Meta shfaqen bashkë në Prishtinë

më 6.2019 - PortaliOnline

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta janë shfaqur bashkë sot në Prishtinë, pas një përlasjeje të ashpër të shkaktuar mes tyre, pas vendimit të presidentit për të shtyrë zgjedhjet. Ata po marrin...

Prishtinë/ Klinton “bashkon” Metën me Ramën, krerët e shtetit bashkë në festimet kosovare

më 6.2019 - Java News

Ilir Meta dhe Edi Rama mund të jenë duke kryqëzuar shpatat në Tiranë, por sot do jenë së bashku në Prishtinë. Presidenti dhe kryeministri janë nisur veç e veç sot në mëngjes drejt Kosovës, ku do të marrin...

Momenti i sikletshëm mes Edi Ramës dhe Ilir Metës në Prishtinë [video]

më 6.2019 - Insajderi

Disa ditë pasi u përballën në distancë me njëri-tjetrin, dy liderët shtetërorë shqiptarë: kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta e kanë takuar njëri-tjetrin në Prishtinë të mërkurën. Rama dhe Meta...

20 vjetori i çlirimit të Kosovës/ Kryeministri Rama i pranishëm në ceremoni

më 6.2019 - Lexo

Kryeministri Edi Rama do jetë ditën e sotme në orën 11:00 në Kosovë në kuadër të festimeve për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës, në të njëjtën ceremoni ku do të jetë i pranishëm edhe ish-presidenti amerikan...

Ilir Meta arrin në Prishtinë

më 6.2019 - Ekonomia Online

Edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, veçse ka arritur në Prishtinë, për të marrë pjesë në ceremoninë e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës. Ai ka arritur në hotelin, ku po qëndrojnë ish-presidenti Bill...

Momenti kur Klinton dhe Albright arrijnë në Prishtinë

më 6.2019 - Periskopi

Shpërndaje në:

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK