http://kariera.mk

Kanosi kushëririn, policia në kërkim të armës së 62-vjeçarit

më 6.2019 - Top Channel

Dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Burime nga policia raportojnë se shtetasi Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të...

Kushërinjtë tropojanë sherr deri në kanosje me armë ndaj njeri-tjetrit

më 6.2019 - Vizion Plus

Një 62 vjecar është arrestuar nga policia e Tropojës pas një sherri me kusheririn e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kasaj. Shtetasi me iniciale Z.A 62 vjec ka debatuar verbalisht me të afërmin e tij...

Plas sherri mes kushërinjëve, tropojani nxjerr armën për ta qëlluar, por e pëson keq

më 6.2019 - Sot News

Një 62-vjeçar është arrestuar në fshatin Kasaj të Tropojës, pasi akuzohet se ka kanosur me armë zjarri kushëririn e tij R.A, 57 vjeç banues po në fshatin Kasaj të Tropojës. Konflikti mes të arrestuarit...

Kanosi kushëririn me armë, arrestohet 62 vjeçari

më 6.2019 - Koha Jone

Eshtë arrestuar një përson në Tropojë Ka kanosur me armë zjarri kushëririn, eshte prangosur 62-vjeçari rrestohet Z. A., 62 vjeç, banues në fshatin Kasaj, Tropojë. 62-vjeçari kanosi me armë zjarri kushëririn...

E FUNDIT/ Kanos me armë kusheririn,arrestohet 62 vjeçari

më 6.2019 - Albeu

Një 62 vjeçar është arrestuar në flagrancë pas kanosjes me armë të kushëririt të tij. Arrestimi u bë pasi, në fshatin Kasaj , për motive të dobëta ka kanosur me armë zjarri kushëririn, shtetasin R.A.,...

Sherr në Tropojë, kushërinjtë përplasen me armë zjarri

më 6.2019 - Ekonomia Online

Paraditen e sotme dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Sipas policisë situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin...

Tropojë/ Kanosi kushëririn me armë, arrestohet 62 vjeçari

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Eshtë arrestuar një përson në Tropojë Ka kanosur me armë zjarri kushëririn, eshte prangosur 62-vjeçari Arrestohet Z. A., 62 vjeç, banues në fshatin Kasaj, Tropojë 62-vjeçari kanosi me armë zjarri kushëririn...

E mbajtën peng për disa orë nën kërcënimin e armëve por nuk denoncoi, policia i bën “gjëmën” të riut në Peqin

më 6.2019 - Standard

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Peqinit pasi nuk ka denoncuar se ishte marrë peng. I arrestuari është shtetasi I.Q., 28 vjeç,  banues në Bulqizë dhe policia e akuzon për veprime që pengojnë zbulimin...

Pengmarrje me armë në Peqin, arrestohet i riu

më 6.2019 - Medial

Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Peqinit me akuzën se ka penguar zhvillimin e hetimeve ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. 28 vjeçari I arrestuar është me inicialet I.Q., nga Bulqiza....

Akuzat/ Kontrolle “bilc” në qarkun Elbasan, 3 në pranga

më 6.2019 - BalkanWeb

Policia e qarkut Elbasan në 24 orët e fundit ka vënë në pranga tre persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Një 25-vjeçar është arrestuar në Elbasan pasi në bashkëpunim me një shtetas tjetër...

Mori peng dhe kërcënoi me armë të riun, arrestohet 28 vjeçari

më 6.2019 - Albeu

Nje 25 vjeccar është arrestuar pasi ka marë peng dhe ka kërcënuar I.Q., 28 vjecc për arsye ende të pa zbuluara. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Peqinit. L.Rr 25 vjeç me banim në Tiranë ka marrë peng nën...

Pengmarrje me armë në Peqin, arrestohet i riu

më 6.2019 - Vizion Plus

Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Peqinit me akuzën se ka penguar zhvillimin e hetimeve ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. 28 vjeçari I arrestuar është me inicialet I.Q., nga Bulqiza....

Kontrolle “bilc” në qarkun Elbasan, 3 persona në pranga

më 6.2019 - Koha Jone

Policia e qarkut Elbasan në 24 orët e fundit ka vënë në pranga tre persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Një 25-vjeçar është arrestuar në Elbasan pasi në bashkëpunim me një shtetas tjetër...

E mbajtën peng për disa orë nën kërcënimin e armëve por nuk denoncoi, policia i bën "gjëmën" të riut në Peqin

më 6.2019 - Sot News

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Peqinit pasi nuk ka denoncuar se ishte marrë peng. I arrestuari është shtetasi I.Q., 28 vjeç,  banues në Bulqizë dhe policia e akuzon për veprime që pengojnë zbulimin...

Kanosje dhe kundërshtim të policisë, kapet në flagrancë 25 vjeçari

më 6.2019 - Vizion Plus

Një 25 vjecar është arrestuar në flagrancë nga policia e Elbasanit pasi ka kanosur me sende te forta një person. B.H., banues në Elbasan u prangos ndërsa u proçedua penalisht në gjendje të lirë shtetasi...

U mor peng për disa orë, pse u arrestua i riu në Peqin

më 6.2019 - Java News

Një djalë i ri është vënë në prangat e policisë së Peqinit, pak pasi ishte mbajtur peng nga një person. Nga ana e policisë së Peqinit u bë arrestimi i 28-vjeçarit I.Q., banues në Bulqizë, për veprën penale...

Qëlloi një person në bashkëpunim dhe kundërshtoi policinë, kapet 25-vjeçari

më 6.2019 - LajmiFundit

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin, B.H., 25 vjeç,  banues në Elbasan,  si dhe u proçedua penalisht në gjendje të lirë shtetasi, A.B.,...

Dhunoi një person në bashkëpunim dhe kundërshtoi policinë, arrestohet 25-vjeçari

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin, B.H., 25 vjeç,  banues në Elbasan,  si dhe u proçedua penalisht në gjendje të lirë shtetasi, A.B.,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK