http://kariera.mk

Karta e studentit/ Veliaj: Janë shpërndarë mbi 10 mijë të tilla

më 6.2019 - BalkanWeb

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku dhe Dekani i Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit, Vladi Koliçi, ndoqën nga afër vijimin e procesit...

Karta e studentit/ Veliaj: Janë shpërndarë mbi 10 mijë të tilla

më 6.2019 - Medial

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku dhe Dekani i Fakultetit të Teknologjisë së Informacionit, Vladi Koliçi, ndoqën nga afër vijimin e procesit...

Veliaj: “Më shumë se 10 mijë studentë janë pajisur me Kartë”

më 6.2019 - Medial

Kreu i Bashkisë së Tiranës Veliaj dhe ministrja Balluku ndoqën nga afër vijimin e procesit të aplikimit dhe tërheqjes së kartës nga studentët e Universitetit Politeknik të Tiranës. Më shumë se 2 mijë studentë...

Veliaj: “Më shumë se 10 mijë studentë janë pajisur me Kartë”

më 6.2019 - Vizion Plus

Kreu i Bashkisë së Tiranës Veliaj dhe ministrja Balluku ndoqën nga afër vijimin e procesit të aplikimit dhe tërheqjes së kartës nga studentët e Universitetit Politeknik të Tiranës. Më shumë se 2 mijë studentë...

Studentët e Politeknikut bum aplikimesh, Veliaj: Më shumë se 10 mijë studentë janë pajisur me Kartë

më 6.2019 - Koha Jone

Më shumë se 2 mijë studentë të Universitetit Politeknik të Tiranës janë pajisur me Kartën e Studentit, duke përfituar kështu nga një sërë shërbimesh falas ose me çmime të ulëta. Kreu i Bashkisë së Tiranës,...

Karta/ Studentët: Asnjë përfitim, paguajmë njëlloj për abonenë, mensën dhe librat

më 6.2019 - Shekulli

Karta e Studentit/ Të rinjtë shprehen për “Shekulli”-n se nuk kanë përfituar asnjë shërbim të nevojshëm. Aboneja, librat, kancelaritë, ushqimi në mensë, paguhen me të njëjta çmime. Mungesa e një marrëveshje...

Radhë për të marrë “Kartën e Studentit” në Universitetin Politeknik

më 6.2019 - Lexo

Më shumë se 2 mijë studentë të Universitetit Politeknik të Tiranës janë pajisur me Kartën e Studentit, duke përfituar kështu nga një sërë shërbimesh falas ose me çmime të ulëta. Kreu i Bashkisë së Tiranës,...

Radhë për të marrë “Kartën e Studentit” në Universitetin Politeknik

më 6.2019 - Java News

Më shumë se 2 mijë studentë të Universitetit Politeknik të Tiranës janë pajisur me Kartën e Studentit, duke përfituar kështu nga një sërë shërbimesh falas ose me çmime të ulëta. Kreu i Bashkisë së Tiranës,...

Karta e studentit, Veliaj: Para verës shpërndajmë 80 mijë

më 6.2019 - Top Channel

Pajisja me kartat e studentit është duke vijuar në Kryeqytet. Kryebashkiaku Erion Veliaj Inspektoi këtë të hënë, procesin në universitetin e arteve. “Jam shumë i lumtur që kemi një stacion tjetër te Universiteti...

Ndahen kartat e studentit, Veliaj: Sigurojmë abonetë për linjat urbane

më 6.2019 - Medial

Shpërndarja e kartave te studentit po vazhdon dhe procesin në universitetin e Arteve e ka ndjekur nga afër edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj. ERION VELIAJ KRYETAR I BASHKISE SE TIRANES “Deri tani...

Ndahen kartat e studentit, Veliaj: Sigurojmë abonetë për linjat urbane

më 6.2019 - Vizion Plus

Shpërndarja e kartave te studentit po vazhdon dhe procesin në universitetin e Arteve e ka ndjekur nga afër edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj. ERION VELIAJ KRYETAR I BASHKISE SE TIRANES “Deri tani...

Veliaj: Premtim i mbajtur, brenda verës shpërndajmë 80 mijë karta

më 6.2019 - BalkanWeb

Angazhimi i marrë nga Pakti për Universitetin për pajisjen e studentëve me Kartën e Studentit është bërë realitet edhe për Universitetin e Arteve. Në çdo fakultet të këtij universiteti, atë të Muzikës,...

Studentët e Universitetit të Arteve pajisen me kartën e studentit, përfitojnë shërbime me ulje

më 6.2019 - Koha Jone

Angazhimi i marrë nga Pakti për Universitetin për pajisjen e studentëve me Kartën e Studentit është bërë realitet edhe për Universitetin e Arteve. Në çdo fakultet të këtij universiteti, atë të Muzikës,...

Veliaj: Brenda verës shpërndajmë 80 mijë karta dhe parablejmë abonetë

më 6.2019 - Lexo

Angazhimi i marrë nga Pakti për Universitetin për pajisjen e studentëve me Kartën e Studentit është bërë realitet edhe për Universitetin e Arteve. Në çdo fakultet të këtij universiteti, atë të Muzikës,...

Veliaj, tek “Artet”: Brenda verës shpërndajmë 80 mijë karta studentësh dhe parablejmë abonetë

më 6.2019 - Java News

Në çdo fakultet të këtij universiteti, atë të Muzikës, Arteve të Bukura dhe Artit Skenik janë pozicionuar gjashtë operatorë, të cilët lehtësojnë procesin e emërtimit të kartës, duke nisur nga informacioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK