http://kariera.mk

Ja shoferët e cilës markë të makinave dënohen më shumë, gratë “kursehen” për 8 %

më 6.2019 - Fakti Ditor

Shoferët e makinave BMW ka më shumë mundësi të marrin dënime për shkeljen e rregullave të trafikut. Sipas një studimi të realizuar nga Money Super Market, ka analizuar mbi gjashtë milionë dënime gjatë...

Ja shoferët e cilës markë të makinave dënohen më shumë, gratë “kursehen” për 8 %

më 6.2019 - Alsat-M

Shoferët e makinave BMW ka më shumë mundësi të marrin dënime për shkeljen e rregullave të trafikut. Sipas një studimi të realizuar nga Money Super Market, ka analizuar mbi gjashtë milionë dënime gjatë...

Ja shoferët e cilës markë të makinave dënohen më shumë, gratë “kursehen” për 8 %

më 6.2019 - Tetova Sot

Shoferët e makinave BMW ka më shumë mundësi të marrin dënime për shkeljen e rregullave të trafikut. Sipas një studimi të realizuar nga Money Super Market, ka analizuar mbi gjashtë milionë dënime gjatë...

Shoferët e BMW’së dënohen më së shumti

më 6.2019 - Infokusi

Një studim thotë se shoferët e makinave BMW ka më së shumti mundësi të dënohen për shkelje të rregullave të trafikut. MoneySuperMarket ka analizuar 6.5 milionë dënime gjatë pesë viteve të kaluara. Dënimet...

Shoferët e BMW-së marrin më së shumti dënime në trafik- Burrat dënohen me nëntë përqind më shumë se gratë

më 6.2019 - Klan Kosova

Shoferët e makinave BMW ka më shumë mundësi të marrin dënime për shkeljen e rregullave të trafikut. Sipas një studimi të realizuar nga Money Super Market, ka analizuar mbi gjashtë milionë dënime gjatë...

Shoferët e BMW’së dënohen më së shumti

më 6.2019 - Ina

Një studim thotë se shoferët e makinave BMW ka më së shumti mundësi të dënohen për shkelje të rregullave të trafikut. MoneySuperMarket ka analizuar 6.5 milionë dënime gjatë pesë viteve të kaluara. Dënimet...

Shoferët e BMW’së dënohen më së shumti

më 6.2019 - Arbresh

Një studim thotë se shoferët e makinave BMW ka më së shumti mundësi të dënohen për shkelje të rregullave të trafikut. MoneySuperMarket ka analizuar 6.5 milionë dënime gjatë pesë viteve të kaluara. Dënimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK