http://kariera.mk

Shullazi i shkruan ONM për gjyqtaren Dollani

më 6.2019 - Albeu

Grupi i Emiljano Shullazit vijon me teknikën e tyre për të nxjerrë "jashtë loje" të gjithë gjyqtarët e mundshëm që mund të gjykojnë çështjen e tyre duke shfrytëzuar boshllëqet e sistemit. Sëfundmi në shënjestër...

Grupi Emiljano Shullazit hidhet në aksion dhe bën lëvizjen e radhës, kërkesë urgjente KPK dhe ONM për këtë gjyqtare: Po merr pozicion heroiko-stoik

më 6.2019 - Sot News

Grupi i Emiljano Shullazit i ka dërguar sot një letër Komisionit të Pavarur të Kualifikimit dhe Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, dy institucionet e vetingut nga të cilat kërkon që të shkarkojnë...

Shullazi nis letra si Rama, u shkruan institucioneve të Vettingu: Merrni masa për këtë gjyqtare

më 6.2019 - Koha Jone

Grupi i Emiljano Shullazit i ka dërguar sot një letër Komisionit të Pavarur të Kualifikimit dhe Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, dy institucionet e vetingut nga të cilat kërkon që të shkarkojnë...

Grupi i Shullazit ankohet për gjyqtaren Dollani, shkresa drejt ONM-së dhe KPK-së

më 6.2019 - Java News

Grupi i Shullazit ankohet në ONM dhe KPK për gjyqtaren Dollani. Për ankimimin grupi i Shullazit i drejtohet dhe KLGJ. Sipas tyre, Saida Dollani ka kryer shkelje ligjore ndaj kërkesa të tyre dhe kanë kërkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK