http://kariera.mk

47-vjeçari nga Kumanova punësohet si polic me diplomë false

para 3 muajve - Alsat-M

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 47 vjeçarit  L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc. Siç informon Ministria e Brendshme, padia është ngritur për dyshim për kryerjen...

47-vjeçari nga Kumanova punësohet si polic me diplomë false

para 3 muajve - Portalb

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 47 vjeçarit  L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc, transmeton Alsat-M.tv. Siç informon Ministria e Brendshme , padia është ngritur...

Me diplomë falco punësohet si polic

para 3 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 12 qershor – Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 47 vjeçarit  L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc, transmeton Alsat-M.tv. Siç informon Ministria e Brendshme...

47-vjeçari nga Kumanova punësohet si polic me diplomë false

para 3 muajve - Antpress

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 47 vjeçarit  L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc. Siç informon Ministria e Brendshme, padia është ngritur për dyshim për kryerjen...

Zbulohet kumanovari i punësuar si polic me diplomë false

para 3 muajve - Ina

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 47 vjeçarit L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc. Siç informon Ministria e Brendshme, padia është ngritur për dyshim për kryerjen...

47-vjeçari nga Kumanova punësohet si polic me diplomë false

para 3 muajve - Tetova1

Policia e Kumanovës ka ngritur padi p.enale kundër 47 vjeçarit L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc. Siç informon Ministria e Brendshme, padia është ngritur për dyshim për kryerjen...

47-vjeçari nga Kumanova punësohet si polic me diplomë false

para 3 muajve - Tetova Sot

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 47 vjeçarit  L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc. Siç informon Ministria e Brendshme, padia është ngritur për dyshim për kryerjen...

47-vjeçari nga Kumanova punësohet si polic me diplomë false

para 3 muajve - Lajm

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 47 vjeçarit  L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc. Siç informon Ministria e Brendshme, padia është ngritur për dyshim për kryerjen...

47-vjeçari nga Kumanova punësohet si polic me diplomë false

para 3 muajve - Flaka

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 47 vjeçarit  L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc. Siç informon Ministria e Brendshme, padia është ngritur për dyshim për kryerjen...

Zbulohet një polic i punësuar me diplomë false

para 3 muajve - InfoShqip

Policia e Kumanovës ka ngritur padi penale kundër 47 vjeçarit L.I. nga fshati Llojan, polic në vendkalimin kufitar në Tabanoc. Siç informon Ministria e Brendshme, padia është ngritur për dyshim për kryerjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK