http://kariera.mk

Kush fitoi më shumë para?/ Kompani shtetërore, banka dhe koncesionet e naftës

para 3 muajve - Top Channel

Vitin e kaluar ekonomia shqiptare shënoi rritjen më të lartë të dekadës, teksa prodhimi kombëtar u zgjerua me 4.1 për qind. Por kush ishin përfituesit më të mëdhenj nga përmirësimi i aktivitetit ekonomik?...

Kush fitoi më shumë para? Kompani shtetërore, banka dhe koncesionet e naftës

para 3 muajve - Gazeta Tema

Vitin e kaluar ekonomia shqiptare shënoi rritjen më të lartë të dekadës, teksa prodhimi kombëtar u zgjerua me 4.1 për qind. Por kush ishin përfituesit më të mëdhenj nga përmirësimi i aktivitetit ekonomik?...

"Telekom Albania" dërgon në Greqi 400 milion euro të fituara në Shqipëri

para 3 muajve - Albeu

Telekom Albania , operatori i dytë i telefonisë celulare në vend ka vendosur që të shpërndajë më në fund dividentin tek aksionerët e tij grekë të Cosmote Mobile Telecommunication. Bëhet fjalë për 50 miliard...

Telekom Albania 400 milionë euro dividend nga fitimet e saj për aksionerët e Cosmote

para 3 muajve - Medial

Telekom Albania, operatori i dyt ë i telefonis ë celulare n ë vend ka vendosur q ë t ë shp ë rndaj ë 50 miliard ë lek ë (400 milion ë euro) si dividend p ë r aksioner ët e Cosmote Mobile T elecommuni cation....

“Telekom Albania” dërgon në Greqi 400 milion euro të fituara në Shqipëri

para 3 muajve - Lajme.al

Telekom Albania, operatori i dytë i telefonisë celulare në vend ka vendosur që të shpërndajë më në fund dividentin tek aksionerët e tij grekë të Cosmote Mobile Telecommunication. Bëhet fjalë për 50 miliard...

Shteti u “fal” oligarkëve 70 milionë USD. Biznesi i madh, “gropos” 1 miliard USD fitime të pashpërndara për të shmangur tatimin

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Kompanitë e mëdha në Shqipëri, 1 miliard dollarë fitime të pashpërndara për të shmangur tatimin Shteti shqiptar u “fal” oligarkëve 70 milionë euro Një ndryshim në paketën fiskale të vitit 2019, që ul tatimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK