http://kariera.mk

Fier/ Policia ndalon të shumëkërkuarin me tre identitete të ndryshme

para 2 muajve - Top Channel

Policia e Fierit ka ndaluar një 46-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prodhim dhe shitje të narkotikëve. Por nga policia mësohet se 46-vjeçari i ndaluar njihet me tre identitete te ndryshme, D.Z,...

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet fieraku me dy emra

para 2 muajve - Medial

Policia e Fierit ka arrestuar një 46 vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. 46 vjeçari është me inicialet D(S)(K).Y, 46 vjeç, banues në Fier. Sipas policisë, policisë...

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet fieraku me dy emra

para 2 muajve - Vizion Plus

Policia e Fierit ka arrestuar një 46 vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. 46 vjeçari është me inicialet D(S)(K).Y, 46 vjeç, banues në Fier. Sipas policisë, policisë...

Futet për të vjedhur, kapet mat 34-vjeçari në Tiranë

para 2 muajve - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka vënë në pranga mbrëmjen e djeshme një 34-vjeçar, i cili u kap në flagrancë duke vjedhur në një makinë  në pronësi  të një shtetasi nga Paskuqani. Sipas uniformave blu, të riut iu gjetën...

Po shkëmbenin kanabisin, kapen 5 trafikantë nga Fushë-Kruja e Tirana/ VIDEO

para 2 muajve - Vizion Plus

Policia ka realizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Si rezultat i operacionit te zhvilluar ne Tirane e Kruje, pesë persona kanë rënë në pranga. Sipas...

Shtrirë në rrugë me duar pas, si u kapën shpërndarësit e drogës…

para 2 muajve - Standard

Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit...

Kapet me drogë familjari tjetër i deputetit të Ramës…

para 2 muajve - Standard

Gerald Rraja, djali i xhahaxhait të deputetit të PS, Rrahman Rrja është kapur me një serë droge peranë shtëpisë së tij. Njoftimi është bërë nga Policia që ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin...

Megaoperacioni antidrogë në Fushë Krujë/ Arrestohen 11 persona dhe 20 procedohen, dalin pamjet kur vihen në pranga trafikantët, të shtrirë në mes të rrugës

para 2 muajve - Sot News

Policia ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin e zhvilluar në Fushë Krujë. Në videon e publikuar nga faqja e tyre në Facebook shihet mënyra se si janë arrestuar disa nga anëtarët e grupit që...

Shtrirë në rrugë me duar pas, si u kapën shpërndarësit e drogës

para 2 muajve - BalkanWeb

Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit...

Megaoperacioni antidrogë në Fushë Krujë/ Arrestohen 11 persona, 20 procedohen, dalin pamjet e momentit të arrestimit të trafikantëve, të shtrirë në mes të rrugës

para 2 muajve - Sot News

Policia ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin e zhvilluar në Fushë Krujë. Në videon e publikuar nga faqja e tyre në Facebook shihet mënyra se si janë arrestuar disa nga anëtarët e grupit që...

Shtrirë në rrugë me duar pas, si u kapën shpërndarësit e drogës

para 2 muajve - Koha Jone

Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit...

Operacioni në Krujë, arrestohen 5 të rinj. Policia jep detajet

para 2 muajve - Koha Jone

Ditën e sotme është finalizuar një tjetër operacion policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, në Krujë. Nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, pas një hetimi...

Policia vë në pranga fierakun me tre identitete të ndryshme

para 2 muajve - Java News

Policia e Fierit ka ndaluar një 46-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prodhim dhe shitje të narkotikëve. Por nga policia mësohet se 46-vjeçari i ndaluar njihet me tre identitete te ndryshme, D.Z,...

Barkas shtrihu, policia! Pamjet nga super operacioni në mes të Tiranës

para 2 muajve - Albeu

Policia ka arrestuar pesë persona, të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike në disa zona në perimetrin Durrës-Tiranë-Krujë. Mësohet se grupi ishte ndjekur prej disa muajsh dhe dje u bë i mundur...

Po shkëmbenin drogën, policia arreston në flagrancë 5 persona

para 2 muajve - Top Channel

Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Top Channel raportojnë se pas një hetimi disa mujor të Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krujës,...

Pranga 34-vjeçarit në kryeqytet, akuzohet për vjedhje dhe trafik droge

para 2 muajve - Java News

Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës me akuzën e vjedhjes. Shtetasi F. T., banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprat penale  “Vjedhja ” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” u kap...

Shpërndanin drogë në Elbasan, goditet grupi kriminal me 7 anëtarë

para 2 muajve - Top Channel

Finalizohet në Elbasan operacioni antidrogë i koduar “Palestra”, ku u arrestuan në flagrancë 4 persona e u shpallën në kërkim 3 të tjerë. Gjithashtu burimet zyrtare të policisë raportojnë se kanë sekuestruar...

Bllokohen drogë, makina e telefona, 4 në pranga, 3 në kërkim

para 2 muajve - 24 ore

Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë  janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis,...

Arrestohet fieraku i rrezikshëm me tre emra

para 2 muajve - Ekonomia Online

Policia e Fierit ka ndaluar një 46-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prodhim dhe shitje të narkotikëve. 46-vjeçari i ndaluar njihet me tre identitete te ndryshme, D.Z, S.Z dhe K. Y. Gjithashtu ai...

Kapet drogë në Elbasan, dyshohet se…

para 2 muajve - Standard

Gjatë një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona dhe tre të tjerë  janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis, një...

Policia ndalon të shumëkërkuarin me tre identitete të ndryshme

para 2 muajve - 24 ore

Policia e Fierit ka ndaluar një 46-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prodhim dhe shitje të narkotikëve. Por nga policia mësohet se 46-vjeçari i ndaluar njihet me tre identitete te ndryshme, D.Z,...

Drogë në Elbasan, arrestohen 4 persona dhe shpallen në kërkim 3 të tjerë

para 2 muajve - Shekulli

Policia e Elbasanit ka finalizuar një tjetër goditje në fushën e narkotikëve, ku janë sekuestruar një sasi kanabis sativa, janë arrestuar 4 persona dhe 3 janë shpallur në kërkim. Operacioni policor i koduar...

Tentoi të vjedhë një makinë, arrestohet i riu

para 2 muajve - LajmiFundit

Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës me akuzën e vjedhjes. Shtetasi F. T., banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprat penale  “Vjedhja ” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” u kap...

Tentoi të vjedhë një makinë, arrestohet i dënuari për vjedhje dhe drogë

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës me akuzën e vjedhjes. Shtetasi F. T., banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprat penale  “Vjedhja ” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” u kap...

“Palestra” kap grupin e drogës në Elbasan, katër të arrestuar

para 2 muajve - Vizion Plus

Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacionin “Palestra” nga ku katër persona u arrestuan në flagrancë dhe tre të tjerë u shpallën në kërkim. Në vijimin të punës për parandalimin, evidentimin...

Bllokohen drogë, makina e telefona, 4 në pranga, 3 në kërkim

para 2 muajve - BalkanWeb

Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë  janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis,...

Trafikonin lëndë narkotike në Elbasan, arrestohen 4 persona

para 2 muajve - Albeu

Policia e Elbasanit ka mbyllur me sukses një tetër operacion të koduar "Palestra", kundrejt shpërndarjes së narkotikëve . Policia ka arrestuar katër të rinj R. R., 26 vjeç, B. A., 26 vjeç, D. P., 25 vjeç...

Bllokohen drogë, makina e telefona, 4 në pranga, 3 në kërkim

para 2 muajve - Koha Jone

Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis,...

Shpërndanin drogë në Krujë, pranga 5 personave, në kërkim dy të tjerë

para 2 muajve - Java News

Policia e Shtetit në bashkëpunim me prokurorinë e Krujës kanë organizuar një operacion në Krujë ku u sekuestruan një sasi lënde narkotike dhe janë vënë në pranga 5 persona, ndërkohë që dy të tjerë janë...

Sekuestrohet lëndë narkotike, automjete dhe celularë, arrestohen 4 persona, 3 në kërkim

para 2 muajve - Sot News

Finalizohet një tjetër operacion antidrogë i koduar “PALESTRA”. Goditet një grup që ushtronte veprimtarinë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike Operacioni nga Sektori për Hetimin e Narkotikëve...

Do të shpërndanin drogë në Elbasan, arrestohen 4 persona dhe shpallen në kërkim 3 të tjerë

para 2 muajve - Lajm

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga katër persona dhe ka shpallur në kërkim tre të tjerë në kuadër të operacionit ‘Palestra’ pasi atyre u janë gjetur në posedim lëndë narkotike. Në pranga kanë rënë R....

Drogë dhe të arrestuar në Krujë, po shkëmbenin lëndën narkotike. Ja emrat

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Një sasi lënde narkotike është sekuestruar mbrëmjen e të martës në Krujë, teksa në pranga kanë rënë 5 persona. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvilluar rreth orës 20.00, në momentin...

Do të shpërndanin drogë në Elbasan, arrestohen 4 persona dhe shpallen në kërkim 3 të tjerë

para 2 muajve - Ekonomia Online

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga katër persona dhe ka shpallur në kërkim tre të tjerë në kuadër të operacionit ‘Palestra’ pasi atyre u janë gjetur në posedim lëndë narkotike. Në pranga kanë rënë R....

Merreshin me trafik, dënohen katër persona

para 2 muajve - LajmiFundit

Gjatë një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona dhe tre të tjerë  janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis, një...

Elbasan, drogë, makina dhe celularë, katër në pranga, tre në kërkim

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis,...

Në kërkim për vjedhje dhe mashtrim, pranga dy personave

para 2 muajve - Vizion Plus

Dy persona trë shpallur në kërkim për vjedhje dhe mashtrim, kanë rënë në prangat e policisë. Sipas policisë të arrestuarit janë shtetasi me iniciale P.P.,26 vjeç, banues në Katund Sukth, i cili ishte dënuar...

Vjedhje dhe mashtrim, arrestohen 2 persona në kërkim në Durrës

para 2 muajve - BalkanWeb

DURRËS Policia e Durrësit informon se ka arrestuar dy persona, të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat e vjedhjes dhe mashtrimit. Dy personat e vënë në pranga akuzohen për vjedhje e mashtrim. Njoftimi...

Durrës, kapen dy persona për vjedhje dhe mashtrim

para 2 muajve - Koha Jone

Policia e Durrësit ka vënë në pranga dy persona në kërkim për veprat penale “Vjedhja” dhe “Mashtrimi”. Bëhet fjalë për shtetasin P.P.,26 vjeç, banues në Katund Sukth. Kapja dhe ndalimi i tij u bë pasi...

Përpunonte kanabis në Tepelenë, kapet në flagrancë 46 vjeçari

para 2 muajve - Vizion Plus

Policia e Komisariatit të Tepelenës ka finalizuar operacionin e koduar “Përpunimi” ku është arrestuar në flagrancë një 46 vjecar. K.M., 46 vjeç, banues në Tiranë u kap në banesën e tij në fshatin Turan...

Durrës/ Arrestohen dy persona nën akuzën për vjedhje

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Durrësit ka vënë në pranga dy persona, të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat e vjedhjes dhe mashtrimit. Ata akuzohen për vjedhje e mashtrim. Njoftimi i Policisë së Shtetit: Durrës Vijon...

U shkulte varëset e arit nga qafa grave, kapet 32-vjeçari në Elbasan

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Është ndaluar në Elbasan një 32-vjeçar i cili akuzohet se ka kryer disa vjedhje në këtë qytet. Sipas policisë, i riu me iniciale G.S. është ndaluar në kuadër të operacionit “Floriri” dhe akuzohet për të...

Elbasanasi vidhte me dhunë varëset nga qafa e femrave/ VIDEO

para 2 muajve - Medial

Një 32 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi u vidhte me forcë banorëve varëset e floririt. 32 vjeçari është me inicialet G.V., banues në Elbasan. Arrestimi i tij u bë pasi në lagjen “5...

U vidhte me dhunë florinjtë qytetarëve, arrestohet hajduti

para 2 muajve - Shekulli

Një 32-vjeçarë është arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi ju vidhte me forcë florinjtë qytetarëve. Policia njofton se është finalizuar me sukses operacioni policor “Floriri” dhe në pranga ka rënë 32-vjeçari...

VIDEO/ Rrëmben varësen e floririt e ia mbath vrapit, kapet i riu

para 2 muajve - BalkanWeb

Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacionin policor të koduar “Floriri” duke arrestuar një 32-vjeçar, autor të tre vjedhjeve me dhunë. Në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen...

Elbasanasi vidhte me dhunë varëset nga qafa e femrave/ VIDEO

para 2 muajve - Vizion Plus

Një 32 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi u vidhte me forcë banorëve varëset e floririt. 32 vjeçari është me inicialet G.V., banues në Elbasan. Arrestimi i tij u bë pasi në lagjen “5...

Operacioni "floriri", arrestohet hajduti i fiksuar pas këtij materiali

para 2 muajve - Albeu

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 32 vjeçar, i cili kishte si "zanat" të tijin vjedhjen e varëseve të floririt na qafa e qytetarëve të këtij qyteti. Policia ka dokumentuar dy raste të vjedhjeve të ngjashme...

Në pranga 35-vjeçari, kapet drogë në shtëpinë e tij në fshat

para 2 muajve - BalkanWeb

Një 46-vjeçar  me iniciale K.M banues në Tiranë ka rënë në prangat e policisë për akuzën e trafikimit dhe posedimit të lëndëve narkotike. Sipas policisë, në operacion janë  sekuestruar rreth 35 kilogramë...

Goditet tjetër rast i veprimtarisë kriminale, kush është 46-vjeçari i arrestuar dhe çfarë iu gjet në banesë

para 2 muajve - Sot News

Një 46-vjeçar  me iniciale K.M ka rënë në prangat e policisë për akuzën e trafikimit dhe posedimit të lëndëve narkotike. Sipas policisë, në operacion janë  sekuestruar rreth 35 kilogramë lëndë narkotike...

Rrahën gratë në shtëpi, pranga dy shtetasve ne Fier e Roskovec

para 2 muajve - Vizion Plus

Dy shtetas janë arrestuar në flagrancë nga policia e Fierit pasi kanë rrahur bashkëshortet e tyre. K.M, 29 vjeç, banues në Fier u prangos në banesë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes...

VIDEO/ U vidhte me forcë varëset qytetarëve, pranga 32-vjeçarit në Elbasan

para 2 muajve - Java News

Një 32-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit,  pasi në kohë dhe vende të ndryshme u kishte vjedhur nga qafa varëset tre shtetasve në këtë qytet. I arrestuari është G.V., banues në Elbasan. “Arrestimi...

Finalizohet super-aksioni/ Arrestohet 46-vjeçari nga Tirana, nuk do ta besoni se çfarë iu gjet

para 2 muajve - Sot News

Komisariati i Policisë Tepelenë në bashkëpunim me Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P. Gjirokastër ka finalizuar operacionin e koduar 'Përpunimi'. Si rezultat i operacionit u bë...

Dhunonin bashkëshortet në sy të fëmijëve, pranga 2 fierakëve

para 2 muajve - BalkanWeb

Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona për dhunë në familje. Sipas bluve të qytetit të Fierit, shtetasit K.M, 29 vjeç dhe B.Ç, 55 vjeç dyshohet se kanë ushtruar dhunë ndaj bashkëshorteve të tyre...

Dhunonin bashkëshortet në prani të fëmijëve, arrestohen 2 persona

para 2 muajve - Albeu

Dy persona, banues në Fier janë arrestuar si pasojë e dhunë s së ushtruar kundrejt bashkëshorteve të tyre. Të arrestuarit 29 vjeç dhe 55 vjeç dyshohet se ushtronin dhunë në prani të fëmijëve. Njoftimi...

Rrëmben varësen e arit dhe ikën – Publikohen pamjet që identifikojnë 32 vjeçarin shqiptar

para 2 muajve - Insajderi

Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacionin policor të koduar “Floriri” duke arrestuar një 32-vjeçar, autor të tre vjedhjeve me dhunë. Në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen...

Operacioni “floriri”, ndalohet i riu i fiksuar pas këtij materiali

para 2 muajve - LajmiFundit

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan në kuadër të operacionit “Floriri”, kanë bërë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit G.V., 32 vjeç, banues në Elbasan. Arrestimi...

Kapen 35 kg kanabis & “çokollatë”, kush është i arrestuari

para 2 muajve - Java News

Një operacion i policisë së Tepelenës i koduar “Përpunimi”, ka vënë në pranga një person të kapur me 35 kilogramë kanabis sativa, një pjesë në formë çokollate si dhe kubikë të kultivuara me fara kanabisi....

Operacioni “floriri”, kapet i riu i fiksuar pas këtij materiali

para 2 muajve - LajmiFundit

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan në kuadër të operacionit “Floriri”, kanë bërë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit G.V., 32 vjeç, banues në Elbasan. Arrestimi...

Kapet përpunuesi, u gjet edhe linjë trafiku në formë çokollate

para 2 muajve - LajmiFundit

Policia e Tepelenës ka goditur një  tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Operacioni i koduar “Përpunimi” sekuestroi 35 kg kanabis, një pjesë në formë çokollate  si dhe kubikë të...

Tepelenë/ Sekuestrohet rreth 35 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa, një pjesë në formë çokollate

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Në kuadër të luftës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve,në vijim të kontrollit të pandërprerë të territorit,   si dhe mbi bazën e informacioneve...

Qëlloi bashkëshortët, kapen 2 fierakët

para 2 muajve - LajmiFundit

Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona për dhunë në familje. Sipas bluve të qytetit të Fierit, shtetasit K.M, 29 vjeç dhe B.Ç, 55 vjeç dyshohet se kanë ushtruar dhunë ndaj bashkëshorteve të tyre...

Dhunonin bashkëshortet në sy të fëmijëve, Policia vë në pranga 2 fierakëve

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona për dhunë në familje. Sipas bluve të qytetit të Fierit, shtetasit K.M, 29 vjeç dhe B.Ç, 55 vjeç dyshohet se kanë ushtruar dhunë ndaj bashkëshorteve të tyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK