http://kariera.mk

Fermerët e komunave të Kosovës do të marrin derivate 6 cent më lirë nga HIB Petrol

para 3 muajve - GazetaBlic

Udhëheqësi i tregut të derivateve në Kosovë, HIB Petrol sot ka njoftuar se është në vazhdën e nënshkrimit të marrëveshjeve me të gjitha komunat në nivel vendi, ku aktualisht janë arritur marrëveshje me...

Fermerët e komunave të Kosovës do të marrin derivate 6 cent më lirë nga HIB Petrol

para 3 muajve - Infokusi

Udhëheqësi i tregut të derivateve në Kosovë, HIB Petrol sot ka njoftuar se është në vazhdën e nënshkrimit të marrëveshjeve me të gjitha komunat në nivel vendi, ku aktualisht janë arritur marrëveshje me...

Fermerët e komunave të Kosovës do të marrin derivate 6 cent më lirë nga HIB Petrol

para 3 muajve - Insajderi

Udhëheqësi i tregut të derivateve në Kosovë, HIB Petrol sot ka njoftuar se është në vazhdën e nënshkrimit të marrëveshjeve me të gjitha komunat në nivel vendi, ku aktualisht janë arritur marrëveshje me...

Fermerët e komunave të Kosovës do të marrin derivate 6 cent më lirë nga HIB Petrol

para 3 muajve - Ekonomia Online

Udhëheqësi i tregut të derivateve në Kosovë, HIB Petrol sot ka njoftuar se është në vazhdën e nënshkrimit të marrëveshjeve me të gjitha komunat në nivel vendi, ku aktualisht janë arritur marrëveshje me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK